1/4

ДИЗАЙН

1/4
ДИЗАЙН САЛОНУ
ДИЗАЙН САЛОНУ

ВРІВНОВАЖЕНА КУЛЬТОВА МОДЕЛЬ

Посадка водія Sports Command Driving Position, індикатор на лобовому склі, два 10-дюймові сенсорних екрана з високою роздільною здатністю, а також індивідуальні зсувні підлокітники та налаштовуване декоративне освітлення – кожну деталь було прораховано, щоб керування було досконалим та відповідало сучасним вимогам.

/
1/4

ТЕХНОЛОГІЯ

МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА
МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА

Нова мультимедійна система InControl у версії Touch Pro Duo не має аналогів ні за виглядом, ні за функціями та є унікальною для Land Rover. Інформаційно-розважальна функція системи відрізняється інтуїтивним інтерфейсом та вдосконаленими технологічними рішеннями, дозволяючи повною мірою отримати задоволення від подорожі.

ІННОВАЦІЇ
ІННОВАЦІЇ

Range Rover Velar забезпечує ефективне та неперевершене керування із швидким реагуванням на ситуації завдяки вдосконаленому поєднанню двигунів V6 та 4-циліндрового Ingenium. Легка алюмінієва конструкція, виконана із повторно використовуваних матеріалів, була розроблена для збільшення терміну служби, а також для зменшення викидів та витрати палива.

ДОРОЖНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ДОРОЖНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Впевнене, комфортне керування, що дає змогу дійсно насолодитися подорожжю. Інновації, такі як система адаптивної динаміки та пневматична підвіска з електричним керуванням, дозволяють не помічати ями та покращують дорожні характеристики та якість їзди. Керування Range Rover Velar є динамічним, пристосовуваним та невимушеним, забезпечуючи надійне та належне виконання поворотів.

ПОЗАДОРОЖНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ПОЗАДОРОЖНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Для впевненої їзди поза дорогами по будь-якій поверхні Range Rover Velar має вбудовану стандартну систему допомоги при спусканні (HDC), а також додаткову систему розпізнавання поверхонь Terrain Response 2. Вибір інтелектуального постійного чотирьохколісного приводу (4WD) Land Rover надасть неперевершену прохідність у будь-яких погодних умовах та по будь-яким поверхням.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВОДІЯ
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВОДІЯ

Range Rover Velar містить чимало додаткових та стандартних систем допомоги для водія, які спрощують керування автомобілем. Розроблені з урахуванням передових інженерно-конструкторських технологій, ці пристрої допоможуть легко справитися з щільним транспортним потоком, шосе, звичайною дорогою та навіть при керуванні вночі.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ
КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

Розроблені з майстерною досконалістю сидіння можуть бути оздоблені Luxtec та замшею, перфорованою шкірою Windsor або текстильною тканиною преміум-класу та замшею. Також можна замовити передні сидіння з клімат-контролем та функцією запам'ятовування положення та задні сидіння, які нахиляються та оснащені системою підігрівання.

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

1/4

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ
КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

ТКАНИНА ПРЕМІУМ-КЛАСУ

У партнерстві із відомими по всьому світу дизайнерами та майстрами студії Kvadrat можна вибрати міцні суміші шерсті та замші у численних кольорових варіантах в якості альтернативи шкіри. Для всіх моделей можна замовити сучасну та майстерно оброблену тканину.

/

БЕЗПЕКА

СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ ISOFIX
СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ ISOFIX

Місця кріплення ISOFIX на задніх сидіннях Range Rover Velar спрощують встановлення дитячих сидінь. Також вони забезпечують міцне з'єднання між дитячим сидінням та автомобілем для підвищення безпеки.

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ
ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ

Функціональна система Range Rover Velar із шести подушок безпеки для водія та пасажирів надійно захищає всіх, хто знаходиться в автомобілі.

РЕМНІ БЕЗПЕКИ
РЕМНІ БЕЗПЕКИ

Натяжники ременів безпеки активуються після виявлення раптового зменшення швидкості. Щільно притискаючи людину, що займає сидіння, вони захищають та оберігають вас та ваших пасажирів у випадку зіткнення.

ПОЛОЖЕННЯ ВОДІЯ SPORTS COMMAND DRIVING POSITION
ПОЛОЖЕННЯ ВОДІЯ SPORTS COMMAND DRIVING POSITION

Положення водія Range Rover Velar Sports Command Driving Position сприяє більш впевненому та уважному керуванню автомобілем. Підняте положення надає більш широке поле огляду, збільшуючи безпеку та надійність.

СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ
СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ

В Range Rover Velar використовуються найостанніші технології безпеки, в тому числі антибуксувальна система (ETC), яка оптимізує зчеплення, та система розподілення гальмівного зусилля, яка автоматично змінює гальмівне зусилля на кожній осі, щоб зменшити гальмівний шлях.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ЕКСТРЕНОМУ ГАЛЬМУВАННІ
СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ЕКСТРЕНОМУ ГАЛЬМУВАННІ

Система допомоги при екстреному гальмуванні розпізнає момент швидкого гальмування, але прикладання необхідного зусилля, щоб досягти максимально швидкої зупинки. Таким чином, вона підвищує тиск при гальмуванні через насос ABS, сприяючи вчасній зупинці.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070