ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ Й АКСЕСУАРИ


Не всі опції будуть доступні на всіх моделях. Будь ласка, зверніться до найближчого салону Land Rover, щоб довідатися більше.

ДОДАТКОВІ ПАКЕТИ

1/4
1/4
1/4
1/4

ДОДАТКОВІ ВАРІАНТИ ЕКСТЕР'ЄРУ

1/4

ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Ви можете обрати нерухомий або рухомий панорамний дах, хоча будь-який із цих варіантів візуально збільшує внутрішній простір автомобіля. Ви можете обрати дах того ж кольору, як і кузова, або чорний контрастний дах, щоб підкреслити зовнішнє оздоблення вашого автомобіля.

/
1/4
1/4
1/4

ДОДАТКОВІ ВАРІАНТИ САЛОНУ

1/4
1/4
1/4

ДЕКОРАТИВНІ НАКЛАДКИ
ДЕКОРАТИВНІ НАКЛАДКИ

Можна замовити широкий вибір декоративних накладок із переплетіння вуглецевих волокон з мідним дротом, а також в кольорах Aluminium, Shadow Aluminium та Argento Pinstripe High Gloss, які будуть чудово виглядати над підлокітниками. Існує чималий вибір кольорових декоративних накладок, щоб надати більшої індивідуальності салону.

СИДІННЯ
СИДІННЯ

Можна замовити різні сидіння, включаючи сидіння із механізованим регулюванням положення у 8, 20, 18 та 20 напрямках з рядом функціональних можливостей, таких як функція запам'ятовування положення, масаж, підігрівання та охолодження передніх сидінь. Найбільш важливим фактором є комфорт.

КОМБІНАЦІЯ КОЛЬОРІВ САЛОНУ
КОМБІНАЦІЯ КОЛЬОРІВ САЛОНУ

Ваш вибір кольору салону накладе на авто відбиток вашої індивідуальності. Кольори Vintage Tan, Ebony, Eclipse, Light Oyster та Acorn можна замовити як для сидінь, так і для стелі.

ПАКЕТИ ВНУТРІШНЬОГО ОЗДОБЛЕННЯ INTERIOR PACKS
ПАКЕТИ ВНУТРІШНЬОГО ОЗДОБЛЕННЯ INTERIOR PACKS

Вибір пакетів Interior Luxury Pack або Interior Luxury Pack Plus підвищує комфорт та підкреслює стиль чудово оснащеного салону Range Rover Velar.

1/4

LAND ROVER GEAR — АКСЕРУАРИ

ПАКЕТ АКСЕСУАРІВ ЕКСТЕР’ЄРУ CARBON FIBRE

Цей пакет включає в себе: задній спойлер, дзеркальні кришки та вентиляційні отвори з саржевим переплетінням із висококласного вуглецевого волокна та глянцевим покриттям High Gloss, забезпечуючи вдосконалений дизайн разом з перевагами у вазі.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Ви можете замовити численні аксесуари для транспортування багажу. Перегородка розділить простір у багажному відділенні на дві секції, в той час як гумовим килимком захистить підлогу від бруду та вологи.

СКЛАДАНІ СХІДЦІ

Інтелектуальні практичні східці допоможуть зайти та вийти з автомобіля. Охайно складені під порогами ці східці автоматично розгортаються після відкриття дверей або після активації брелоком. Вони складаються автоматично після закриття дверей.

СИСТЕМА АКСЕСУАСРІВ «CLICK AND GO»

Набір Click and Go являє собою багатоцільову систему задніх сидінь для пасажирів другого ряду. Універсальна підставка Click and Go зафіксована між кріпленнями підголівника та іншими пристосуваннями. На неї можна покласти планшети, сумки та одяг. Кожне кріплення продається окремо. Підставку можна легко зняти, якщо ви нею не користуєтесь.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070