ВИКИДИ CO2, г/км
270
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
12,3

«Журі World Car Awards нагородило Range Rover Velar відзнакою «Кращий у світі автомобільний дизайн 2018». Range Rover Velar у версії SVAutobiography Dynamic з двигуном V8 об’ємом 5,0 літрів виводить уявлення про ефективність та плавність руху на новий рівень».

МАЙКЛ ВАН ДЕР ЗАНДЕ ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР ПІДРОЗДІЛУ SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

ДИЗАЙН

1/4
1/4

ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ

КОЛІСНІ ДИСКИ

Конструкція стандартних 21-дюймових кованих легкосплавних колісних дисків допомагає підвищити маневреність і керованість автомобіля. Доступно два варіанти обробки опціональних 22-дюймових колісних дисків.

РОЗКІШНІ СИДІННЯ

Неймовірно розкішні передні сидіння з обробкою перфорованою шкірою Windsor з ромбовидною прострочкою, регулюванням за 20 параметрами і функціями підігріву, вентиляції, масажу й запам’ятовування налаштувань входять у стандартну комплектацію. Задні сидіння з підігрівом і регулюванням нахилу спинки забезпечують максимальний комфорт.

СУЧАСНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

Від підкермових пелюсток перемикання передач з обробкою Aluminium до рифленої обробки поворотного селектора передач і циферблатів — кожна деталь цього розкішного автомобіля створена, щоб продемонструвати зразковий рівень розкоші та смаку.

ПОТУЖНІСТЬ

Land Rover завжди вважався синонімом потужності. Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic не є винятком. Він оснащений цілою низкою високотехнологічних функцій, які допоможуть вам з упевненістю долати будь-які типи поверхонь, будь то трава, гравій, сніг, бруд, колія або пісок.

АКТИВНА ВИХЛОПНА СИСТЕМА З РЕГУЛЬОВАНИМ КЛАПАНОМ

Range Rover Velar у версії SVAutobiography Dynamic оснащений активною вихлопною системою з регульованим клапаном. Завдяки інноваційному програмному забезпеченню для розрахунку гідродинаміки і зниженій масі ця система гарантує вражаючу продуктивність і забезпечує потужний і впізнаваний звук двигуна.

ДИНАМІКА ВОДІННЯ

Цей автомобіль демонструє виняткову динаміку під час руху на дорозі і бездоріжжю. Система повного приводу й технологія Intelligent Driveline Dynamics працюють разом, оптимізуючи зчеплення з поверхнею і скорочуючи витрату палива.

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1/4
1/4
1/4

ВИШУКАНІСТЬ

1/4

СТИСЛИЙ ОГЛЯД ДВИГУНІВ

Двигун Прискорення
від 0 до 100 км/год,
сек
Максимальна швидкість
(км/год)
Максимальний крутний момент
(Нм)
Змішаний циклл/100км Викиди CO2
(г/км)

P550 (5.0 л V8 550к.с. Бензин)

4,3 274 680 12,3 270

ТЕХНОЛОГІЇ

Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic доповнений цілою низкою високотехнологічних елементів, що додають водінню ще більший комфорт — від сенсорно-тактильних перемикачів на кермі, непомітних до активації, до 10-дюймових сенсорних екранів системи Touch Pro Duo.

КОНТАКТИ

Для отримання детальної інформації, будь ласка, зверніться до найближчого дилера Land Rover або зателефонуйте безпосередньо до консьєрж-сервісу підрозділу SVO за номером +44 (0) 203 601 1544.

BACK

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

RANGE ROVER VELAR

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

RANGE ROVER VELAR

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

RANGE ROVER VELAR

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070