ВИКИДИ CO2, г/км
Не більш ніж 182
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 6,9

ДИЗАЙНPlease enable javascript on your browser.

Дизайн є легким, знаковим і навіть сучаснішим з новою передньою решіткою, переднім бампером і капотом у поєднанні з інтегрованими вихлопними трубами та вражаючими новими світлодіодними ліхтарями.

1/4
1/4
Please enable javascript on your browser.

НАТИСНІТЬ, ЩОБ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

TAB TO INTERACT

ДИЗАЙН САЛОНУ

Невимушено комфортний, прекрасно оснащений та оздоблений відповідно до критичних поглядів. Деталі, нові декоративні вставки та декоративні накладки поліпшують відчуття неперевершеної вишуканості, притаманної Range Rover.

1/4
1/4

ТЕХНОЛОГІЇ

1/4
1/4

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ


Натисніть, щоб дізнатись більше Натисніть, щоб дізнатись більшеНа моделях PHEV об’єм заднього багажного відділення зменшено. Будь ласка, зверніться до місцевого роздрібного продавця для детальнішої інформації.

1/4

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

1/4
1/4
1/4

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1/4
1/4
1/4

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

1/4Зважаючи на представлену систему InControl, деякі описані функції можуть бути опціональними і залежати від ринку або трансмісії. Будь ласка, зверніться до місцевого дилера Land Rover, щодо наявності та повних умов продажу у вашій країні. Деякі функції вимагають відповідної SIM з певним контрактом надання даних, що потребують подальшої підписки після початкового терміну, рекомендованого вашим продавцем. Мобільний зв'язок не може бути гарантованим будь-де.

*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070