ВИКИДИ CO2, г/км
Не більше 182
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 6,9

ДИЗАЙНPlease enable javascript on your browser.

ОГЛЯНУТИ ЗОВНІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ Дизайн є легким, знаковим і навіть більш сучасним з новою передньою решіткою, переднім бампером та капотом у поєднанні з інтегрованими вихлопними трубами та вражаючими новими світлодіодними ліхтарями.

1/4
1/4
Please enable javascript on your browser.

НАТИСНІТЬ, ЩОБ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

TAB TO INTERACT

ДИЗАЙН САЛОНУ

Невимушено комфортний, прекрасно оснащений та оздоблений у відповідності з критичними поглядами. Деталі, нові декоративні вставки та декоративні накладки покращують почуття неперевершеної вишуканості, знайденої в Range Rover.

1/4
1/4

ТЕХНОЛОГІЇ

1/4
1/4

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ


Натисніть, щоб дізнатись більше Натисніть, щоб дізнатись більшеНа моделях PHEV об’єм заднього багажного відділення знижено, будь ласка, зверніться до місцевого роздрібного продавця для більш детальної інформації.

1/4

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

1/4
1/4
1/4

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1/4
1/4
1/4

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

1/4Зважаючи на представлену систему InControl, деякі описані функції можуть бути опціональними і залежати від ринку або трансмісії. Будь ласка, зверніться до місцевого дилера Land Rover, щодо наявності та повних умов продажу у вашій країні. Деякі функції потребують відповідної SIM з відповідним контрактом надання даних, що потребують подальшої підписки після початкового терміну, рекомендованого вашим продавцем. Мобільний зв'язок не може бути гарантованим будь-де.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070