ВИКИДИ CO2, г/км
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км

ДИЗАЙН

1/4
1/4
1/4

ТЕХНОЛОГІЇ

1/4
1/4
МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА

Наша мультимедійна система InControl, інтегрована у авто, Touch Pro Duo, не має аналогів а ні за виглядом, а ні за функціями. Мультимедійні функції системи Touch Pro Duo відрізняються інтуїтивним інтерфейсом та вдосконаленими технологічними рішеннями, дозволяючи повною мірою отримати задоволення від подорожі.

ІННОВАЦІЇ

Лінійка вишуканих та економічно вигідних двигунів від Range Rover забезпечує переконливі ходові характеристики. Обирайте із передових бензинових та дизельних двигунів або нового гібридного електромобіля (PHEV), що є нашим інноваційним двигуном.

ВИШУКАНІ ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Набір ретельно розроблених технологій, включаючи систему розпізнавання поверхонь Тerrain Response 2 з режимом Dynamic, забезпечує спокійне водіння будь-якою дорогою та за будь-яких умов.

ПОЗАДОРОЖНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Перший автомобіль, який поєднує в собі розкіш і вишуканість із всесвітньо відомими позадорожніми характеристиками, Range Rover продовжує залишатися лідером. Зразкові позадорожні характеристики Range Rover - це поєднання систем повного приводу (AWD) та унікальних інноваційних технологій руху на всіх поверхнях.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Від подолання ускладненого міського руху до забезпечення додаткової безпеки для вас і ваших пасажирів, існує безліч стандартних і опційних технологій SUV, доступних в Range Rover. Кожна функція розроблена та спроектована таким чином, щоб покращити задоволення від вашого автомобіля.

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

Інтер'єр Range Rover поставляється з новими передніми і задніми сидіннями, забезпечуючи комфорт чотири сидіння з універсальністю п'яти сидінь. Комфорту підвищується за рахунок опційного чотирьохзонного клімат-контролю і системи іонізації повітря салону. Звукова система Meridian Sound System™ та налаштовуване освітлення салону додають атмосфері невимушеності.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

1/4
1/4
1/4

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ

1/4
1/4
1/4
1/4

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

1/4
1/4
1/4

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1/4
1/4
1/4

ТУРБОТА ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ STOP/START

Усі силові агрегати Range Rover включають технології низьких викидів CO2. Вдосконалена інтелектуальна система Stop/Start поліпшує споживання палива, а режим EКO гарантує, що Range Rover працює ефективніше, автоматично впроваджуючи низку дій - від пом'якшення педалі на дросель і зміни передач до вимикання функції підігріву дзеркал.

АЛЮМІНІЄВА КОНСТРУКЦІЯ

Дизайн Range Rover включає до 20 % переробленого матеріалу із замкнутого циклу технологічного процесу виготовлення листа кузова. Це дає значні переваги в ходових характеристиках і зниження викидів CO2 за життєвий цикл.

ХАРАКТЕР ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ

Ми прагнемо виробляти транспортні засоби, які використовують стійкіші матеріали, завдають менше шкоди і використовують менше природних ресурсів. Відповідно, Range Rover було розроблено таким чином, щоб мати 85% переробленого і 95% відновлювального матеріалу.

ХАРАКТЕРИСТИКИ БЕЗПЕКИ

СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ ISOFIX

Місця кріплення ISOFIX на задніх сидіннях спрощують встановлення дитячих сидінь. Також вони забезпечують міцне з'єднання між дитячим сидінням та автомобілем для підвищення безпеки.

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ

Функціональна система Range Rover із подушок безпеки для водія та пасажирів надійно захищає всіх, хто перебуває в автомобілі.

РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ

Додатковий захист забезпечується натяжними пристроями для ременів безпеки, які у випадку впливу на передній край авто зменшують рух уперед.

СИСТЕМА АВТОНОМНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Допомагає запобігти зіткненню з іншими транспортними засобами або пішоходами, застосовуючи гальма, щоб зменшити ступінь тяжкості можливого зіткнення.

АНТИБУКСУВАЛЬНА СИСТЕМА

Ця система оптимізує зчеплення і стійкість, контролюючи обертання колеса зменшуючи крутний момент на колесі, що обертається, та застосовуючи в разі потреби гальмування.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ЕКСТРЕНОМУ ГАЛЬМУВАННІ

Система допомоги при екстреному гальмуванні розпізнає момент швидкого гальмування, але дозволяє докладання необхідного зусилля, щоб досягти максимально швидкої зупинки. Таким чином, вона підвищує тиск під час гальмування через насос ABS, сприяючи вчасній зупинці.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070