ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ Й АКСЕСУАРИ Не всі варіанти будуть доступні на всіх моделях. Будь ласка, зв’яжіться з роздрібним продавцем Land Rover, щоб дізнатися більше.

ОПЦІЇ ПАКЕТІВ

1/4
1/4
1/4
1/4
1/4

ОПЦІЇ ЕКСТЕР’ЄРУ

1/4

ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Заливаючи інтер'єр Range Rover світлом, опціональний фіксований або розсувний панорамний дах підвищує відчуття простору та поєднання із зовнішнім світом. Доступний у палітрі, щоб відповідати кольору кузова авто або бути контрастним у кольорі Narvik Black або Indus Silver.

/
1/4
1/4
1/4

ОПЦІЇ ІНТЕР’ЄРУ

ДЕКОРАТИВНІ НАКЛАДКИ

Виберіть один із семи варіантів нових декоративних накладок, включаючи стилі Kalahari, Argento Pinstripe, Satin Straight Walnut та Black Burr Ash.

СИДІННЯ

Сидіння Range Rover, розроблені та створені для максимального комфорту, доступні з вичиненої шкіри або тканини. Розширені функціональні можливості сидіння включають додаткову опору на сидінні зверху для плечей і функцію масажу "Hot-Stone".

КОМБІНАЦІЯ КОЛЬОРІВ САЛОНУ

Кабіна в Range Rover втілює найкращі сучасні умови життя. Тепло дерев'яних декоративних панелей, чудові металеві декоративні накладки та м'яка шкіра поєднують у собі відчуття домашнього затишку. Широкий вибір матеріалів обробки класу преміум і поєднання кольорів здатні задовольнити будь-які, навіть найвибагливіші смаки.

1/4

LAND ROVER GEAR – АКСЕСУАРИ

СИСТЕМА АКСЕСУАРІВ «CLICK AND GO»

Ця багатофункціональна система аксесуарів на спинках сидінь може бути зафіксована між кріпленнями на підголівниках і пристосуваннями, що додаються для зберігання планшетів, пакетів і жакетів.

СКЛАДАНІ СХІДЦІ

Акуратно складені під дверними порогами, доки вони не потрібні, ці практичні східці з інтелектуальним керуванням допоможуть увійти та вийти з автомобіля.

АКСЕСУАРИ, ЩО ТРАНСПОРТУЮТЬ НА ДАХУ

Насолоджуйтеся гнучкою вантажопідйомністю та зручністю з різноманітними аксесуарами для даху, включаючи кріплення на даху для велосипедів, кронштейн для аксесуарів для водних видів спорту та встановлюваний на даху автомобіля спортивний багажник.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Оптимізуйте простір багажного відділення за допомогою аксесуарів, включаючи перегородку багажного відділення, перегородку, щоб розділити простір багажного відділення на дві секції, а також гумові килимки, щоб захистити ваш багажник.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070