ВИКИДИ CO2, г/км
Не більш ніж 294
ВИТРАТА ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 12,8

Відмінна зовнішність Range Rover SVAutobiography Dynamic є позачасовою. Завдяки потужному двигуну V8 у серці він вирізняється продуктивністю і спритністю, щоб відповідати динамічному вигляду.

ДЖОН ЕДВАРДС КЕРУЮЧИЙ ДИРЕКТОР, SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1/4

ДИЗАЙН

1/4

ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ

ДИСКИ

SVAutobiography Dynamic має 21-дюймові колісні диски з 5 здвоєними спицями ‘Style 5005’ з обробкою у стилі Dark Grey у стандартній комплектації. 22-дюймові колісні диски з 5 здвоєними спицями ‘Style 5087’ з фінішною обробкою із ромбовидним візерунком і контрастом у кольорі Dark Grey представлені як опція.

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Двигун 565 к.с. V8 із турбонаддувом поєднує бездоганну витонченість з найпотужнішим двигуном в історії Range Rover. Повністю алюмінієвий 5,0-літровий двигун був переналаштований для того, щоб пропонувати 565 к.с. та 700 Нм, максимальний крутний момент доступний за 6 000 – 6 500 об./хв.

ДИНАМІКА ВОДІННЯ

Унікальна конструкція підвіски на SVAutobiography Dynamic була відкалібрована, щоб відповідати збільшенню потужності до 565 к.с.

ДИЗАЙН КУЗОВА

Ексклюзивний стиль SVAutobiography включає безліч унікальних функцій у кольорі Graphite Atlas, у тому числі передню решітку в кольорі Graphite Atlas і бічні вентиляційні отвори в кольорі Graphite Atlas, обидві з яскравими вставками у стилі Chrome.

РОЗКІШНІ СИДІННЯ

Найкращі сидіння у стилі Diamond Quilted пропонують передні сидіння з функцією нагрівання та охолодження з регулюванням у 24 положеннях, функцію масажу 'Hot-Stone' та задні сидіння представницького класу Comfort-Plus. Доступні на вибір чотири комбінації кольорів салону.

ДЕКОРАТИВНА НАКЛАДКА

Відчуття вишуканості посилюється такими штрихами, як обробка кнопки Stop/Start та педалей у стилі Knurled, а також декоративні накладки у стилі Steel Weave Carbon Fibre.

СТИСЛИЙ ОГЛЯД ДВИГУНІВ

Двигун Прискорення
від 0 до 100 км/год,
сек
Максимальна швидкість
(км/год)
Максимальний крутний момент
(Нм)
Змішаний циклл/100км Викиди CO2
(г/км)

V8 ІЗ НАДДУВОМ (5,0 л БЕНЗИНОВИЙ 565 К.С.) автоматична трансмісія

5,5 225* 700 12,8 294


Всі дані є попередніми і підлягають офіційному підтвердженню.
*При наявності 22-дюймових коліс. Максимальна швидкість 225 км/год при наявності 20-дюймових або 21-дюймових коліс.

СТВОРІТЬ СВІЙ ВЛАСНИЙ

Оберіть оптимальну комбінацію, що якнайкраще відповідає вашому стилю.

LAND ROVER GEAR - АКСЕСУАРИ

Стильний, неперевершений і практичний – ви можете зробити свій Range Rover ще більш індивідуальним, обравши аксесуари для зовнішнього оздоблення та салону.*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

RANGE ROVER SVAutobiography DYNAMIC

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

RANGE ROVER SVAutobiography DYNAMIC

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070