ВИКИДИ CO2, г/км
Не більше 299 (автоматична коробка передач)
ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 12,8 (автоматична коробка передач)

Виразний дизайн екстер’єру Range Rover SVAutobiography Dynamic непідвладний часові. З потужним двигуном V8 у серці автомобіль вражає своєю потужністю та маневреністю, які відповідають його динамічному зовнішньому вигляду.

ДЖОН ЕДВАРДС (JOHN EDWARDS) ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР З ПИТАНЬ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

ДИЗАЙН

ЕКСТЕР'ЄР

SVAutobiography Dynamic привертатиме увагу в будь-якому куточку світу, адже він створений для ексклюзивної потужності та вражає своїми плавними лініями та сучасним дизайном. SVAutobiography Dynamic розташовується на 8 мм нижче, ніж стандартний Range Rover завдяки чітко налаштованому шасі, рульовому колесу, системі випуску та підвісці. Його впевнена постава свідчить про силу та потужність. SVAutobiography Dynamic забезпечує новий рівень маневреності та потужності, які захоплюють водія.

/

ІНТЕР'ЄР

Салон оздоблений прошитою у вигляді ромбів шкірою найвищої якості. Рифлене оздоблення поверхні деталей інтер’єру, у тому числі кнопки запуску/зупинки двигуна та педалей, додає відчуття вишуканості. Селектор трансмісії та накладки на передні та задні двері кольору Grand Black з унікальною червоною лінією посередині свідчать про виразну особистість SVAutobiography Dynamic.

/

ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ

ПОТУЖНІСТЬ

Двигун V8 потужністю 550 к. с. з компресором наддуву забезпечує автомобілю Rande Rover незрівнянну плавність ходу та надзвичайну потужність. Такими показниками не може похвалитися ні один з попередніх автомобілів лінійки. 5,0-літровий двигун повністю виготовлений з алюмінію. Він отримав нові налаштування, щоб забезпечувати потужність у 550 к. с. та 680 Н·м максимального крутного моменту в діапазоні 3500–4000 об/хв.

УНІКАЛЬНІ ВАРІАНТИ ОЗДОБЛЕННЯ

Унікальне оздоблення з елементами Graphite Atlas, виразні фірмові червоні гальмівні суппорти BremboTM та ексклюзивні колісні диски надають зовнішньому вигляду SVAutobiography Dynamic приголомшливості.

ПРОШИТА ОББИВКА СИДІНЬ

Приємні на дотик сидіння з оббивкою, прошитою у вигляді ромбів, та вишитим логотипом «Autobiography» доступні у чотирьох кольорах відповідно до обраної гами кольорів салону. Ebony/Ebony, Ebony/Pimento, Ebony/Tan та Ebony/Cirrus.

ОЗДОБЛЕННЯ GRAND BLACK

SVAutobiography Dynamic оздоблений накладками кольору Grand Black та виразною червоною лінією посередині накладок на передні та задні двері.

КОРОТКО ПРО ДВИГУНИ

Двигун Прискорення
від 0 до 100 км/год,
сек
Максимальний крутний момент
(Нм)
Максимальна швидкість
(км/год)
Міський цикл л/100км Заміський цикл л/100км Змішаний циклл/100км Викиди CO2
(г/км)

ДВИГУН LR-V8 З КОМПРЕСОРОМ НАДДУВУ АВТОМАТИЧНА КПП (ПОВНИЙ ПРИВІД) 5,0-літровий бензиновий двигун (510 к. с.) з інтелектуальною системою СТОП/СТАРТ 8-ступенева трансмісія *Максимальна швидкість, яку дозволяє розвивати двигун V8 з компресором наддуву, складає 250 км/год, при умові, що автомобіль оснащено 22-дюймовими колісними дисками. Усі зазначені дані стосуються автомобілів із стандартною колісною базою.

5.5 680 225/250* 18.3 9.8 12.8 299

ТЕХНОЛОГІЇ

Сучасні технології, які присутні в автомобілях Range Rover, забезпечують усім пасажирам безпечну та цікаву подорож. Окрім того, в автомобілі всі зможуть залишатися на зв’язку з зовнішнім світом.

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

Багато власників прагнуть надати своєму Range Rover індивідуальних рис за допомогою стильних, практичних аксесуарів, які вирізняються своєю міцністю та різноманітністю. Вони й справді допомагають зробити автомобіль несхожим на інші.

BACK

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

RANGE ROVER SVAutobiography DYNAMIC

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070