ВИКИДИ CO2, г/км
Не більше 219 (автоматична коробка передач)
ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
Від 8,4 (автоматична коробка передач)

Цей автомобіль з найрозкішнішою комплектацією створений з неймовірною точністю, турботою і традиційною для компанії увагою до деталей.

ДЖОН ЕДВАРДС (JOHN EDWARDS) ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР З ПИТАНЬ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

ЕКСТЕР'ЄР

SVAutobiography розроблений та виготовлений спеціалістами підрозділу з питань експлуатації ексклюзивних автомобілів (SVO) — центральним підрозділом компанії Land Rover по створенню автомобілів з унікальним дизайном, характеристиками та потужністю. Кожна риса автомобіля випромінює вишуканість та увагу до деталей: від неповторного дизайну решітки радіатора, напису «Range Rover» з рифленим оздобленням на капоті та задній частині кузова до ексклюзивного логотипу SVAutobiography на дверцятах багажного відділення. Наша флагманська модель є бездоганним втіленням усіх найкращих рис автомобілів Range Rover.

/

ІНТЕР'ЄР

Інтер’єр Range Rover SVAutobiography з подовженою колісною базою — це втілення досконалого, вишуканого та шляхетного способу життя. Усе, що ви бачите та до чого торкаєтесь, зроблено ретельно, з урахуванням найдрібніших деталей. Впевнена, комфортна та спокійна атмосфера у салоні забезпечується центральною панеллю для пасажирів задніх сидінь з охолоджувачем для ємностей з напоями, складними столиками та унікальним дизайном сидінь з підпоркою для ніг. Рифлене оздоблення поверхні деталей інтер’єра, таких як кнопка пуску/зупинки двигуна, селектор трансмісії та ролики регулювання висоти підлокітника. а також тримачі для чашок кольору Satin Brushed — усе це додає відчуття вишуканості. Брелок для ключів також має рифлене оздоблення та напис Autobiography.

/

ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ

РИФЛЕНЕ ОЗДОБЛЕННЯ

Рифлене оздоблення відслідковується на різних елементах салону, таких як кнопка зупинки/запуску двигуна, поворотний важіль перемикання передач, регулятори підлокітників, педалі та навіть брелок для ключів. Ці елементи доповнює тримач для напоїв з оздобленням Satin Brushed, металеві гачки для верхнього одягу та металеві рейлінги сидінь.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ СИДІНЬ

Задні сидіння класу Exclusive надзвичайно комфортні. Ці два індивідуальні сидіння оснащені функцією запам’ятовування положення, підголівником з електроприводом, підлокітником біля задньої центральної консолі, функцією регулювання подушок, функцією масажу та функцією нахилу спинки. Індивідуальні сидіння відокремлені одне від одного елегантною консоллю, на якій знаходяться кнопки управління та відділення для охолодження напоїв.

СКЛАДНИЙ СТОЛИК З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

Продуманий до деталей простір задньої частини салону включає складні столики для пасажирів на задніх сидіннях. На вибір пропонується оздоблення зі шкіри кольору Ebony або натурального дерева. Вбудований роз’єм USB з функцією заряджання забезпечить постійний доступ до джерела живлення.

АУДІОСИСТЕМА MERIDIAN™ SURROUND SOUND SYSTEM

Аудіосистема потужністю 1700 Вт з 29 динаміками та двоканальним сабвуфером, які ідеально розташовані по всьому периметру салону. Система також включає технологію Meridian Trifield, яка забезпечує ідеальну якість звуку для всіх пасажирів. У них створюється враження, що вони перебувають на справжньому концерті.

КОРОТКО ПРО ДВИГУНИ

Двигун Прискорення
від 0 до 100 км/год,
сек
Максимальний крутний момент
(Нм)
Максимальна швидкість
(км/год)
Міський цикл л/100км Заміський цикл л/100км Змішаний циклл/100км Викиди CO2
(г/км)

LR-TDV6 АВТОМАТИЧНА КПП (ПОВНИЙ ПРИВІД) 3,0-літровий дизельний двигун (258 к. с.) з інтелектуальною системою СТОП/СТАРТ 8-ступенева трансмісія

8.3 600 209 7.8 6.4 6.9 182

LR-SDV8 АВТОМАТИЧНА КПП (ПОВНИЙ ПРИВІД) 4,4-літровий дизельний двигун (339 к. с.) з інтелектуальною системою СТОП/СТАРТ 8-ступенева трансмісія

7.2 740 218 10.8 7.6 8.4 219

ДВИГУН LR-V8 З КОМПРЕСОРОМ НАДДУВУ АВТОМАТИЧНА КПП (ПОВНИЙ ПРИВІД) 5,0-літровий бензиновий двигун (510 к. с.) з інтелектуальною системою СТОП/СТАРТ 8-ступенева трансмісія *Максимальна швидкість, яку дозволяє розвивати двигун V8 з компресором наддуву складає 250 км/год (155 миль/год), при умові, що автомобіль оснащено 22-дюймовими колісними дисками. Усі зазначені дані стосуються автомобілів із стандартною колісною базою.

5.5 680 225/250* 18.3 9.8 12.8 299

ТЕХНОЛОГІЇ

Сучасні технології, які присутні в автомобілях Range Rover, забезпечують усім пасажирам безпечну та цікаву подорож. Окрім того, в автомобілі всі зможуть залишатися на зв’язку з зовнішнім світом.

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

Багато власників прагнуть надати своєму Range Rover індивідуальних рис за допомогою стильних, практичних аксесуарів, які вирізняються своєю міцністю та різноманітністю. Вони й справді допомагають зробити автомобіль несхожим на інші.

BACK

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

RANGE ROVER SVAutobiography З ПОДОВЖЕНОЮ КОЛІСНОЮ БАЗОЮ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070