ТЕХНОЛОГІЇ

МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА

КЕРМО
КЕРМО

Кермо має приховані, до моменту ввімкнення, сенсорні перемикачі. Один із цих вимикачів є програмованим, тож його можна персоналізувати відповідно до ваших уподобань, щоб виконувати безліч функцій.

РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ПАСАЖИРІВ НА ЗАДНІХ СИДІННЯХ
РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ПАСАЖИРІВ НА ЗАДНІХ СИДІННЯХ

Опціональна розважальна система для пасажирів на задніх сидіннях пропонує два 8-дюймові екрани, вбудовані в задні частини передніх підголівників, або 10-дюймові екрани з високою роздільною здатністю, встановлені для з'єднання сенсорних екранів. Система оснащена бездротовими навушниками і пультом дистанційного керування, USB і HDMI портами для підтримки декількох пристроїв.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ГОЛОСУ
СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ГОЛОСУ

Таким чином ви можете виконувати завдання, не відриваючись від дороги. Range Rover пропонує систему розпізнавання голосу Voice Recognition. Наприклад, 'Налаштувати 97,9' або 'Зателефонувати додому'.

1/4
1/4
1/4

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

СИСТЕМА ЗНИЖЕННЯ ШВИДКОСТІ
СИСТЕМА ЗНИЖЕННЯ ШВИДКОСТІ

Система зниження швидкості використовує електронну пневматичну підвіску, щоб зменшити аеродинамічний опір і споживання палива на крейсерських швидкостях, знизивши автомобіль на 15 мм від нормальної висоти їзди, коли швидкість сягає 105 км/год.

РЕЖИМ EV
РЕЖИМ EV

Акумулятор великої ємності дозволяє Range Rover працювати винятково на електродвигуні. Якщо вам потрібна більша потужність або заряд акумулятора падає до недостатнього для підтримки руху рівня, система активує бензиновий двигун. Окрім того, працюючи автоматично, для оптимізації використання енергії дозволяє водію обрати три режими руху.

РЕЖИМ ДИНАМІЧНИЙ
РЕЖИМ ДИНАМІЧНИЙ

Цей параметр - як частина системи розпізнавання поверхонь Тerrain Response - забезпечує жорсткіший режим підвіски для динамічного стилю водіння. Рух є плавним і впевненим, що гарантує максимальне задоволення від подорожі.

РЕЖИМ КОМФОРТ
РЕЖИМ КОМФОРТ

Як частина системи розпізнавання поверхонь Тerrain Response це налаштування забезпечує високий рівень комфорту на дорозі, отриманий шляхом калібрування налаштувань підвіски, щоб сприяти більш досконалому керуванню.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

ДВОШВИДКІСНА РОЗДАВАЛЬНА КОРОБКА
ДВОШВИДКІСНА РОЗДАВАЛЬНА КОРОБКА

Додаткові нижні передачі можуть виявитися неоціненними у складних умовах, як-от бездоріжжя або під час буксирування. Система двошвидкісної роздавальної коробки дає вам точну швидкість і контроль у таких випадках.

СИСТЕМА СТАРТУ НА СЛИЗЬКОМУ ПОКРИТТІ
СИСТЕМА СТАРТУ НА СЛИЗЬКОМУ ПОКРИТТІ

Забезпечуючи оптимальний контроль крутного моменту, коли ви починаєте рух, система старту на слизькому покритті поліпшує функціональні можливості у слизьких умовах, таких як мокра трава, сніг і лід.

ВДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА БУКСИРУВАННЯ ПРИЧЕПА
ВДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА БУКСИРУВАННЯ ПРИЧЕПА

Вдосконалена система буксирування причепа дозволяє керувати напрямком руху вашого причепа при зворотному русі за допомогою поворотного регулятора системи розпізнавання поверхонь Тerrain Response 2. Додаткова система керуватиме рухом вашого авто для досягнення бажаної траєкторії причепа.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПІД ЧАС СПУСКУ З ГОРИ HILL DESCENT CONTROL
СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПІД ЧАС СПУСКУ З ГОРИ HILL DESCENT CONTROL

Система допомоги під час спуску з гори Hill Descent Control (HDC) є у стандартній комплектації. Це допомагає водію контролювати спуск на важких схилах. Вона підтримує задану швидкість та окремо застосовує гальма на кожному колесі.

СТАНДАРТНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВОДІЯ

СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Якщо виявлено потенційне фронтальне зіткнення, відображається попередження, даючи вам час на те, щоб вжити заходів. Якщо не відбулося жодної дії, система застосує гальма з метою пом’якшення наслідків можливого зіткнення.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВИЇЗДУ ЗА МЕЖІ СМУГИ РУХУ

Допоможе зробити довгі подорожі набагато безпечнішими. Система попередження виїзду за межі смуги руху відстежує ситуації, коли машина ненавмисно сходить з потрібної смуги та повідомляє вас про це за допомогою візуального попередження та вібрації керма.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ ПЕРЕДНІМ І ЗАДНІМ ХОДОМ

Допомагає робити маневрування ще простішим. Якщо ви виберете "рух заднім ходом", спрацюють датчики в передньому і задньому бамперах. Коли ви паркуєтеся, сенсорний дисплей і зворотній аудіозв'язок повідомить про те, наскільки близько ви до перешкод.

КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ ТА АВТОМАТИЧНИЙ ОБМЕЖУВАЧ ШВИДКОСТІ

Круїз контроль з обмежувачем швидкості підтримує поточну швидкість без необхідності постійного використання педалі акселератора - це допомагає знизити втому водія. Обмежувач швидкості також дозволяє заздалегідь встановити максимальну швидкість.

ПАКЕТИ ОПЦІЙ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

ПАКЕТ DRIVE

Опціональний пакет Drive Pack пропонує низку функцій, які допоможуть вам забезпечити безпеку та поінформованість, у тому числі систему контролю втоми водія, систему контролю сліпих зон, систему розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition та адаптивний обмежувач швидкості.

ПАКЕТ ОПЦІЙ DRIVE PRO PACK

На додаток до технологій, включених у пакет опцій Drive Pack, пакет опцій Drive Pro Pack відрізняється системою контролю положення автомобіля відносно дорожньої розмітки Lane Keep Assist, системою моніторингу сліпих зон і адаптивним круїз-контролем із функцією підтримання безпечної відстані від автомобіля попереду та високошвидкісною системою екстреного гальмування.

ПАКЕТ PARK

Функції системи допомоги під час паркування з кутом огляду 360° та пристрій відстеження дорожнього руху позаду автомобіля забезпечують цілковиту впевненість при маневруванні у важких місцях. Функція Clear Exit Monitor попереджає пасажирів позаду перед виходом про наближення транспортних засобів.

ПАКЕТ PARK PRO

Окрім технологій пакета опцій Park Pack, пакет опцій Park Pro пропонує систему допомоги під час паркування, щоб зробити паралельне та перпендикулярне паркування легшими, ніж будь-коли, скеровуючи автомобіль у відповідний простір.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

ПЕРЕДНІ СИДІННЯ З ПІДІГРІВОМ АБО ОХОЛОДЖЕННЯМ

Передні та задні сидіння з підігрівом або охолодженням доступні для забезпечення оптимального комфорту незалежно від температури. Ця опція дозволяє вам і вашим пасажирам самостійно встановлювати бажану температуру.

СИСТЕМА СКЛАДАННЯ ПАСАЖИРСЬКОГО СИДІННЯ У КРАЙНЄ ПОЛОЖЕННЯ

Ця функція включає кнопку одного натиснення, щоб змістити пасажирське сидіння переднього ряду у крайнє положення і розташувати подалі від пасажира позаду, збільшуючи таким чином простір і видимість для цієї людини.

ХОЛОДИЛЬНИК У ЦЕНТРАЛЬНІЙ КОНСОЛІ

Опціональна холодильна камера в центральній консолі попереду забезпечує розкіш охолодження напоїв на вимогу. Вона може вмістити до 4 х 500 мл пляшок і зберігати їх при температурі 5°С.

ВДОСКОНАЛЕНЕ РОБОЧЕ ОСВІТЛЕННЯ

Пасажири позаду мають два варіанти: яскраве біле світло і тепле біле світло, кожне з яких має декілька рівнів яскравості. Перший варіант більше підходить для роботи та діяльності, що потребує фокусування, тоді як другий пропонує спокійне природне освітлення.

ЧОТИРИЗОННИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Чотиризонний клімат-контроль також може зробити життя ще комфортнішим, даючи можливість регулювати рівні температури, напрям та інтенсивність потоку повітря. Система надає окремі елементи керування мікрокліматом водієві, передньому пасажиру та пасажирам з кожного боку другого ряду сидінь. Вона також включає додаткові вентиляційні отвори в центральній стійці.

ПІДКЛЮЧЕННЯ

Range Rover оснащений близько сімома точками USB, Power and Data, HDMI, 12 В для підключення додаткового обладнання та підключень із мережевою напругою. Тому жоден пасажир не матиме проблем із заряджанням і може вдосталь розважатися: чи то на планшеті, мобільному телефоні або інших пристроях.

ПАКЕТ ДИСТАНЦІЙНОГО ВМИКАННЯ СИСТЕМИ ПІДІГРІВАННЯ REMOTE PARK HEAT

Ця інноваційна система може попередньо нагрівати або провітрювати автомобіль за допомогою пульта дистанційного керування та семиденного таймера. Ви завжди можете бути впевнені, що салон має правильну температуру, перш ніж потрапити до нього.

БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДКРИВАННЯ ДВЕРЕЙ БАГАЖНИКА

Система безконтактного відкривання дверей багажника дає вам можливість відкрити або закрити задні двері без необхідності торкатися транспортного засобу або кнопки на брелоку. Електронно керована, вона має два датчики з обох боків автомобіля. Просто перемістіть свою ногу під них, щоб активувати цю функцію.

СИСТЕМА М’ЯКОГО ЗАЧИНЕННЯ ДВЕРЕЙ

Range Rover також доступний з додатковою системою м'якого зачинення дверей, щоб забезпечити електрофіксацію на передніх і задніх дверях. Вона контролює останні 6 мм руху дверей, забезпечуючи м'яке закриття обох передніх і задніх дверей.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070