### RANGE ROVER SPORT SVR ЛІМІТОВАНОЇ СЕРІЇ ULTIMATE EDITION
ЯСКРАВЕ ВТІЛЕННЯ ДИНАМІКИ RANGE ROVER

ЩЕ БІЛЬШЕ ЗАХОПЛЕННЯ

Найшвидший серед існуючих Range Rover досяг нових висот.

Range Rover Sport SVR лімітованої серії Ultimate Edition – унікальний представник нашої лінійки розкішних спортивних кросоверів. Цей автомобіль був спроектований та розроблений фахівцями SV Bespoke технічного центру Special Vehicle
Operations у Великобританії.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ЯСКРАВІ КОЛЬОРИ

Range Rover Sport SVR лімітованої серії Ultimate Edition пропонується в трьох приголомшливих кольорах, відібраних з ексклюзивної палітри SV Bespoke спеціалістами з дизайну Land Rover. Емалі з глянсовим покриттям Maya Blue та Marl Grey – це унікальні варіанти забарвлення, доповнені скляними лусками для створення мерехтіння та сяючого ефекту. Відтінок Ligurian Black з матовим покриттям надає автомобілю більш цілеспрямованого та елегантного вигляду.
Підкреслює ці яскраві колірні рішення контрастне окантування елементів зовнішнього оздоблення в кольорі Fuji White.

КОЛЬОРИ

ДЕТАЛІЗАЦІЯ ЛІМІТОВАНОЇ СЕРІЇ ULTIMATE EDITION

ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ  SV BESPOKE

ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ SV BESPOKE

Разом з унікальними кольорами кузова SV Bespoke, автомобіль має традиційні написи «Range Rover» на капоті та двері багажного відділення та круглий бейдж SVR, які виглядають ще быльш вишукано завдяки рельєфному оздобленню Gloss Black та ексклюзивній окантовці Fuji White. Спеціальні накладки на пороги доповнюються емблемами «Ultimate Edition».
УНІКАЛЬНИЙ СТИЛЬ САЛОНУ

УНІКАЛЬНИЙ СТИЛЬ САЛОНУ

Спортивні сидіння з бічною підтримкою та регулюванням за 16 параметрами, підрульові пелюстки перемикання передач SV Bespoke з оздобленням Black Anodised забезпечують максимальний контроль за системами автомобіля, в тому числі за 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Завдяки фірмовому логотипу SVR на підголовниках і витонченим елементам обробки салону Carbon Fibre ви отримаєте справжнє уявлення про те, чому цей автомобіль є одним з найбільш вражаючих потужних кросоверів в історії.
НЕПРИБОРКАНА ПОТУЖНІСТЬ

НЕПРИБОРКАНА ПОТУЖНІСТЬ

Range Rover Sport SVR лімітованої серії Ultimate Edition розганяється від 0 до 100 км/год за 4,5 секунди (від 0 до 60 миль/год за 4,3 секунди) та здатний розвивати максимальну швидкість 176 миль/год (283 км/год)*. Бензиновий двигун V8 об'ємом 5,0 л з нагнітачем забезпечує потужність 575 к. с. Крім того, було додано вдосконалену 8-ступінчасту трансмісію, що дозволяє виконувати більш різкі та швидкі перемикання передач. Миттєвий зв'язок усієї системи з двигуном робить цей автомобіль найшвидшим Land Rover за всю історію.

ПРИДБАТИ RANGE ROVER SPORT SVR ЛІМІТОВАНОЇ ВЕРСІЇ ULTIMATE EDITION

Якщо вас зацікавила дана лімітована версія вражаючої потужності Range Rover, будь ласка, зверніться до найближчого спеціалізованого центру підрозділу SV.