Для пригод екстремальних масштабів. Найпотужніший Defender, коли-небудь створений.

СМІЛИВА ПРИСУТНІСТЬ

ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Насолоджуйтесь екстремальною продуктивністю та неперевершеними можливостями. Збільшений дорожній просвіт і широка посадка Defender OCTA - це не просто ефектний дизайн.

НЕПЕРЕВЕРШАНА ПОТУЖНІСТЬ

РЕЖИМИ КЕРУВАННЯ

Для найбільш захоплюючих вражень від бездоріжжя оберіть режим OCTA  з унікальним калібруванням гальмування, призначеним для сипучих гравійних  поверхонь. Наш оптимально відкалібрований динамічний режим забезпечує  покращене керування автомобілем на дорозі. Кожен режим освітлює кабіну  яскравим червоним світлом, трансформуючи конфігурацію екрана, щоб забезпечити оптимальне уявлення  про потужність, крутний момент та перевантаження при поворотах.

ПНЕВМАТИЧНА ПІДВІСКА 6D DYNAMICS

Нова пневматична підвіска 6D Dynamics розумно реагує на стиль водіння завдяки гідравлічним взаємопов'язаним амортизаторам і пневматичним пружинам, що регулюються по висоті. Ця найкраща у своєму класі система забезпечує більший контроль на будь-якій місцевості та більш цілеспрямованого керування – як у спорткарі.
ДВИГУН V8 З ПОДВІЙНИМ ТУРБОНАДДУВОМ

ДВИГУН V8 З ПОДВІЙНИМ ТУРБОНАДДУВОМ

Миттєвий відгук, виняткова керованість та підвищена паливна економічність. М'яка гібридна система 48V доповнює двигун V8 поліпшеним крутним моментом і спринтерськими характеристиками.
ВБУДОВАНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ ГАЛЬМ

ВБУДОВАНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ ГАЛЬМ

Екстремальна продуктивність вимагає екстремальної гальмівної сили. Обладнана спеціальними гальмівними колодками, супортами та гальмівними дисками Defender OCTA, нова інтегрована система Power Brake зменшує знос гальм. Нова інтегрована система Power Brake зменшує гасіння гальмування.
АКТИВНА ВИХЛОПНА СИСТЕМА

АКТИВНА ВИХЛОПНА СИСТЕМА

Defender OCTA оснащений активною вихлопною системою, яка забезпечує оптимальне керування температурою в режимі OCTA та надає автомобілю характерний рев.

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

635 К.С.

467 кВт.

0-100 КМ/ГОД

4,0 СЕКУНД

0-100 км за 4,0 секунди.

МАКСИМАЛЬНИЙ КРУТНИЙ МОМЕНТ

750Нм

5855 об/хв.

CO2 ВИКИДИ (ВІД)

294Г/КМ

Зниження на 20 відсотків2.

ПОКОРЯЙТЕ БУДЬ-ЯКУ МІСЦЕВІСТЬ

Перевірено на замерзлому льоду в Швеції, на скелях у Сполучених Штатах і пісках пустелі Сахара.*Defender OCTA подолав понад мільйон кілометрів, витримавши понад 13 000 додаткових випробувань, це єдиний автомобіль Defender, який пройшов усі екстремальні траси в Істнорі.

ПОДОЛАННЯ БРОДУ

ПОДОЛАННЯ БРОДУ

Defender OCTA долає глибини, які недоступні іншим автомобілям Defender, адже має глибину подолання броду до метра, що вдвічі перевищує можливості оригінального Defender**.
ОПТИМАЛЬНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ

ОПТИМАЛЬНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ

Широкий вибір спеціально розроблених шин діаметром 838 мм, найбільших з колись встановлюваних на Defender, включаючи всесезонні шини та покращені позашляхові колеса.
БЕЗДОРІЖЖЯ

БЕЗДОРІЖЖЯ

Defender OCTA обіцяє неперевершене просування на будь-якій місцевості завдяки більшому дорожньому просвіту та артикуляції коліс.

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН

СИДІННЯ BODY AND SOUL

Наступне покоління автомобільної віброакустичної технології забезпечує мультисенсорний звук завдяки провідній у галузі платформі SUBPACTM.  Для інноваційного сидіння Body and Soul (BASS) доступно шість оздоровчих програм. Ви не просто будете слухати музику, ви відчуєте її.
ДЕТАЛІ DYNAMIC

ДЕТАЛІ DYNAMIC

Сучасні деталі ви знайдете всюди, наприклад, перемикачі з оздобленням Moonlight Chrome й опціональне оздоблення з подрібненого вуглецевого волокна.1Новий дизайн рульового колеса включає напівпрозоре підсвічування підрульових перемикачів передач.
ІННОВАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

ІННОВАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

Вибирайте між чотирма різними кольоровими рішеннями та сучасними матеріалами, включаючи поліуретановий текстиль UltrafabricsTM або напіванілінову шкіру. Кожна опція має унікальні особливості, такі як графічне декорування та оздоблення текстилем КвадратTM й ексклюзивним для Defender OCTA текстилем Steelcut.

ПРЕМ'ЄРНІ ВЕРСІЇ

DEFENDER OCTA EDITION ONE

Декларація можливостей. З оздобленням кольору Faroe Green, 20-дюймовими кованими дисками та деталями з подрібненого вуглецевого волокна.
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

ПРОДОВЖУЙТЕ ДОСЛІДЖУВАТИ

МОДЕЛІ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ

МОДЕЛІ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ

Ознайомтеся з повним модельним рядом та технічними характеристиками.
DEFENDER 110

DEFENDER 110

Завантажуйте та відправляйтесь куди завгодно.

*Водіння по бездоріжжю потребує відповідного рівня підготовки та наявності досвіду. Існує ризик травмування або пошкодження автомобіля. Не виконуйте керування за умов, до яких ви не підготовлені. Завжди перевіряйте маршрут, поверхню, опорну площину та виїзд, перш ніж заїжджати на зледенілу поверхню

**Завжди перевіряйте маршрут і виїзд перед подоланням броду.

1Доступний тільки для DEFENDER OCTA в версії EDITION ONE.
2У порівнянні з попереднім Defender 110 V8.