DEFENDER 110

Відправляйтеся в дорогу, куди забажаєте.
Defender 110 готовий до знайомства з опцією семи місць. Новий Defender OCTA приєднується до лінійки.

ВИБІР МОДЕЛЕЙ

Почніть свою пригоду.

DEFENDER 110 OCTA

Неперевершена потужність і можливості.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ DEFENDER OCTA
Пригоди чекають. Візьміть із собою все необхідне, щоб знайти їх разом із Defender 110.

Завдяки п'яти сидінням і можливості розширення до семи, інтер'єр є функціональним і індивідуальним. Пакет Signature Interior Pack підкреслює сучасний дизайн за допомогою класичних матеріалів, таких як шкіра Windsor, та розумних рішень для зберігання речей.

DEFENDER OCTA

Майстер екстремальної продуктивності всюди.

ПОТУЖНІСТЬ

Найшвидший і найпотужніший Defender з двигуном V8 із м’яким гібридом потужністю 635 к. с. і пневматичною підвіскою 6D Dynamics здолає будь-які перешкоди на бездоріжжі.

ДИЗАЙН

Автентичний, сміливий і жорсткіший, ніж будь-коли. Миттєво впізнаваний силует Defender OCTA створений для пригод на бездоріжжі.

МОЖЛИВОСТІ

Освоюйте будь-яку місцевість. Проходьте вбрід глибше, ніж будь-коли раніше, завдяки максимальній глибині переходу вбрід один метр і першій у світі системі ABS для бездоріжжя.

НОВИЙ DEFENDER 110 SEDONA EDITION

Яскравий червоний колір, натхненний природною красою та авантюрним духом Седони, штат Арізона.

ЕКСТЕР'ЄР

Яскравий дизайн із кришкою запасного колеса під колір кузова, 22-дюймовими колісними дисками з покриттям Gloss Black і пакетом опцій Extended Black Pack. Унікальна налипка на капот Sedona Edition віддає данину горам Аризони.

ІНТЕР'ЄР

Натхненний суворим ландшафтом Аризони, Sedona Edition усюди почуватиметься як вдома. Пакет Signature Interior Pack зі шкірою Windsor кольору Ebony і сидіннями з матеріалу KvadratTM створить затишну атмосферу, куди б ви не прямували.

АКСЕСУАРИ

Унікальний бічний багажник для спорядження в кольорі Sedona Red у поєднанні з пакетом опцій Adventure додає виразні візуальні акценти, гарантуючи повну готовність до наступної пригоди.

НЕЗРІВНЯНУ ПОТУЖНІСТЬ

Розроблений для оптимальних можливостей та довговічності. Унікальний кузов дозволить протистояти будь-якому виклику.

Це найміцніший Defender, який ми коли-небудь створювали.

ЕЛЕКТРИФІКОВАНА ПОТУЖНІСТЬ

Необмежені можливості подорожей з нульовими викидами вихлопної труби.

Електричний гібрид Defender 110 Electric Hybrid завжди готовий до подорожей завдяки миттєвому крутному моменту та швидкому заряджанню від постійного струму.

УСІБНА ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

DEFENDER 110 HARD TOP

Беріть справи з собою.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ЦІЛІСНИЙ ДИЗАЙН

ЦІЛІСНИЙ ДИЗАЙН

Неперевершений екстер'єр
НАЙКРАЩА В КЛАСІ ВИТРИВАЛІСТЬ

НАЙКРАЩА В КЛАСІ ВИТРИВАЛІСТЬ

Випробуваний в екстремальних умовах
НЕЗРІВНЯНУ ПОТУЖНІСТЬ

НЕЗРІВНЯНУ ПОТУЖНІСТЬ

Go anywhere, do anything.
УДОСКОНАЛЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ

УДОСКОНАЛЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Створені для захоплюючих подорожей XXI століття.

На зображенні показано заряджання від джерела змінного струму за допомогою кабелю для заряджання на громадських станціях, доступного на всіх моделях Defender PHEV.

Доступність функцій та опцій Pivi та InControl, а також послуг сторонніх постачальників залежить від ринку. Інформацію про наявність та повні умови для вашої країни уточнюйте у офіційного дилера Land Rover. Повсюдне покриття мобільної мережі не гарантується. Інформація про технологію InControl та зображення, що ілюструють її, у тому числі оформлення екрана та послідовності дій, можуть бути змінені залежно від версії програмного забезпечення, оновлень та інших системних/візуальних налаштувань, пов'язаних з вибором різних опцій.

Користуйтеся функціями та системами автомобіля лише тоді, коли це безпечно. Водій зобов'язаний безперервно зберігати повний контроль за автомобілем

Маршрути на бездоріжжі у визначеній місцевості проведено з усіма дозволами.

Водіння на бездоріжжі потребує відповідного рівня підготовки та наявності досвіду. Існує ризик травмування або пошкодження автомобіля. Не виконуйте керування за умов, до яких ви не підготовлені.

Перед початком руху на слизьких поверхнях завжди перевіряйте маршрут, рельєф, ділянки для в'їзду та виїзду.

Для оновлень потрібна передача даних.