RANGE ROVER SPORT SATIN EDITION

РОЗРОБЛЕНО ТА СТВОРЕНО У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

КОНФІГУРАЦІЯ ДЛЯ ВАС

Дозвольте нам запропонувати конфігурації Range Rover Sport. Нижче ви можете побачити кілька різних варіантів сконфігурованих автомобілів, які ми створили на основі своїх улюблених варіантів.


У нашому конфігураторі ви можете додатково створити власний дизайн, якщо хочете.

RANGE ROVER SPORT

RANGE ROVER SPORT

3.0 250 ДИЗЕЛЬ MHEV (АВТОМАТ)
RANGE ROVER SPORT

RANGE ROVER SPORT

3.0 300 ДИЗЕЛЬ MHEV (АВТОМАТ)
RANGE ROVER SPORT

RANGE ROVER SPORT

4.4 635 БЕНЗИН (АВТОМАТ)

ВИБІР МОДЕЛЕЙ

Втілення спортивної розкоші позашляховика. Оберіть одну з чотирьох різних моделей, щоб почати свою подорож.

RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Неперевершене поєднання потужності, інновацій та динаміки.
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
"Атлетичний, динамічний, сучасний, вишуканий…та безліч інших характеристик"
Ерік Брейн, редактор HYPEBEAST.
VISCERAL, DRAMATIC, UNCOMPROMISING

ПЕРЕДОВІ ІННОВАЦІЇ

Range Rover Sport – втілення спортивної розкоші, від ідеального руху по трасі та всесвітньо відомих позашляхових можливостей, до неперевершених інноваційних технологій

Range Rover Sport Debuted with New Technologies

ПАКЕТ STEALTH PACK

Відкрийте темну сторону Range Rover Sport. Екстер'єр в кольорі Carpathian Grey покритий захисною матовою плівкою з чорними вставками.

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД

Електричний гібрид зі збільшеним запасом ходу (PHEV), сертифікованим електричним запасом ходу до 122 км*1 і функцією швидкої зарядки від джерела постійного струму пропонує потужну електрифіковану продуктивність.

ELECTRIC HYBRID

НАТХНЕННЯ

Доведені до досконалості нашими дизайнерами, ці версії гармонійно поєднують спортивну динаміку й вишуканість, та вже зараз доступні для замовлення.

ІНТУЇТИВНИЙ, ДІЄВИЙ, БЕЗКОМПРОМІСНИЙ

VISCERAL, DRAMATIC, UNCOMPROMISING

Матове покриття

Покажіть себе в новому світлі. Матова захисна плівка Range Rover Sport розсіює світло по поверхні, створюючи характерне матове покриття, яке також слугує захисним шаром. Доступний у шести кольорах корпусу.

ВИПРОБУВАННЯ З ПОДОЛАННЯМ ВОДОЗЛИВУ

Подивіться, як новий Range Rover Sport та водій-каскадер Джессіка Хоукінс долають водозлив дамби Каурахньюкар в Ісландії, борючись із льодом, камінням та водою. Товщами води.
ВИПРОБУВАННЯ З ПОДОЛАННЯМ ВОДОЗЛИВУ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО RANGE ROVER SPORT

<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->ПОТУЖНІСТЬ ТА БАЛАНС

ПОТУЖНІСТЬ ТА БАЛАНС

Лаконічний дизайн Range Rover Sport демонструє потужність, продуктивність та маневреність.
ПОКРАЩЕНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ПОКРАЩЕНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Інтуїтивне водіння із захоплюючою динамікою на трасі без жодних зусиль.
СПОРТИВНА РОЗКІШ

СПОРТИВНА РОЗКІШ

Поєднання динамічної спортивної індивідуальності та незрівнянної вишуканості.
ІНТУЇТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ІНТУЇТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Справжня сучасна розкіш з новітніми технологіями для комфорту та зручності.

Ознайомтеся з параметрами WLTP.
Вказані розрахунки підраховані за офіційними даними від виробника за циклом WLTP згідно з законами ЄС. Наведені розрахунки вказані виключно для порівняння. Реальні показники можуть відрізнятись. 2Рівень викидів CO2 і витрата палива, електроенергії та запас ходу можуть відрізнятися в залежності від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлені колеса та аксесуари, фактичний маршрут і стан акумулятора. Значення запасу ходу розраховані для серійного транспортного засобу на стандартизованому маршруті.

1Очікуваний запас ходу на електротязі в реальних умовах експлуатації до 96 км.

Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися залежно від комплектації автомобіля (модифікації та силового агрегату). Для ряду функцій потрібне встановлення додаткових компонентів. Для отримання додаткової інформації зверніться до офіційного дилера або скористайтесь онлайн-конфігуратором.

Користуйтеся функціями та системами автомобіля лише тоді, коли це безпечно. Водій зобов'язаний безперервно зберігати повний контроль за автомобілем

Доступність функцій та опцій Pivi та InControl, а також послуг сторонніх постачальників залежить від ринку. Інформацію про наявність та повні умови для вашої країни уточнюйте у офіційного дилера Land Rover. Деякі функції передбачають наявність передплати, яку потрібно продовжити після закінчення початкового рекомендованого офіційним дилером терміну. Повсюдне покриття мобільної мережі не гарантується. Інформація про технологію InControl та зображення, що ілюструють її, у тому числі оформлення екрана та послідовності дій, можуть бути змінені залежно від версії програмного забезпечення, оновлень та інших системних/візуальних налаштувань, пов'язаних з вибором різних опцій.

Представлена модель SV пофарбована у колір Carbon Bronze Matte, який був повністю заброньований та більше не доступний. Будь ласка, зверніться до місцевого дилера, щоб дізнатися про наявні запаси.