ДВИГУНИ INGENIUM.
ЕКОЛОГІЧНІ ТА ЕФЕКТИВНІ.

НАШІ ВИСОКОПРОДУКТИВНІ БЕНЗИНОВІ ТА ДИЗЕЛЬНІ ДВИГУНИ INGENIUM ЗАОЩАДЯТЬ ВАШІ КОШТИ ПІД ЧАС ТРИВАЛИХ ПОЇЗДОК.
Наші клієнти вимагають більш екологічних транспортних засобів, які мають покращені технічні характеристики міцного всюдихода. Наші двигуни Ingenium виводять це на новий рівень.
DR. WOLFGANG ZIEBART
ТЕХНІЧНИЙ ДИРЕКТОР JAGUAR LAND ROVER GROUP

ENVIRONMENTALLY FRIENDLY

Всі наші двигуни відповідають стандартам EU6, але наші двигуни Ingenium мають ще менші шкідливі викиди, включаючи СО2 та оксиди азоту.

ENHANCED PERFORMANCE

Підвищений рівень крутного моменту двигунів Ingenium сприяє більш керованому та захоплюючом водінню.

MONEY SAVING

Краща паливна ефективність та зменшення викидів означає менші витрати на пальне та менший податок. 2,0-літровий двигун Evoque Diesel потужністю 180 к.с. підпадає під категорію оподаткування D, вартість першого року - всього 160 фунтів стерлінгів.

ЯКИЙ ДВИГУН INGENIUM ПІДХОДИТЬ САМЕ ВАМ?

Наші двигуни Ingenium пропонують найвищий рівень паливної ефективності, але важливо вибрати той двигун, який найкраще відповідає вашим потребам.

ДИЗЕЛЬНІ ДВИГУНИ INGENIUM

Дизельні двигуни Ingenium підходять найкраще, якщо ви маєте намір багато подорожувати і насолоджуватися свободою тривалих поїздок за межами міста без шкідливих викидів. Вони дозволяють вам досягти і підтримувати бажану швидкість з високою ефективністю.

БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ INGENIUM

Якщо вам подобаються потужні та чутливі автомобілі, які до того ж заощаджують ваші кошти та мають низький рівень викидів, то наші бензинові двигуни Ingenium - найкращий вибір для вас. Вони підвищують продуктивність для швидкої їзди і добре підходять для регулярних коротких подорожей.