RANGE ROVER EVOQUE

РОЗРОБЛЕНО ТА СТВОРЕНО У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

КОНФІГУРАЦІЯ ДЛЯ ВАС

Дозвольте нам запропонувати конфігурації Range Rover Evoque. Нижче ви можете побачити кілька різних варіантів сконфігурованих автомобілів, які ми створили на основі своїх улюблених варіантів.


У нашому конфігураторі ви можете додатково створити власний дизайн, якщо хочете.

RANGE ROVER EVOQUE

RANGE ROVER EVOQUE

D165 ДИЗЕЛЬ AWD MHEV
RANGE ROVER EVOQUE

RANGE ROVER EVOQUE

D165 ДИЗЕЛЬ AWD MHEV
RANGE ROVER EVOQUE

RANGE ROVER EVOQUE

D200 ДИЗЕЛЬ AWD MHEV
Мінімалістичний, вишуканий і харизматичний
Range Rover Evoque демонструє приклад для наслідування.
CAPTIVATING CHARACTER
Високий рівень розкоші та вражаючі показники стійкості, Evoque встановлює новий золотий стандарт.
GQ UK
CAPTIVATING CHARACTER

ПЕРЕДОВІ ІННОВАЦІЇ

Найновіші інформаційно-розважальні системи та технології, вишуканий дизайн та інновації гармонійно поєднуються, щоб зробити Range Rover Evoque справжнім втіленням розкоші без жодних зусиль.

ЕЛЕКТРИФІКОВАНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Гібридний автомобіль(PHEV) із сертифікованим електричним запасом ходу до 62 км** пропонує ефективне та комфортне водіння, а також зарядку до 80% лише за 30 хвилин при використанні швидкої зарядки від джерела постійного струму.

ELECTRIFIED PERFORMANCE

НАТХНЕННЯ

Моделі, спроектованінашими експертами з дизайну, демонструють ідеальний баланс захоплюючої харизми та розкоші Range Rover Evoque, доступний для вибору та замовлення.

INSPIRATION

ОБЕРІТЬ СВОЮ МОДЕЛЬ

Оберіть одну з чотирьох різних моделей, щоб розпочати вашу подорож.

RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

Безпомилкове втілення вишуканого дизайну.
СТВОРИТИ ВЛАСНИЙ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО RANGE ROVER EVOQUE

ОСОБЛИВИЙ ДИЗАЙН

ОСОБЛИВИЙ ДИЗАЙН

Створений без компромісів. З унікальним поєднанням лаконічних поверхонь та ідеально оптимізованими пропорціями позашляховик наступного покоління стає втіленням ДНК Range Rover.
ЗРУЧНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

ЗРУЧНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Передові технології гарантують, що Ви завжи будете в курсі всіх інновацій, які покращують кожну Вашу поїздку.
СУЧАСНА ЗРУЧНІСТЬ

СУЧАСНА ЗРУЧНІСТЬ

Гарантований спокій. Із традиційною для Range Rover вишуканістю Evoque для більшого комфорту, зручності та гарного самопочуття.
ЕЛЕКТРИФІКОВАНА ЕЛЕГАНТНІСТЬ

ЕЛЕКТРИФІКОВАНА ЕЛЕГАНТНІСТЬ

Електрифікована ефективність із захоплюючою та врівноваженою динамікою та виняткові можливості Range Rover на бездоріжжі.

**Ознайомтеся з параметрами WLTP.

Наведені значення обчислені на основі офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Показники в реальних умовах можуть відрізнятися.2Об’єм викидів CO2, витрата пального, споживання енергії та запас ходу можуть варіюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, оснащення коліс, встановлені аксесуари, фактичний маршрут та стан акумулятора. Цифри щодо запасу ходу ґрунтуються на даних серійних автомобілів на стандартизованих маршрутах.

Час заряджання залежить від багатьох факторів, включаючи, але не обмежуючись, вік, стан, температуру та наявний заряд акумулятора; обладнання, що використовується, і тривалість заряду.