ГАРАНТІЯ ТА ПІДТРИМКА

ГАРАНТІЯ ТА ПІДТРИМКА

Гарантія Jaguar Land Rover

ГАРАНТІЯ НА ЛАКОФАРБОВЕ ПОКРИТТЯ ТА АНТИКОРОЗІЮ

ГАРАНТІЯ НА ЛАКОФАРБОВЕ ПОКРИТТЯ ТА АНТИКОРОЗІЮ

Ваш Land Rover призначений для екстремальних умов, але він ще й виграє від захисту для його збереження на самому високому рівні. Авторизований Land Rover сервісний центр відремонтує або замінить будь-яку корозію кузова або пошкодження фарби безкоштовно за гарантією.
ГАРАНТІЯ ЗАПЧАСТИН ТА АКСЕСУАРІВ

ГАРАНТІЯ ЗАПЧАСТИН ТА АКСЕСУАРІВ

Гарантія розповсюджується на кожну оригінальну деталь або аксесуар, придбані у центрі обслуговування Land Rover, ухваленому Land Rover сервісному центрі або у дистриб'ютора запчастин Land Rover, і їх буде відремонтовано або замінено безкоштовно.
ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ НА ДОРОГАХ

ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ НА ДОРОГАХ

Протягом усього 3-річного гарантійного терміну гарантії виробника Ви маєте змогу звертатися за допомогою 24 години на добу у випадку будь-якої аварійної ситуації від поломки або пробиття шини до ДТП.

ЯК СТВОРИТИ ЗАПИТ НА СЕРВІС

Для проведення гарантійного технічного обслуговування Вашого автомобіля, будь ласка, звертайтеся до авторизованих сервісних центрів Land Rover з вашою історіє обслуговування. Зазвичай ремонтні роботи проводяться відразу. Але слід пам'ятати, що деякі ремонтні роботи потребують попереднього схвалення у компанії Land Rover.

ROADSIDE ASSISTANCE - ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ НА ДОРОГАХ

Наші висококваліфіковані та багатомовні експерти працюють для вас 24 години на добу, 365 днів на рік
Номер телефону +38 044 494 29 51

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

«Наші запчастини та аксесуари відповідають стандартам безпеки та надійності Land Rover, тому ми наполегливо рекомендуємо вибирати лише оригінальні запчастини та аксесуари Land Rover для вашого автомобіля. Інші запчастини та аксесуари не перевірені та затверджені компанією Land Rover, тому ми не в змозі оцінити їхню якість. Гарантія не поширюється на будь-які пошкодження, спричинені неоригінальними запчастинами чи аксесуарами Land Rover.»