АКСЕСУАРИ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН

НАЙПРИЄМНІШІ СПОГАДИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ, КОЛИ ВСЯ РОДИНА ЗБИРАЄТЬСЯ РАЗОМ - ВКЛЮЧАЮЧИ ВАШОГО ДОМАШНЬОГО УЛЮБЛЕНЦЯ.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ПАКЕТИ АКСЕСУАРІВ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН

Наш пакет аксесуарів для домашніх тварин забезпечує комфорт і безпеку для ваших улюбленців та захищає ваш автомобіль. Пакет розроблений спеціально для Land Rover і складається з перегородки для багажного відділення в повну висоту салону, піддону для багажного відділення або гумового килимка для багажного відділення.

ПЕРЕГОРОДКА ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ НА ВСЮ ВИСОТУ

ПЕРЕГОРОДКА ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ НА ВСЮ ВИСОТУ

Запобігає переміщенню багажу в салон автомобіля. Конструкція перегородки багажного відділення була оптимізована для установки з сидіннями другого ряду з функцією нахилу спинки. Відповідає європейському стандарту ECE-17. Доповнена зручним люком, що дозволяє перевозити довгі предмети, наприклад, лижі, якщо автомобіль оснащений сумісним комплектом задніх сидінь.
ГУМОВИЙ КИЛИМОК ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДСІКУ

ГУМОВИЙ КИЛИМОК ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДСІКУ

Фірмовий водонепроникний гумовий килимок від Land Rover із захисним бортиком забезпечує захист килимового покриття підлоги багажного відділення від бруду. Для автомобілів із кондиціонером у задній частині автомобіля може встановлюватися разом з рейлінгами, роздільниками й перегородками багажного відділення.
ПІДДОН ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

ПІДДОН ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Гнучкий водонепроникний піддон із трьома високими краями для захисту підлоги багажного відділення та бічного килимового покриття від вологи й бруду. Аксесуар несумісний із комплектом утримуючих пристроїв для багажу.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ПАКЕТИ АКСЕСУАРІВ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН

Наш пакет аксесуарів для домашніх тварин забезпечує комфорт та безпеку для ваших улюбленців та захищає ваш автомобіль. Пакет розроблений спеціально для Land Rover і складається з перегородки для багажного відділення на повну висоту салону, піддону для багажного відділення або гумового килимка для багажного відділення.

ПАКЕТ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН 1

ПАКЕТ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН 1

Перегородка для багажного відділення на повну висоту салону та гумовий килимок для багажного відділення Включає гумовий килимок та перегородку на повну висоту салону, які захищають як ваш автомобіль, так і вашого улюбленця. Гумовий килимок водонепроникний, захищає килимове покриття підлоги багажного відсіку. Перегородка на повну висоту перешкоджає доступ до салону і водночас забезпечує безпеку вашому вихованцю.
ПАКЕТ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН 2

ПАКЕТ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН 2

Перегородка для багажного відділення на повну висоту салону та піддон для багажного відділення Включає піддон та перегородку на повну висоту салону, які захищають як ваш автомобіль, так і вашого улюбленця. Піддон повністю водонепроникний, захищає килимове покриття підлоги багажного відсіку та бічне килимове покриття. Перегородка на повну висоту перешкоджає доступ до салону, водночас забезпечує безпеку вашому вихованцю.

*Для автомобілів без кондиціонера в задній частині салону.