Range Rover Velar

АВАНГАРДНИЙ RANGE ROVER. ТЕПЕР ТАКОЖ ДОСТУПНИЙ ЯК ПЛАГІН-ГІБРИД.

ВИКИДИ CO2 г/км Лише 52

Комбінована ВИТРАТА ПАЛЬНОГО л/100км Від 2,3

Range Rover Velar – це бездоганне поєднання сили та вишуканості. Витончений та авангардний позашляховик з елегантним дизайном та сучасними технологіями.
Додайте стилю у своє життя із Range Rover Velar.

ВИБІР ДИЗАЙНЕРА

Cтворіть ваш Range Rover Velar із допомогою наших дизайнерів. Є дуже багато варіантів, щоб створити ваш ідеальний автомобіль.

ДИЗАЙН

Range Rover Velar L560

ПОЗНАЙОМТЕСЯ ІЗ ЕКСТЕР’ЄРОМ

Range Rover Velar ідеально збалансований, з оптимізованими пропорціями. Миттєво впізнаються горді лінії Range Rover: від потужної носової частини, через плавну безперервну середню лінію і до кульмінації у підтягнутій та елегантній звуженій задній частині. 
СТВОРИТИ СВІЙ
RANGE ROVER VELAR 

RANGE ROVER VELAR 

Range Rover Velar йде шляхом мінімалістичного дизайну. Чистота, елегантність та самобутність — автомобіль відрізняється вражаючою сучасною присутністю. Покращена потужність і невимушена елегантність комбінуються з вишуканим ефектом цього видатного прикладу сучасного автомобільного дизайну. 
RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC

RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC

Range Rover Velar R-Dynamic відрізняється цілеспрямованою основною лінією, з акцентом на бампері з воронованої міді, вентиляційних решітках на капоті та бокових повітрозабірниках, що значною мірою сприяють вишуканому сучасному вигляду та привабливості. Оздоблення фірмової емблеми на багажнику, надпису на задній двері та решітці радіатора — Shadow Atlas. 
RANGE ROVER VELAR AURIC EDITION

RANGE ROVER VELAR AURIC EDITION

Відомий своїм авангардним виглядом, Range Rover Velar Auric Edition виводить дизайн Range Rover Velar на новий рівень. Доступний у трьох кольорах автомобіль та його орієнтована на дизайн ДНК відображається в деталях, таких як 20-22-дюймові колеса кольору Auric Atlas та додаткова конфіденційність тонованого скла.

ВБУДОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ

PIVI ТА PIVI PRO 
МИТТЄВА ІНФОРМАЦІЯ 
АУДІОСИСТЕМА MERIDIAN SIGNATURE 
ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ 

ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ 

Ваш автомобіль залишається на сучасному рівні завдяки оновленню програмного забезпечення 6. Інформаційно-розважальна система автомобіля, телематика та різні модулі управління можуть оновлюватися дистанційно, щоб забезпечити оптимальні робочі характеристики. Це означає, що ваш автомобіль стає все кращим. 
ONLINE PACK 

ONLINE PACK 

Online Pack7 offers further connected services via a built-in SIM card, providing access to:

- Unlimited streaming media
- Weather forecasts
- Online calendar synchronisation  
WI-FI ENABLED 

WI-FI ENABLED 

Choose Wi-Fi Enabled with Data Plan8 and you’ll be able to use:  

- Your choice of media streaming services
- Up to 20GB of data per month
- An antenna enhanced connection
- Multiple connected devices 
СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ В САЛОНІ  CABIN AIR PURIFICATION PLUS

СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ В САЛОНІ CABIN AIR PURIFICATION PLUS

Додаткова система фільтрації повітря в салоні з датчиком CO2, що допомагає пильнувати та покращувати самопочуття водія, за потреби автоматично впускає у транспортний засіб свіже повітря. Повітря в салоні також можна очистити перед від'їздом за допомогою функції дистанційного очищення повітря.

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ПЛАГІН-ГІБРИД

Силовий агрегат нашого плагін-гібрида (PHEV) складається з 4-циліндрового бензинового двигуна 2,0 Si4 300 к. с. 4WD та електричного двигуна 104 к. с. Ви можете рухатися або у паралельному гібридному, або у електричному режимі. 
СИЛОВІ АГРЕГАТИ 

СИЛОВІ АГРЕГАТИ 

Кожен з наших двигунів забезпечує динамічний досвід керування. Range Rover Velar пропонується як бензиновий чи дизельний автомобіль або плагін-гібрид. 
ДИНАМІКА ВОДІННЯ 

ДИНАМІКА ВОДІННЯ 

8-ступінчаста автоматична трансмісія точно налаштована інженерами Land Rover так, що вона поєднує плавне переключення швидкостей та надзвичайно швидку реакцію. Вісім ступенів передач з малим кроком роблять переключення швидкості майже невідчутним. 
КОНФІГУРОВАНА ДИНАМІКА 

КОНФІГУРОВАНА ДИНАМІКА 

Дозволяє вам оптимізувати або витонченість та комфорт, або робочі характеристики шляхом налаштування конфігурації коробки передач, рульового управління, дроселя та підвіски. 

ПОТУЖНІСТЬ

ПОВНИЙ ПРИВІД

Повний привод (AWD) з крутним моментом за потреби забезпечує видатні характеристики на дорозі та повну потужність для бездоріжжя. Для підтримки оптимальної тяги і впевненого руху в будь-яких умовах привод Range Rover Velar вироблений та під’єднаний з продумано спроектованим пакетом технологій.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

5 СИДІННЯ

748 літрів


Галузевий стандарт вологого вантажу дозволяє вміщує до 748 літрів. Це дорівнює обсягу сухого вантажу обсягомі 568 літрів, виміряного за допомогою твердих блоків. Якщо простіше, ви можете легко брати в подорож ще чотири друга.

Сухий обсяг: об'єм вимірюється за допомогою твердих блоків, сумісних з VDA (200 мм х 50 мм х 100 мм).

Мокрий обсяг: Об'єм, виміряний шляхом імітації вантажного простору, заповненого рідиною.

МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ 

МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ 

Матричні світлодіодні фари як складова нашої технологічної лінійки включать адаптивний промінь, що може тьмяніти та регулюватися для забезпечення максимальної видимості без засліплення автомобілів, що рухаються назустріч.
ДОПОМОГА ВОДІЮ

ДОПОМОГА ВОДІЮ

Виберіть функції з асортименту, призначеного для того, щоб зробити керування та паркування ще простішими та безпечнішими. Ми пропонуємо багато інноваційних технологій, і ви знайдете серед них ті функції, що збільшують ваші враження від водіння і одночасно забезпечують більшу безпеку.
ПАКЕТНІ ОПЦІЇ

ПАКЕТНІ ОПЦІЇ

Зробіть свій вибір з асортименту пакетів, що підсилюють ваш водійський досвід. 
 
- Пакет опцій Blind Spot Assist (система контролю сліпих зон)
- Пакет опцій Park Assist (система допомоги при паркуванні)
- Пакет опцій Driver Assist ( система допомоги водію)
КЛАС БЕЗПЕКИ — П’ЯТЬ ЗІРОК

КЛАС БЕЗПЕКИ — П’ЯТЬ ЗІРОК

Range Rover Velar досягнув рівня п’яти зірок у рейтингу Euro NCAP, чим підтверджується той факт, що він належить до найбільш безпечних на ринку.

СТВОРИТИ СВІЙ

АВАНГАРДНИЙ RANGE ROVER. Скористайтеся конфігуратором для створення вашого ідеального Range Rover Velar. 
СТВОРИТИ СВІЙ

ПРОДОВЖЕННЯ ЗНАЙОМСТВА

ОБЕРІТЬ ВАШ RANGE ROVER VELAR

ОБЕРІТЬ ВАШ RANGE ROVER VELAR

Тут можна знайти повний асортимент моделей, з широким вибором доступних видатних рис дизайну, допоміжних робочих функцій та технологій.
ГАЛЕРЕЯ

ГАЛЕРЕЯ

Вимогливість до деталей завжди була принциповою для наших транспортних засобів. Range Rover Velar. Сучасність та елегантність.
СПЕЦИФІКАЦІЇ

СПЕЦИФІКАЦІЇ

Протестуйте найменші деталі. Дізнайтеся більше про характеристики двигуна, розміри та витрату пального.

АКСЕСУАРИ LAND ROVER

Стильний, витривалий і практичний: ви можете далі персоналізувати ваш Range Rover Velar із використанням широкого асортименту аксесуарів для екстер’єру та інтер’єру.
ЗНАЙДІТЬ АКСЕСУАРИ

* під спеціальними умовами мається на увазі зниження вартості на 6% від регулярної вартості на певний перелік авто у наявності, кільксть яких обмежена. Остаточна вартість автомобіля визначається у договорі купівлі продажу на дату його укладання. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі Jaguar Land Rover на всій території України, окрім АРК та зони проведення ООС. Термін дії пропозиції: з 03.03.2023 по 30.04.2023, або до розпродажу складу автомобілей у наявності. Розміщені на веб-сайті зображення можуть відрізнятися від реального автомобіля, запропонованого у салоні.Дані про витрати палива надані в результаті офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС.Фактичне споживання палива може відрізнятися від досягнутого в таких випробуваннях і ці показники призначені лише для порівняльних цілей. Показники в реальних умовах експлуатації можуть відрізнятися. Показники викидів CO₂ та споживання пального можуть відрізнятися залежно від таких факторів як стилі водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, параметри встановлених коліс та аксесуари, фактичний маршрут руху та стан акумулятора. Показники запасу ходу електромобіля базуються на даних серійного автомобіля на стандартизованому маршруті.

Переглянути дані WLTP.
WLTP — це нові офіційні випробування ЄС, що використовуються для розрахунку стандартизованого споживання пального та даних об’єму викидів CO2 для пасажирських автомобілів. Вони вимірюють витрату пального та енергії, пробіг без дозаправлення та викиди. Випробування розроблені так, щоб забезпечити цифри, наближені до реальних характеристик руху в усьому світі. Автомобілі тестуються з опційним обладнанням, за більш вибагливою процедурою випробування та з суворішим режимом руху.


1 Тільки сумісні смартфони. Ваш автомобіль підготований до Apple CarPlay. Сервіси, що пропонуються Apple CarPlay, залежать від наявності певних функцій у вашій країні, більш докладну інформацію див.https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
2 Ваш автомобіль підготований для Android Auto. Сервіси, що пропонуються Android Auto, залежать від наявності певних функцій у вашій країні, більш докладну інформацію див. https://www.android.com/auto/.
3Land Rover Remote містить передплачені сервіси, які можна подовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover. Потрібно буде завантажити додаток Land Rover Remote з Apple App Store/Google Play Store.
4Підключена навігація вимагатиме подальшої підписки після початкового терміну, рекомендованого продавцем Land Rover.
5 На деяких ринках необхідне тоноване протисонячне скло. Напрямки навігації на вітровому склі з’являються лише тоді, коли у автомобілі встановлено Pivi Pro
6Оновлення вимагає з’єднання для передачі даних.
7 Можуть бути застосовними правила чесного використання. Включає підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover
8 Можуть бути застосовними правила чесного використання. Після використання 20 ГБ даних до закінчення місяця, швидкість та функціональність даних у автомобілі можуть знижуватися на залишкові дні місяця.
Детальніше Правила чесного використання, що стосуються цієї функції наведені в умовах InControl Pivi Pro на сайті www.landrover.com/pivi-pro-terms.
Тривалість відтворення залежить від провайдера потокової передачі даних та визначення відео-контенту.
HD-відео значно збільшує використання даних.


Опційні функції та їх наявність можуть варіюватися залежно від специфікації автомобіля (модель та силовий агрегат), або для їх встановлення можуть бути необхідними інші додаткові функції. За додатковою інформацією зверніться до вашого місцевого дилера або конфігуруйте ваш автомобіль онлайн.


Водії повинні використовувати вбудовані в автомобіль функції лише тоді, коли це не порушує безпеку. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.


Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їх наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Land Rover наявність та повні умови для місцевого ринку.


Певні функції пов’язані з підпискою, яку необхідного продовжувати після закінчення первинного терміну, який порадив вам дилер. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються у зв’язку з технологією InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.


Apple CarPlay є торговою маркою Apple Inc. Можуть бути застосовними умови Apple Inc для кінцевого користувача.
Android Auto є торговою маркою компанії Google LLC.
Meridian — це зареєстрована торгова марка компанії Meridian Audio Ltd. Trifield та трьохпольовий пристрій є торговою маркою компанії Trifield Productions Ltd.
NanoeTM є торговою маркою компанії Panasonic Corporation