RANGE ROVER VELAR

РОЗРОБЛЕНО ТА СТВОРЕНО У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

КОНФІГУРАЦІЯ ДЛЯ ВАС

Дозвольте нам запропонувати конфігурації Range Rover Velar. Нижче ви можете побачити кілька різних варіантів сконфігурованих автомобілів, які ми створили на основі своїх улюблених варіантів.


У нашому конфігураторі ви можете додатково створити власний дизайн, якщо хочете.

RANGE ROVER VELAR

RANGE ROVER VELAR

D200 Diesel MHEV
RANGE ROVER VELAR

RANGE ROVER VELAR

P250 Petrol
RANGE ROVER VELAR

RANGE ROVER VELAR

D300 Diesel MHEV
Перспективний, з продуманими та вишуканими елементами; Дизайн Range Rover Velar одночасно інтригуючий та бажаний.

ВИБІР МОДЕЛЕЙ

Оберіть одну з чотирьох різних моделей, щоб почати свою подорож.

RANGE ROVER VELAR AUTOBIOGRAPHY

Неповторний вираз витонченої елегантності.
СТВОРИТИ ВЛАСНИЙ ДИЗАЙН
Втілення елегантності.
Range Rover Velar Sophisticated Elegance

ПЕРЕДОВІ ІННОВАЦІЇ

Оснащений гібридною технологією, доповнений новітніми функціями для добробуту та повністю підключеною інформаційно-розважальною системою. Range Rover Velar втілює наше бачення майбутнього. з безкомпромісним підходом до інновацій.


Відкрийте для себе технологію, керовану дизайном, яка сприяє інноваціям.

Range Rover Velar Pioneering Innovation

ЕЛЕКТРИФІКОВАНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Із сертифікованим повністю електричним запасом ходу до 63 км**, електричний гібрид (PHEV) пропонує ефективне та легке водіння, та можливість заряджання від 0 до 80 відсотків за 30 хвилин за допомогою швидкої зарядки постійним струмом.

Range Rover Velar Electrified Performance

НАТХНЕННЯ

Досліджуйте Velar через нашу колекцію майстерно відібраних автомобілів

Range Rover Velar Inspiration

МАКСИМАЛЬНА РОЗКІШ

На вершині: втілення розкоші.
Range Rover Velar Sophisticated Elegance

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

РЕДУКТИВНИЙ ДИЗАЙН

РЕДУКТИВНИЙ ДИЗАЙН

Відображення сучасності. Захоплює своєю простотою.
ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

Технології, що вселяють впевненість, покращують якість кожної поїздки.
СУЧАСНА РОЗКІШ

СУЧАСНА РОЗКІШ

Покращений комфорт забезпечує ще більшу витонченість Range Rover.
ЕЛЕКТРИФІКОВАНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

ЕЛЕКТРИФІКОВАНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Захоплююча динаміка водіння та переконливі можливості.

**Наведені цифри є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС з повністю зарядженою батареєю. Тільки для порівняння. Реальні показники можуть відрізнятися. СО2, показники витрати палива, енергоспоживання та запасу ходу можуть змінюватись в залежності від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлення коліс, встановлене додаткове обладнання, фактичний маршрут та стан акумулятора. Показники запасу ходу базуються на серійному автомобілі за стандартизованим маршрутом.

Час заряджання залежить від багатьох факторів, включаючи, крім іншого: вік, стан, температуру та рівень заряду акумулятора; обладнання, що використовується та тривалість заряду.

Meridian є зареєстрованим товарним знаком Meridian Audio Ltd. Trifield та пристрій із трьома полями є товарним знаком Trifield Productions Ltd.

Зверніть увагу на те, що стандартні функції можуть бути замінені при виборі альтернативних комплектацій. Стандартні функції також можуть відрізнятися залежно від варіанта двигуна та трансмісії.

Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися залежно від специфікації автомобіля (моделі та трансмісії) або вимагатимуть інсталяції інших функцій для установки. Будь ласка, зв'яжіться з вашим місцевим дилером для отримання більш детальної інформації або налаштуйте свій автомобіль онлайн.

Автомобільні функції повинні використовуватись водіями лише тоді, коли це безпечно. Водії повинні переконатися, що транспортний засіб під їх повним контролем.

Функції, опції, сторонні послуги та доступність Pivi та InControl залежать від ринку – уточніть у офіційного дилера Land Rover доступність на місцевому ринку та повні умови. Деякі функції поставляються з підпискою, яка вимагатиме подальшого продовження після закінчення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером. Підключення до мобільної мережі не може бути гарантовано у всіх місцях. Інформація та зображення, що відображаються у зв'язку з технологією InControl, включаючи екрани або послідовності, підлягають оновленню програмного забезпечення, контролю версій та іншим системним/візуальним змінам залежно від обраних параметрів.