КОНФІГУРАЦІЯ ДЛЯ ВАС

Дозвольте нам запропонувати конфігурації Discovery Sport. Нижче ви можете побачити кілька різних варіантів сконфігурованих автомобілів, які ми створили на основі своїх улюблених варіантів.


У нашому конфігураторі ви можете додатково створити власний дизайн, якщо хочете.

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

D200 AWD MHEV
DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

D200 AWD MHEV
DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

D200 AWD MHEV
Не припиняйте відкривати для себе універсальний позашляховик, створений для сімейного життя. Народжений для пригод та оснащений набором практичних аксесуарів.

ВРАЖАЮЧА ІНТЕРПРЕТАЦІЯ ДНК DISCOVERY

DISTINCTIVE DISCOVERY DNA
Позашляховик з універсальним дизайном та готовий до сімейних пригод.
DISTINCTIVE DISCOVERY DNA

ПЕРЕДОВІ ІННОВАЦІЇ

"11,4-дюймовий сенсорний, з інтуїтивно зрозумілою системою Pivi Pro¹ оснащений інформаційно-розважальними функціями.
Discovery Sport тут для всіх ваших пригод."

PIONEERING INNOVATION

ЕЛЕКТРИФІКОВАНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Електричний гібрид (PHEV) із сертифікованим електричним запасом ходу до 61 км** пропонує зручність та гнучкість. Заряджається від 0 до 80% за 30 хвилин при використанні швидкої зарядки від джерела постійного струму.

ELECTRIFIED EFFICIENCY

НАТХНЕННЯ

Моделі, спроєктовані нашими експертами з дизайну, демонструють ідеальний баланс універсальності та можливостей, доступний для вибору та замовлення.

INSPIRATION

ВИБІР МОДЕЛЕЙ

Виберіть одну з трьох надійних моделей для вашої наступної сімейної пригоди.

DISCOVERY SPORT DYNAMIC HSE

Унікальне поєднання простору, комфорту та сміливості.
СТВОРИТИ ВЛАСНИЙ

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО DISCOVERY SPORT

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ТА ПІДКЛЮЧЕНИЙ
ПРОСТІР ДЛЯ ПРИГОД
БЕЗПЕРЕШКОДНИЙ ОГЛЯД
ЧИСТЕ ПОВІТРЯ
НЕЗРІВНЯННА УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

НЕЗРІВНЯННА УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Незалежно від того, куди вас з родиною заведе наступна пригода, Discovery Sport дозволить подолати шлях до свободи.
ОСОБЛИВИЙ ДИЗАЙН

ОСОБЛИВИЙ ДИЗАЙН

Відкрийте для себе комфорт і впевненість автомобіля, який відповідає потребам вашого життя.
ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Комфортне підключення для всієї родини завдяки інтуїтивно зрозумілій інформаційно-розважальній системі Pivi Pro. 1 Вишуканий плаваючий 11,4-дюймовим сенсорний екран і функція оновлення програмного забезпечення бездротовим шляхом (SOTA)2 допоможуть покращувати технології Discovery Sport в процесі використання.
МОЖЛИВОСТІ БЕЗ ЗАЙВИХ ЗУСИЛЬ

МОЖЛИВОСТІ БЕЗ ЗАЙВИХ ЗУСИЛЬ

Обладнаний для будь-якої місцевості завдяки вишуканій підсвітці та найсучаснішій електрифікованій потужності.

**Переглянути показники WLTP.
Наведені значення обчислені на основі офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Показники в реальних умовах можуть відрізнятися. 2Об’єм викидів CO2, витрата пального, споживання енергії та запас ходу можуть варіюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, оснащення коліс, встановлені аксесуари, фактичний маршрут та стан акумулятора. Цифри щодо запасу ходу ґрунтуються на даних серійних автомобілів на стандартизованих маршрутах.

Час заряджання залежить від багатьох факторів, включаючи, але не обмежуючись, вік, стан, температуру та наявний заряд акумулятора; обладнання, що використовується, і тривалість заряду.

1Система Connected Navigation потребуватиме продовження послуг підписки по завершенні початкового терміну, наданого вашим роздрібним продавцем Land Rover.[
2Лише для сумісних смартфонів. Доступність залежить від сигналу мобільної мережі, що його забезпечує ваш оператор та облікового запису клієнта.Потребує мобільних даних або з’єднання Wi-Fi. Функція Software Over The Air залежить від згоди водія, підключення до мережі та доступності на ринку.

Meridian є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd. Trifield та прилад “three fields” є торговою маркою Trifield Productions Ltd.

Зверніть увагу, що стандартні функції можуть бути замінені при виборі альтернативних рівнів комплектації. Стандартні функції також можуть відрізнятися залежно від країни продажу, варіанту двигуна та трансмісії.

Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися залежно від комплектації автомобіля (модифікації та силового агрегату). Для ряду функцій потрібне встановлення додаткових компонентів. Для отримання додаткової інформації зверніться до офіційного дилера або скористайтесь онлайн-конфігуратором.

Водії повинні використовувати вбудовані в автомобіль функції лише тоді, коли це не порушує безпеку. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.

Доступність функцій та опцій Pivi та InControl, а також послуг сторонніх постачальників залежить від ринку. Інформацію про наявність та повні умови для вашої країни уточнюйте у офіційного дилера Land Rover. Деякі функції передбачають наявність передплати, яку потрібно продовжити після закінчення початкового рекомендованого офіційним дилером терміну. Повсюдне покриття мобільної мережі не гарантується. Інформація про технологію InControl та зображення, що ілюструють її, у тому числі оформлення екрана та послідовності дій, можуть бути змінені залежно від версії програмного забезпечення, оновлень та інших системних/візуальних налаштувань, пов'язаних з вибором різних опцій.