НОВИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ RANGE ROVER

РОЗРОБЛЕНО ТА СТВОРЕНО У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

КОНФІГУРАЦІЯ ДЛЯ ВАС

Дозвольте нам запропонувати конфігурації Range Rover. Нижче ви можете побачити кілька різних варіантів сконфігурованих автомобілів, які ми створили на основі своїх улюблених варіантів.


У нашому конфігураторі ви можете додатково створити власний дизайн, якщо хочете.

RANGE ROVER

RANGE ROVER

P460e AWD AUTOMATIC PHEV
RANGE ROVER

RANGE ROVER

D350 AWD AUTOMATIC MHEV
RANGE ROVER

RANGE ROVER

P615 AWD AUTOMATIC MHEV
Приклад для наслідування, Range Rover Electric буде доступний для попереднього замовлення в 2024 році.

ПОЧАТОК НОВОЇ ЕРИ

Справжній розкішний позашляховик. Range Rover Electric.

НОВИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ RANGE ROVER

800-вольтова архітектура автомобіля Range Rover Electric дозволить вам поринути у природну розкіш завдяки майже безшумній повністю електричній силовій установці та зручності мережі найшвидших громадських зарядних станцій.


Неперевершена технологія для бездоріжжя дозволить вам впевнено долати схили та водні перешкоди глибиною до 850 мм – більше, ніж здатен будь-який інший розкішний електричний позашляховик.

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО СПИСКУ ОЧІКУВАННЯ

НЕПЕРЕВЕРШЕНА ВИТОНЧЕНІСТЬ ТА РОЗКІШ

ULTIMATE LUXURY (SWB)

ULTIMATE LUXURY

At the pinnacle: the embodiment of luxury.
Втілення розкішних подорожей. Range Rover завжди демонструє захоплюючий дух сучасності.
PEERLESS REFINEMENT AND LUXURY

ПРОВІДНІ ІННОВАЦІЇ

Range Rover має багатий родовід передових технологій і продовжує переписувати книгу правил для демонстрації точності та якості.

PIONEERING INNOVATION

RANGE ROVER SV

Вишукана інтерпретація розкоші та персоналізації Range Rover.

RANGE ROVER SV

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД

Електричний гібрид Range Rover зі збільшеним запасом ходу (PHEV) забезпечує новий рівень продуктивності, ефективності та вишуканості.

ELECTRIC HYBRID

НАТХНЕННЯ

Expertly configured by our designers, these curations express the harmony of heritage and innovation synonymous with Range Rover, ready for you to select and order.

PEERLESS REFINEMENT AND LUXURY

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ВІДМІННИЙ ДИЗАЙН ДИЗАЙН

ВІДМІННИЙ ДИЗАЙН ДИЗАЙН

Редуктивний характер дизайну не містить зайвих деталей. Це найбажаніший Range Rover серед усіх існуючих.
ВИШУКАНІСТЬ ТА РОЗКІШ

ВИШУКАНІСТЬ ТА РОЗКІШ

Розкішні подорожі та комфорт для семи дорослих.
ІНТУЇТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ІНТУЇТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Розроблені, щоб полегшити ваше життя, завдяки безлічі функцій керування.
ПОКРАЩЕНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ПОКРАЩЕНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Нові рівні продуктивності, ефективності й досконалості.

ПУ порівнянні із закритим класом учасників станом на листопад 2023 року. Перед тим, як долати водні перешкоди, завжди перевіряйте маршрут і ділянки для виїзду.


Переможець премії SMARTBEST за найкращі підключені технології, листопад 2020 року.

Зверніть увагу, що стандартні функції можуть бути замінені при виборі альтернативних рівнів комплектації. Стандартні функції також можуть відрізнятися залежно від країни продажу, варіанту двигуна та трансмісії.​

Опційні функції та їх наявність можуть варіюватися залежно від специфікації автомобіля (модель та силовий агрегат), або для їх встановлення можуть бути необхідними інші додаткові функції. За додатковою інформацією зверніться до вашого місцевого дилера або конфігуруйте ваш автомобіль онлайн.​

Водії повинні використовувати вбудовані в автомобіль функції лише тоді, коли це не порушує безпеку. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.

Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їхня наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Land Rover наявність та повні умови для місцевого ринку. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються завдяки використанню технології InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій. Amazon, Alexa та всі пов’язані з ними логотипи є товарними знаками Amazon.com, Inc. або її філій. Функціональність Alexa залежить від технології розумного будинку. Для використання Amazon Alexa потрібен обліковий запис Amazon.

MeridianTM є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd.