НОВИЙ
RANGE ROVER

НЕПЕРЕВЕРШЕНА ВИТОНЧЕНІСТЬ ТА РОЗКІШ

ВИКИДИ CO2 г/км Лише 198††

Комбінована ВИТРАТА ПАЛЬНОГО л/100 км Від 7,6††

"Головною новинкою тижня став Range Rover нового покоління. Флагманський кросовер Land Rover повністю змінився, але при цьому залишився собою — під кузовом зі знайомими пропорціями та успадкованими від попередника стилістичними рішеннями ховається нова платформа, інші мотори та оновлена електроніка".
РБК-Україна
"Відзначимо лише, що згладжені поверхні, бездоганні стики бампера та світлотехніки, ідеальне сполучення вітрового скла і передніх стійок, зовнішні ручки, які складаються врівень з поверхнею дверних панелей, - не просто забаганка дизайнера. Новий величезний кросовер справді виглядає гладеньким, ніби відлитим з металу, але вагу має те, що ці хитрощі дозволили зменшити коефіцієнт аеродинамічного лобового опору до 0,30".
AutoRia
"Під впізнаваними лініями – повністю перевтілений зміст. Абсолютно нові модульна платформа MLA-Flex та електронна архітектура Eva 2.0 перетворили кросовер на вітрину мехатроніки... Знову ж таки, вперше в історії бренду (і всього Land Rover) задня вісь отримала і 5-важільну підвіску, і систему підкермовування, і активний диференціал. Тобто тепер крутний момент може розподілятися не лише між осями, а й між правим та лівим задніми колесами"
The Page
"Днями в автомобільному світі сталася досить знакова подія. Так, бренд Land Rover презентував нове покоління моделі Range Rover. Ззовні модель дуже нагадує попередника, хоч і має деякі відмінності. Виробник зазначає, що, незважаючи на зовнішню схожість, автомобіль був повністю перероблений і кузов тепер став ще жорсткішим на скручування завдяки використанню гнучкої архітектури MLA-Flex. Нова платформа дозволила зробити автомобіль більш універсальним і тепер для вибору клієнтів є два варіанти виконання колісної бази та три варіанти виконання салону".
Bigmir Auto
Вірний своїм корінням та готовий до майбутнього, Range Rover доступний у варіантах гібриду * та м'якого гібриду. Повністю електричний Range Rover приєднається до родини автомобілів у 2024 році.

ВІДМІННИЙ ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ

Редуктивний характер дизайну не містить зайвих деталей, що створює форму, яка демонструє захоплюючий дух сучасності. Це найбажаніший Range Rover серед усіх існуючих.

Range Rover L460 22MY
Натисніть для переходу

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Для створення особливого місця для найкращих подорожей використовуються найкращі матеріали.

СУЧАСНА ВИШУКАНІСТЬ

СУЧАСНА ВИШУКАНІСТЬ

Сучасний вишуканий інтер’єр, підкріплений ексклюзивними деталями та інтуїтивно зрозумілим підходом до відповідних технологій.
РОЗКІШНА ШКІРА

РОЗКІШНА ШКІРА

Обирайте свій варіант оздоблення серед 5 доступних варіантів преміальної шкіри, з усією розкішшю та вишуканістю, яких слід було б очікувати від Range Rover.
ЕКОЛОГІЧНІ МАТЕРІАЛИ

ЕКОЛОГІЧНІ МАТЕРІАЛИ

The luxurious alternatives of KvadratTM Premium textile and UltrafabricsTM provide a soft material with a modern look.
УНІКАЛЬНІ ПОКРИТТЯ

УНІКАЛЬНІ ПОКРИТТЯ

Надайте інтер’єру вашого особистого стилю за допомогою вибору тонких покриттів та різноманітних матеріалів та оздоблення.

НОВИЙ RANGE ROVER SV

Вишукана інтерпретація розкоші та персоналізації Range Rover.

КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ВИШУКАНІСТЬ ТА РОЗКІШ

ВИШУКАНІСТЬ ТА РОЗКІШ

Вишуканість лежить в основі Range Rover, забезпечуючи розкішні подорожі та комфорт для семи дорослих.
ІНТУЇТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ІНТУЇТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Технології Range Rover розроблені, щоб полегшити ваше життя: від безлічі функцій водіння до відзначеної нагородами ** інформаційно-розважальної системи Pivi Pro.
НАДЗВИЧАЙНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

НАДЗВИЧАЙНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Набір функціональних можливостей для комфорту та впевненості включає повний привод та функцію Terrain Response 2 в стандартній комплектації.

ОБЕРІТЬ СВОЮ МОДЕЛЬ

Вибір стандартної або подовженої колісної бази забезпечує підвищену розкіш для чотирьох, п'яти або семи дорослих пасажирів.

RANGE ROVER SE

RANGE ROVER SE

- Піксельні світлодіодні фари з фірмовими денними ходовими вогнями
- 21-дюймові колісні диски Style 5112
- Двері багажного відділення з безконтактним відкриттям
- Сидіння з перфорованої шкіри Windsor
RANGE ROVER HSE

RANGE ROVER HSE

- Цифрові світлодіодні фари з фірмовими денними ходовими вогнями та проекцією зображення
- 22-дюймові колісні диски Style 7023
- Дзеркало заднього виду з технологією ClearSight 2
- Аудіосистема MeridianTM 3D Surround Sound
- Сидіння з напіванілінової шкіри
RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY

RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY

- Цифрові світлодіодні фари з фірмовими денними ходовими вогнями та проекцією зображення
- 22-дюймові колеса 55.88 см (22) Style 1073 глянцевого сірого кольору з оздобленням Diamond Turned
- Розсувний панорамний дах
- Аудіосистема MeridianTM Signature Sound
- Задні сидіння представницького класу
RANGE ROVER FIRST EDITION

RANGE ROVER FIRST EDITION

Range Rover вдосконалений до небувалих висот.

- Тоноване скло
- 23-дюймові колісні диски Style 1074
- Алюмінієві накладки на пороги з підсвічуванням та написом First Edition
- 11,4-дюймовий екран розважальної системи для пасажирів на задніх сидіннях
- Сидіння для пікніку зі шкіряними подушками
RANGE ROVER SV

RANGE ROVER SV

- Доступний зі стандартною та подовженою колісною базою
- Ексклюзивний для SV дизайн переднього бампера та решітки радіатора
- Ексклюзивні для SV зовнішні акценти з металевим покриттям
- Керамічні елементи керування в кольорі Gloss White або Satin Black
- Додатковий чотиримісний формат SV Signature Suite

SV BESPOKE

Ексклюзивний та індивідуальний. Серед опцій - палітра кольорів SV Bespoke, колісні диски SV та найкращі матеріали для інтер’єру.
SV BESPOKE

До 100км [1] електричний запас ходу

Новий гібридний електромобіль* оптимізує ефективність та продуктивність для повністю електричного (EV) водіння з нульовими викидами.
До 100км <sup>[1]</sup> електричний запас ходу

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Range Rover демонструє приклад.
МОДЕЛІ RANGE ROVER

МОДЕЛІ RANGE ROVER

Переглянути весь модельний ряд.
ХАРАКТЕРИСТИКИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Переглянути факти та цифри.
ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

Зробіть свій Range Rover унікальним.

*Доступний з січня 2022 р.
*
*Переможець премії SMARTBEST за найкращі підключені технології, листопад 2020 року.

[1]Наведені значення є оцінками виробника і будуть замінені офіційними даними тестувань ЄС, як тільки вони стануть доступними. Значення наведені для порівняння. Показники в реальних умовах можуть відрізнятися. Викиди CO 2 , показники економії пального, споживання енергії та запасу ходу можуть змінюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлені колеса та аксесуари. Показники отримані при повністю зарядженій батареї.

††Переглянути значення WLTP.

Наведені значення є результатом офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС для автомобіля з повністю зарядженою батареєю. Призначені виключно для порівняння. Показники в реальних умовах можуть відрізнятися. Викиди CO 2 , показники економії пального, споживання енергії та запасу ходу можуть змінюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, встановлені колеса та аксесуари, фактичний маршрут та стан акумулятора. Значення запасу ходу розраховані для серійного транспортного засобу на стандартизованому маршруті.

1Можуть бути застосовними правила чесного використання. Включає підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover.
2Якщо користувачі з біфокальними або варіофокальними лінзами не можуть легко налаштувати фокус на цифровому дзеркалі заднього виду з технологією ClearSight, вони можуть у будь-який момент повернутися до режиму дзеркала заднього виду.

Зверніть увагу, що стандартні функції можуть бути замінені при виборі альтернативних рівнів комплектації. Стандартні функції також можуть відрізнятися залежно від країни продажу, варіанту двигуна та трансмісії.​

Опційні функції та їх наявність можуть варіюватися залежно від специфікації автомобіля (модель та силовий агрегат), або для їх встановлення можуть бути необхідними інші додаткові функції. За додатковою інформацією зверніться до вашого місцевого дилера або конфігуруйте ваш автомобіль онлайн.​

Водії повинні використовувати вбудовані в автомобіль функції лише тоді, коли це не порушує безпеку. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.

Функції Pivi та InControl, опції, послуги сторонніх постачальників та їхня наявність залежать від ринку — перевірте з вашим дилером Land Rover наявність та повні умови для місцевого ринку. Можливість під’єднання до мобільних мереж не гарантується в усіх місцевостях. Інформація та зображення, що відображаються завдяки використанню технології InControl, у тому числі екрани та послідовності, залежать від оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій. Amazon, Alexa та всі пов’язані з ними логотипи є товарними знаками Amazon.com, Inc. або її філій. Функціональність Alexa залежить від технології розумного будинку. Для використання Amazon Alexa потрібен обліковий запис Amazon.

MeridianTM є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd.