RANGE ROVER REBORN

СПРАВЖНЯ ІКОНА 70-Х РОКІВ ПОВЕРНУЛАСЯ

НАРОДЖЕНИЙ У 1970. ВІДРОДЖЕНИЙ У 2017.

1970 року поява Range Rover змінила усе. Ще ніколи розкіш представницького салону не поєднувалася з таким міцним повнопривідним кросовером, що породило глобальну ікону та феноменальний автомобіль. І вже майже протягом п’ятидесяти років Land Rover Classic реставрує дводверні автомобілі Range Rover до заводського стану для майбутніх поколінь колекціонерів та любителів купувати безпосередньо у Land Rover.

Range Rover Reborn підкреслює нашу прихильність до класичного модельного ряду, і це- рідкісна можливість для клієнтів стати власником цінної та справді колекційної автомобільної ікони.

Tim Hannig
Директор, Jaguar Land Rover Classic

ЕВОЛЮЦІЯ ІКОНИ

Аби повністю відновити класичний Range Rover, наша команда техніків та інженерів ретельно відтворила усі аспекти оригінальної конструкції автомобіля для того, щоб зробити готовий автомобіль максимально автентичним. І ми зафіксували ці перетворення у серії оригінальних зображень, що оживляє дух кожної реставрації.
ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ

СТАНЬТЕ ВЛАСНИКОМ ЧАСТИНИ ІСТОРІЇ

Якщо ви хочете дізнатися більше про Range Rover Reborn, будь ласка, надішліть нам листа на адресу команди classic@jaguarlandrover.com or call
+44 (0)20 3601 1255 і ми будемо тільки раді відповісти на ваші запитання.