ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ

Ставши власником автомобіля Land Rover, ви отримуєте певні унікальні переваги
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ

ОФІЦІЙНІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ

Наші офіційні сервісні центри Land Rover відповідають нашим найвищим стандартам, забезпечуючи якісний сервіс вашого кросовера.

ТЕХНІЧНА ДОПОМОГА У ДОРОЗІ

У випадку несправності або аварії наші спеціалісти нададуть допомогу прямо на дорозі, а у разі необхідності ми організуємо та оплатимо вашу подальшу подорож.

АКСЕСУАРИ

Персоналізуйте свій Land Rover завдяки широкому вибору аксесуарів, створених спеціально для вашої моделі та вироблених відповідно наших стандартів.

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ

Компанія Land Rover рекомендує використовувати тільки оригінальні запчастини та додаткове обладнання для відповідності Вашого автомобіля до норм безпеки.

ВИГІДНІ УМОВИ ДЛЯ ПОСТГАРАНТІЙНИХ АВТО
LAND ROVER

Абсолютна впевненість під час кожної подорожі
ВИГІДНІ УМОВИ ДЛЯ ПОСТГАРАНТІЙНИХ АВТО <br>LAND ROVER

АКСЕСУАРИ

Персоналізуйте свій Land Rover широким спектром аксесуарів, спеціально розроблених для вашого автомобіля.
АКСЕСУАРИ

ЗИМОВІ КОЛЕСА ТА ШИНИ

Вони пройшли екстремальні випробування в найсуворіших умовах холодного та вологого клімату, щоб отримати статус Approved.
ЗИМОВІ КОЛЕСА ТА ШИНИ

ОФІЦІЙНІ СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ

Офіційні сервісні центри пропонують неперевершений досвід у всіх питаннях, що стосуються обслуговування та ремонту автомобілів Land Rover. Наші сервісні центри відповідають найвищим стандартам компанії Land Rover щодо якості та рівня обслуговування. Лише вони забезпечують повний захист і гарантійне покриття вашого автомобіля, підтримають найвищий рівень ефективності та безпеки.
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА

ТЕХНІЧНА ДОПОМОГА

Яким би досконалим не був автомобіль, ніхто не застрахований від неприємних сюрпризів на дорогах. Компанія Land Rover завжди дбає про своїх клієнтів.

кузовний РЕМОНТ

кузовний РЕМОНТ

Кузовний ремонт автомобілів Land Rover вимагає особливого обладнання та високої кваліфікації фіхівців, які знають всі заводськи технологіі, постійно навчаються новим методам та технологіям ремонту. Точна діагностика ступеня пошкодження дозволяє фахівцям сертифікованих центрів Land Rover оцінити варіант виконання відновлювальних робіт, правильно спланувати ремонт, під час якого будуть прийняті до уваги всі найважливіші характеристики вашого позвшляховика.
ПІДТРИМКА НА ДОРОЗІ

ПІДТРИМКА НА ДОРОЗІ

Програма підтримки Land Rover Assistance розроблена спеціально для власників Land Rover, дозволяє зберігати впевненість під час подорожей в Україні, а також за кордоном. Програма передбачає надання підтримки у випадку неможливості продовжувати рух на Вашому автомобілі. Land Rover Assistance забезпечить технічне обслуговування, а також за необхідністю доставку Вашого Land Rover до найближчого офіційного сервісного центру Land Rover.

ДВИГУНИ ТА ВИКИДИ

WLTP

WLTP

Швидкий та доступний посібник щодо нових показників ефективності палива.
Дизельний сажовий фільтр

Дизельний сажовий фільтр

Що таке дизельний фільтр твердих частино ( DPF) і чому він важливий?
Новий дизель, бензин чи PHEV?

Новий дизель, бензин чи PHEV?

Незалежно від того, віддаєте ви перевагу міським маршрутам із Start-Stop, або тривалим перегонам автострадою, прийміть обґрунтоване рішення щодо вашого наступного автомобіля за допомогою 5 швидких питань.
ПОВТОРНЕ ВИКОРИСТАННЯ ТА ПЕРЕРОБКА

ПОВТОРНЕ ВИКОРИСТАННЯ ТА ПЕРЕРОБКА

У межах наших екологічних зобов’язань ми розробили повну програму переробки транспортних засобів, яка охоплює рекомендації щодо розробки для переробки, збільшення рівня використання перероблених матеріалів та зменшення використання небезпечних матеріалів.