ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
DEFENDER 130

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ<br>
DEFENDER 130

ЦІЛІСНИЙ ДИЗАЙН

Defender L663 130 23.5MY
НАТИСНІТЬ ДЛЯ ПЕРЕХОДУ

ЦІЛЕСПРЯМОВАНИЙ ДИЗАЙН

Припіднятий капот, рельєфна решітка радіатора і ретельна деталізація. Лаконічні поверхні додають Defender сучасності та переконливих пропорцій.

НАДЗВИЧАЙНИЙ ПРОСТІР

Навіть при використанні трьох рядів сидінь у Defender 130 залишається місце для багажу. Для перевезення додаткового спорядження складіть третій ряд сидінь та використовуйте вражаюче багажне відділення об'ємом 1232 літрів* і 2516 літрів *простору для завантаження відповідно.

КОМФОРТ У МОЖЛИВОСТЯХ

ВИШУКАНИЙ РУХ НА ДОРОЗІ

Підлаштовуючись до існуючих дорожніх умов та регулюючи зчеплення, пневматична підвіска і система адаптивної динаміки Defender 130 постійно працюють, забезпечуючи плавний та захоплюючий рух.

DEFENDER 130 OUTBOUND

Ще більш цілеспрямований зовнішній вигляд і великий вантажний простір для спільних пригод.

САМОДОСТАТНІЙ

На додаток до кришки запасного колеса у кольорі кузова, Defender 130 Outbound має міцну фірмову панель, яка приховує багажний простір.

НАЙКРАЩА У КЛАСІ ВИТРИВАЛІСТЬ

ВИПРОБУВАНИЙ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ.

Defender був розроблений і випробуваний в екстремальних умовах по всьому світу, пройшовши понад 73 000 випробувань на 3,9 мільйона кілометрів, від Великої червоної дюни в Дубаї до трас пустелі Моаб в Неваді і до півночі Полярного кола.

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ

PIVI PRO НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Залишайтеся на зв’язку із відзначеною нагородами інформаційно-розважальною системою Pivi Pro1 із 11,4-дюймовим центральним сенсорним екраном, який забезпечує інтуїтивно зрозуміле керування під час руху.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Вибирайте з цілого ряду функцій, покликаних спростити водіння та паркування. Ви можете отримати доступ до режиму допомоги водієві безпосередньо через оновлене кермо.
Чоловік за кермом Defender їде по мосту
ІММЕРСІЙНИЙ ЗВУК

ІММЕРСІЙНИЙ ЗВУК

Відчуйте якість живого звучання з аудіосистемою Meridian Surround Sound ТМ потужністю 700 Вт, що забезпечує кришталево чисті високі ноти та насичені баси.
ЗРУЧНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

ЗРУЧНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Доступ до сервісів Amazon Alexa та Spotify за допомогою пакету опцій Online 3та бездротове оновлення програмного забезпечення (SOTA) підтримуватимуть актуальність систем вашого автомобіля.
ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ З ТЕХНОЛОГІЄЮ CLEARSIGHT

ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ З ТЕХНОЛОГІЄЮ CLEARSIGHT

дзеркало заднього виду ClearSight транслює відеозображення в режимі реального часу забезпечуючи безперешкодний огляд, навіть якщо на задньому сидінні перебувають пасажири.4
ЧОТИРИЗОННИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

ЧОТИРИЗОННИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Set the temperature and intensity of Налаштовуйте потік повітря відповідно до ваших особистих уподобань за допомогою функції незалежного керування на всіх трьох рядах сидінь.

ПОТУЖНА ДИНАМІКА

DEFENDER 130 V8

Відчуйте справжню міць. Двигун V8 із наддувом потужністю 500 к. с. — найшвидший і найпотужніший із усіх варіантів, доступних для Defender 130. Прискорення від 0 до 60 миль на годину всього за 5,4 секунди (0-100 км/год за 5,7 секунди), а унікальна програма Terrain Response Dynamic забезпечує приголомшливу маневреність.
СТВОРИТИ ВЛАСНИЙ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ПАСАЖИРИ (ДО)

8

З трьома фіксованими рядами сидінь.

ВАНТАЖНИЙ ПРОСТІР*

2,516 ЛІТРІВ

Імітація вантажного простору, заповненого рідиною.

0-100 км/год

5,4 СЕКУНД

Прискорення від 0 до 100 км/год за 5,7 секунди.

ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ

290 MM

Максимальна висота їзди по бездоріжжю.

ПОВНА ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

НЕОБМЕЖЕНІ МОЖЛИВОСТІ

Від варіантів оформлення зовнішнього вигляду до попередньо підібраних пакетів аксесуарів, обладнайте свій Defender 130 відповідно до вашого стилю життя.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

МОДЕЛІ ТА КОМПЛЕКТАЦІЇ

МОДЕЛІ ТА КОМПЛЕКТАЦІЇ

Перегляньте весь модельний ряд і технічні характеристики.
ОГЛЯД DEFENDER 90

ОГЛЯД DEFENDER 90

Defender у чистому вигляді.
ОГЛЯД DEFENDER 110

ОГЛЯД DEFENDER 110

Відправляйтеся в дорогу, куди забажаєте.
ОГЛЯД DEFENDER 130

ОГЛЯД DEFENDER 130

Простір для спільних неймовірних пригод.

Обсяг рідини - галузевий стандарт, якій визначається як обсяг рідини, необхідної для повного заповнення багажного простору

Максимальна швидкість становить 191 км/год (119 миль/год) при встановленні 20-дюймових коліс.

1Система Connected Navigation вимагатиме подальшої підписки після завершення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover.
2Зображення передається не в реальному часі. Перевірка оточення для безпеки.
3Можуть застосовуватись правила чесного використання. Включає підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover.
4Регулюється місцевими нормами. Якщо користувачі з біфокальними або варіофокальними лінзами не можуть легко налаштувати фокус на цифровому дзеркалі заднього виду з технологією ClearSight, вони можуть у будь-який момент повернутися до режиму дзеркала заднього виду.