ЗДАТНИЙ НА ВЕЛИКІ СПРАВИ

Незрівнянний. Нестримний.

ЦІЛІСНИЙ ДИЗАЙН

Defender L663 90 22MY
НАТИСНІТЬ ДЛЯ ПЕРЕХОДУ

ЦІЛЕСПРЯМОВАНИЙ ДИЗАЙН

Припіднятий капот, рельєфна решітка радіатора і ретельна деталізація. Лаконічні поверхні додають Defender сучасності та переконливих пропорцій.

ПОКРАЩЕНИЙ ІНТЕР'ЄР

Пакет Signature Interior виводить салон на новий рівень завдяки крилатим підголівникам, функціональним рішенням для зберігання речей і оздобленню з розкішних матеріалів.

ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ ЛЕГЕНДИ

COUNTY EXTERIOR PACK

Сучасна інтерпретація класики, яка включає контрастний дах з відповідними графічними налипками, унікальні підсвічувані накладки на пороги County і градієнтний дизайн.
СТВОРИТИ ВЛАСНИЙ

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ

З постійно працюючою інформаційно-розважальною системою Pivi Pro1 ви завжди на зв’язку. Отримайте доступ до набору систем двома дотиками, включаючи 3D-камеру кругового огляду з технологією ClearSight Ground View2, що забезпечує огляд на 360° для легкого маневрування.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Вибирайте з цілого ряду функцій, покликаних спростити водіння та паркування. Ви можете отримати доступ до режиму допомоги водієві безпосередньо через оновлене кермо.
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ
ІММЕРСІЙНИЙ ЗВУК

ІММЕРСІЙНИЙ ЗВУК

Відчуйте якість живого звучання з аудіосистемою Meridian Surround Sound ТМ потужністю 700 Вт, що забезпечує кришталево чисті високі ноти та насичені баси.
ЗРУЧНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

ЗРУЧНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Доступ до сервісів Amazon Alexa та Spotify за допомогою пакету опцій Online 3та бездротове оновлення програмного забезпечення (SOTA) підтримуватимуть актуальність систем вашого автомобіля.
ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ З ТЕХНОЛОГІЄЮ CLEARSIGHT

ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ВИДУ З ТЕХНОЛОГІЄЮ CLEARSIGHT

дзеркало заднього виду ClearSight транслює відеозображення в режимі реального часу забезпечуючи безперешкодний огляд, навіть якщо на задньому сидінні перебувають пасажири.4
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->ІНТУЇТИВНО ЗРОЗУМІЛІ ДИСПЛЕЇ

ІНТУЇТИВНО ЗРОЗУМІЛІ ДИСПЛЕЇ

Налаштуйте дані про подорож на 12,3-дюймовому інтерактивному дисплеї водія. Виведіть ключову інформацію на лобове скло за допомогою додаткового проекційного дисплея.

НЕСТРИМНА СИЛА

Неперевершене поєднання потужності та можливостей.

ПАСАЖИРИ (ДО)

5

ДІАМЕТР РОЗВОРОТУ

11,3M

ОБСЯГ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ

625NM

0-100 KM/H

5,2СЕКУНД

DEFENDER 90 V8

Бензиновий двигун V8 із нагнітачем потужністю 525 к.с. розганяється до 100 км/год лише за 5,2 секунди, а максимальна швидкість становить 240 км/год.
DEFENDER 90 V8

НАЙКРАЩА В КЛАСІ ВИТРИВАЛІСТЬ

Ризик проколів зведено до мінімуму завдяки глибині боковин шин діаметром 815 мм. Вражаючий дорожній просвіт допомагає легкому монококовому шасі Defender поглинати удари та поштовхи.

НЕСТРИМНІ МОЖЛИВОСТІ

ТРАНСПОРТУВАННЯ

ТРАНСПОРТУВАННЯ

Ніколи не йдіть на компроміс. 118 кг ** динамічного навантаження на дах дають вам свободу пересування та можливості насолоджуватися пригодами.
БУКСИРУВАННЯ

БУКСИРУВАННЯ

Відповідайте найсуворішим вимогам завдяки здатності буксирувати вантажі вагою до 3500 кг. Система Advanced Tow Assist дозволяє вам рухатися заднім ходом з причепом, під час чого Defender бере на себе контркерування.
БУКСИРУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛЕБІДКИ

БУКСИРУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛЕБІДКИ

Демонстрація потужності буксирування та абсолютної міці. Максимальне тягове зусилля електричної лебідки становить 4,536 кг на відстані до 45 метрів.
ПОДОЛАННЯ ВОДНИХ ПЕРЕШКОД

ПОДОЛАННЯ ВОДНИХ ПЕРЕШКОД

Defender 110 здатний долати водні перешкоди глибиною до 900 мм, тоді як 3D-камери кругового огляду з датчиком глибини водної перешкоди Wade Sensing допоможуть визначити глибину водної перешкоди.

DEFENDER TOUGH STORIES

Відкрийте для себе найкращу в своєму класі довговічність, незрівняну потужність і цілеспрямовану технологічність Defender.
DEFENDER TOUGH STORIES

ПОВНА ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

БЕЗМЕЖНІ МОЖЛИВОСТІ

Від варіантів оформлення екстер’єру до попередньо підібраних пакетів аксесуарів - обладнайте свій Defender 90 відповідно до вашого стилю життя.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

МОДЕЛІ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ

МОДЕЛІ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ

Перегляньте весь модельний ряд і технічні характеристики Defender 90.
ОГЛЯД DEFENDER HARD TOP

ОГЛЯД DEFENDER HARD TOP

Беріть справи з собою.
Defender 90

Defender 90

Беріть з собою все, що потрібно і відправляйтеся в дорогу, куди забажаєте.


*При встановленні шин для бездоріжжя. Недоступний для комплектацій Defender V8.
Максимальна швидкість становить 191 км/год при встановленні 20-дюймових коліс.
 
1Система Connected Navigation потребуватиме продовження послуг підписки по завершенні початкового терміну, наданого вашим роздрібним продавцем Land Rover
2Зображення не живе. Перевірте оточення на предмет безпеки.
3Можуть застосовуватись правила чесного використання. Включає підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover.
4Регулюється місцевими нормами. Якщо користувачі з біфокальними або варіофокальними лінзами не можуть легко налаштувати фокус на цифровому дзеркалі заднього виду з технологією ClearSight, вони можуть у будь-який момент повернутися до режиму дзеркала заднього виду.
5Несумісний із системою захисту Front Expedition Protection System або захисною панеллю А-подібної рами.
6Перш ніж долати водні перешкоди, завжди перевіряйте маршрут і ділянки для виїзду.


Водії повинні використовувати функції автомобіля лише тоді, коли це безпечно. Водії повинні переконатися, що вони постійно контролюють транспортний засіб.