ГУМАНІТАРНІ ПРАЦІВНИКИ В ДІЇ

НА МІСЦІ ПОДІЙ В РІК КРИЗИ

Команди італійського Червоного Хреста покладалися на Defender, коли карантинні заходи, пов’язані з пандемією Covid-19, зробили життя бездомних Рима ще важчим у холодну вологу зиму.


Команда була готова прийти на допомогу на своєму автомобілі Defender 110 для Італійського Червоного Хреста, завантаженому гарячою їжею, теплим одягом і медичним приладдям. Подорожуючи містом, вони пропонували допомогу людям, яких знаходили в провулках та біля магазинів.


Підтримка бездомних у Римі була лише одним із способів, як Defender допоміг місцевим командам Червоного Хреста вплинути на рік безпрецедентних проблем у всьому світі.


Натхненні гуманітарні місії під час кризи працювали на місцях подій на трьох континентах, долаючи стихійні лиха, обмеження через COVID-19 та невідкладні медичні ситуації.

Австралійський Червоний Хрест допоміг понад 36 000 людей у рамках програми відновлення після руйнівних лісових пожеж. Автомобілі Defender допомогли їм провести навчання з підготовки людей до майбутніх надзвичайних ситуацій та надати психологічну підтримку тим, хто перебував на обов’язковому готельному карантині під час пандемії.


Мексиканський Червоний Хрест провів навчання з порятунку життя для ізольованих громад, які живуть далеко від служб екстреної допомоги. Волонтери та персонал долали 400 км на день по складній місцевості, щоб надати необхідні знання та обладнання для першої допомоги.

Автомобілі Defender у Великій Британії відвозили коробки з продуктами сім’ям, які ізолювалися у віддалених місцях під час Covid. Вони також доставили засоби індивідуального захисту з материкової частини Шотландії та підтримали поширення вакцини по всій країні.


Протягом усього цього часу команди Червоного Хреста не припиняли реагувати на надзвичайні ситуації по всій Великобританії, такі як пожежі в будинках, пошкодження від зимових штормів та повені.


Компанія JLR надала 267 Defender та інші транспортні засоби, щоб допомогти у світовій боротьбі з Covid-19.

ПРОДОВЖУВАТИ ДОСЛІДЖУВАТИ

DEFENDER 110

DEFENDER 110

Прямуйте куди завгодно, взявши з собою все необхідне. Додаткові сидіння третього ряду та серйозні можливості.
ВИПРОБУВАНИЙ ЕКСПЕРТАМИ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

ВИПРОБУВАНИЙ ЕКСПЕРТАМИ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

Готовий підтримати гуманітарних працівників у будь-якому куточку світу.