DEFENDER, ЩО НАЛЕЖАВ КОРОЛЕВІ, НА СЛУЖБІ

ПРЯМУЙТЕ У БУДЬ-ЯКІ МІСЦЯ З БРИТАНСЬКИМ ЧЕРВОНИМ ХРЕСТОМ

Екіпажі Червоного Хреста активно використовують Defender у своїй роботі в Північному Уельсі, допомагаючи підтримувати людей у важкодоступних населених пунктах, таких як гори Сноудонія, півострів Ллейн та острів Англсі.


Компанія JLR передала Британському Червоному Хресту переобладнаний Defender 130 на честь платинового ювілею Її Величності Королеви Єлизавети II.

Співпрацюючи з Британським Червоним Хрестом, покровителькою якого протягом 70 років була королева, Defender 130 адаптовано відповідно до сучасних принципів розкоші JLR, включаючи розширені комунікаційні функції.


Його вдосконалена антена, підключена до мережі 4G, забезпечує надійний і потужний сигнал усюди – це особливо важливо вздовж узбережжя Уельсу з його гірською місцевістю та віддаленими місцями.

Вбудований телефон, УКХ-радіозв’язок і оновлена телематика з відстеженням GPS. Система з використанням сонячної енергії на даху заряджає допоміжний акумулятор для роботи аксесуарів, коли двигун вимкнено.


Встановлена система висувних секцій дозволяє командам транспортувати ковдри, їжу та засоби першої допомоги. Екіпаж може навіть заварити чай, завдяки вбудованому бойлеру.

ПРОДОВЖУВАТИ ДОСЛІДЖУВАТИ

DEFENDER 130

DEFENDER 130

Простір для всіх. Вісім місць для спільних пригод.
ГУМАНІТАРНІ ПРАЦІВНИКИ В ДІЇ

ГУМАНІТАРНІ ПРАЦІВНИКИ В ДІЇ

На місці подій в рік кризи.