ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
DISCOVERY SPORT

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ <br>DISCOVERY SPORT

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ДИЗАЙНУ

ПРОСТІР ДЛЯ СИДІНЬ

До 7 місць для сидіння та найбільше у своєму класі відділення для зберігання речей у передній консолі 1гарантують стильну та комфортну подорож для всієї родини.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->ПЕРЕВОЗЬТЕ БУДЬ-ЯКІ РЕЧІ

ПЕРЕВОЗЬТЕ БУДЬ-ЯКІ РЕЧІ

Буксирувальна здатність до 2500 кг * дозволяє Discovery Sport з впевненістю транспортувати будь-що, від кузова для перевезення коней до причепів.
ТРАНСПОРТУВАННЯ БУДЬ-ЯКИХ РЕЧЕЙ

ТРАНСПОРТУВАННЯ БУДЬ-ЯКИХ РЕЧЕЙ

Знайдіть місце для багажників на даху, велосипедів та іншого спорядження з динамічним навантаженням на дах до 75 кг.

ДЛЯ ВАШОЇ НАСТУПНОЇ ПРИГОДИ

FOR YOUR NEXT ADVENTURE

СМІЛИВИЙ ДИЗАЙН

Пороги й решітка з оздобленням Gloss Black із фірмовим шестикутним мотивом Discovery доповнюються захисними пластинами кольору кузова та написом на капоті Discovery в кольорі Narvik Gloss Black.

ІНТУЇТИВНЕ УПРАВЛІННЯ

Комфортно керуйте всіма аспектами поїздки за допомогою нового плаваючого 11,4-дюймового сенсорного екрану Pivi Pro із вигнутого скла. 2 Новий важіль перемикання передач забезпечує легке тактильне керування.

ІНТУЇТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ПОВНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Миттєво розпочинайте кожну сімейну пригоду разом з інформаційно-розважальною системою Pivi Pro. 2 Подвійний дотик до нового плаваючого 11,4-дюймового вигнутого скляного сенсорного екрану забезпечить доступ до 90% завдань .
ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ

ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ

Завдяки найдосконалішим у своєму класі технологіям контролю якості повітря в салоні 1система очищення Cabin Air Purification Plus в Discovery Sport фільтрує та очищає повітря в салоні від пилу та мікробів, водночас контролюючи 2 рівень CO2, щоб сприяти гарному самопочуттю вашої родини.
ЗРУЧНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

ЗРУЧНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Безперебійне підключення для всієї родини до сервісів Amazon Alexa, хмари зберігання і Apple CarPlay®, 7 а також підключення Wi-Fi із тарифним планом. Взаємодійте зі своїм автомобілем віддалено за допомогою функцій Land Rover Remote Skill8.
БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

Бездротова зарядка пристроїв 3 та підключення дозволяють заряджати сумісні смартфони, мінімізуючи безлад у салоні.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

Вибирайте з цілого ряду функцій, покликаних спростити водіння та паркування. Ви можете отримати доступ до режиму допомоги водієві безпосередньо через оновлене кермо.

ПІДВИЩЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД

Виконуйте понад 90 відсотків середніх щоденних поїздок лише в режимі EV9. Електричний гібрид (PHEV) забезпечує повністю електричне водіння з нульовими викидами, із сертифікованим запасом ходу до 61 км ††.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРИЧНОГО ГІБРИДА

Дані WLTP

61 KM**

Реальний запас ходу до 47 км.

ВИКИДИ2 СО2 (ВІД)

33 Г/КМ**

У режимі EV — нульові викиди.

ЧАС ЗАРЯДКИ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ (ВІД)

30 ХВ.

Швидке заряджання від джерела постійного струму до 80% лише за 30 хвилин.

ЧАС ЗАРЯДКИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ (ВІД)

2 ГОДИН, 12 ХВ.

До 100% заряду при використанні домашнього зарядного пристрою від джерела змінного струму потужністю 7 кВт.

ВПЕВНЕНІ МОЖЛИВОСТІ

АДАПТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ
ОПТИМАЛЬНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ

ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

УНІКАЛЬНІСТЬ

Низка підібраних аксесуарів та опцій екстер'єру дозволяє вам налаштувати Discovery Sport для будь-якої пригоди.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

МОДЕЛІ

МОДЕЛІ

Переглянути весь модельний ряд
ОГЛЯД

ОГЛЯД

Отримуйте більше від життя разом із Discovery Sport.

**Переглянути показники WLTP.
Наведені значення обчислені на основі офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Показники в реальних умовах можуть відрізнятися. 2Об’єм викидів CO2, витрата пального, споживання енергії та запас ходу можуть варіюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, оснащення коліс, встановлені аксесуари, фактичний маршрут та стан акумулятора. Цифри щодо запасу ходу ґрунтуються на даних серійних автомобілів на стандартизованих маршрутах.

Обсяг рідини – галузевий стандарт, якій визначається як обсяг рідини, необхідної для повного заповнення багажного простору

*Буксирування суттєво впливає на запас ходу електромобіля.

Час заряджання залежить від багатьох факторів, включаючи, але не обмежуючись, вік, стан, температуру та наявний заряд акумулятора; обладнання, що використовується, і тривалість заряду.

1При вимірюванні у порівнянні із закритим класом конкурентів, дійсний на 03.03.23.

2Система Connected Navigation потребуватиме продовження послуг підписки по завершенні початкового терміну, наданого вашим роздрібним продавцем Land Rover.

3Лише сумісні смартфони.

4Для деяких ринків доступно тільки з сонцезахисним вітровим склом. ​Вказівки навігаційної системи на лобовому склі з'являються лише за наявності в автомобілі системи Pivi Pro.

5Якщо користувачі з біфокальними або варіофокальними лінзами не можуть легко налаштувати фокус на цифровому дзеркалі заднього виду з технологією ClearSight, вони можуть у будь-який момент повернутися до режиму дзеркала заднього виду. Зображення транслюється не в режимі реального часу. Для забезпечення безпеки необхідно стежити за навколишнім середовищем.

6Доступність системи ClearSight Ground View залежить від наявності 3D-камер кругового огляду. Зображення транслюється не в режимі реального часу. Для забезпечення безпеки необхідно стежити за навколишнім середовищем. Використання системи регламентується вимогами місцевого законодавства.

7Ваш автомобіль готовий до використання Apple CarPlay®. Послуги, які пропонує Apple CarPlay, залежать від доступності функцій у вашій країні. Докладнішу інформацію див. на сайті https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

8Land Rover Remote містить послуги підписки, які можна продовжити після закінчення початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover. Застосунок Land Rover Remote потрібно завантажити з Apple App Store/Google Play Store.

9Середня відстань щоденної подорожі (51 км), розрахована на основі даних InControl з 30 ринків у всьому світі для автомобілів Discovery Sport у період з 2019 по 2022 рік. Вважається, що акумулятор повністю заряджений.

Meridian є зареєстрованою торговою маркою Meridian Audio Ltd. Trifield та прилад “three fields” є торговою маркою Trifield Productions Ltd.

Зверніть увагу, що стандартні функції можуть бути замінені при виборі альтернативних рівнів комплектації. Стандартні функції також можуть відрізнятися залежно від країни продажу, варіанту двигуна та трансмісії.

Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися залежно від комплектації автомобіля (модифікації та силового агрегату). Для ряду функцій потрібне встановлення додаткових компонентів. Для отримання додаткової інформації зверніться до офіційного дилера або скористайтесь онлайн-конфігуратором.

Водії повинні використовувати вбудовані в автомобіль функції лише тоді, коли це не порушує безпеку. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.

Доступність функцій та опцій Pivi та InControl, а також послуг сторонніх постачальників залежить від ринку. Інформацію про наявність та повні умови для вашої країни уточнюйте у офіційного дилера Land Rover. Деякі функції передбачають наявність передплати, яку потрібно продовжити після закінчення початкового рекомендованого офіційним дилером терміну. Повсюдне покриття мобільної мережі не гарантується. Інформація про технологію InControl та зображення, що ілюструють її, у тому числі оформлення екрана та послідовності дій, можуть бути змінені залежно від версії програмного забезпечення, оновлень та інших системних/візуальних налаштувань, пов'язаних з вибором різних опцій.