НОВІТНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ (ADAS)

ЦІ ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ ДОСТУПНІ ОКРЕМО АБО У СКЛАДІ ПАКЕТА ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ. ПАКЕТИ ТА ФУНКЦІЇ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД МОДЕЛІ АВТОМОБІЛЯ
Evoque виїжджає на міську дорогу

ХАРАКТЕРИСТИКИ КЕРУВАННЯ

Функція, що налаштовується, яка забезпечує чотири системи допомоги водію: попередження про лобове зіткнення, попередження про виїзд зі смуги, попередження про перевищення швидкості та попередження про обмеження швидкості.

Вид спідометра крупним планом
Вид спідометра крупним планом

ХАРАКТЕРИСТИКИ КЕРУВАННЯ

InControl включає стандартні та додаткові функції допомоги водію, які допоможуть вам максимально ефективно використовувати можливості вашого Land Rover, гарантуючи максимальну безпеку, куди б ви не вирушили. Проконсультуйтеся з дилером, щоб дізнатися про варіанти, які вам найкраще підходять.

Ілюстрація адаптивного круїз-контролю

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ КОНТРОЛЬ

Встановіть постійну швидкість вашого автомобіля і дистанцію до транспортних засобів, що рухаються попереду, щоб ваш автомобіль автоматично адаптувався до уповільнення руху.
Ілюстрація системи автономного екстренного гальмування

АВАРІЙНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Аварійне гальмування допоможе уникнути зіткнення з іншими автомобілями, пішоходами чи велосипедистами. Система відображає попередження у разі неминучого зіткнення та автоматично застосовує гальма, якщо водій не вживає жодних дій.
Ілюстрація системи утримання смуги руху

СИСТЕМА УТРИМАННЯ СМУГИ РУХУ

Система утримання смуги руху виявляє, коли ваш автомобіль ненавмисно виїжджає за межі смуги руху, і застосовує коригувальний крутний момент до керма, заохочуючи вас направити автомобіль назад у смугу руху.
Ілюстрація моніторінгу "мертвих зон" із системою активного запобігання зіткнення

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ СЛІПИХ ЗОН

Система моніторингу сліпих зон2 допомагає вам безпечніше маневрувати, вмикаючи невеликий попереджувальний індикатор в бічному дзеркалі, якщо ваш автомобіль виявляє інший транспортний засіб у сліпій зоні. Додаткова корекція керма спонукає вас направити автомобіль в правильному напрямку у разі виявлення потенційного зіткнення.
Стилізоване зображення системи розпізнавання дорожніх знаків Land Rover

РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ З АДАПТИВНИМ ОБМЕЖЕННЯМ ШВИДКОСТІ

Чітко відображає обмеження швидкості та знаки «обгін заборонено» на панелі приладів або додатковому проєкційному дисплеї. При активації адаптивний обмежувач швидкості використовує розпізнавання дорожніх знаків, щоб відповідним чином регулювати швидкість автомобіля.3 щоб відповідним чином регулювати швидкість автомобіля.
Стилізоване зображення системи оцінки стану водія

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ СТАНУ ВОДІЯ

Система моніторингу стану водія визначає, коли ви починаєте відчувати сонливість, відстежуючи рухи керма, педалі гальма та газу, і заздалегідь попереджає вас про те, що вам потрібно зробити перерву.
Стилізоване зображення системи попередження про зіткнення при русі заднім ходом Land Rover

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЗІТКНЕННЯ ПРИ РУСІ ЗАДНІМ ХОДОМ

Система попередження про зіткнення при русі заднім ходом виявляє автомобіль, що наближається ззаду, який не сповільнюється і становить потенційну загрозу зіткнення. Система попереджає водія про необхідність зупинки, автоматично блимаючи аварійними вогнями.

ФУНКЦІЇ ПАРКУВАННЯ

Допомагає вам маневрувати своїм автомобілем Land Rover на найтісніших паркувальних місцях у місті. Зверніться до свого дилера, щоб знайти найкращі варіанти для вас.

Система допомоги при паркуванні на автомобілі Defender

КАМЕРА КОЛОВОГО ОГЛЯДУ 3D

Камера колового огляду 3D дозволяє вам побачити більше. Нова 3D-візуалізація екстер'єру разом з оглядом на 360° навколо автомобіля, включаючи вид зверху, спрощують маневрування, а можливість огляду бездоріжжя завдяки інноваційній системі ClearSight Ground View додає впевненості у подоланні різних ландшафтів.
Ілюстрація переднього та заднього парктроніка

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ ПЕРЕДНІМ ТА ЗАДНІМ ХОДОМ

Полегшує маневрування. Датчики, розташовані у передньому та задньому бамперах, активуються вручну або при включенні задньої передачі. Під час паркування сенсорний екран та звукові сигнали вказують, наскільки близько ви знаходитесь до перешкоди.
Ілюстрація cистеми визначення автомобілів, що наближаються ззаду, з індикацією можливих перешкод при русі заднім ходом

СИСТЕМА ВІДСТЕЖЕННЯ РУХУ ПОЗАДУ АВТОМОБІЛЯ

Система відстеження руху позаду вашого автомобіля попереджає вас про автомобілі, пішоходів або інші небезпеки, що наближаються з будь-якої сторони. Особливо корисно при виїзді з паркувального місця заднім ходом.
Ілюстрація системи безперешкодного виходу

СИСТЕМА БЕЗПЕРЕШКОДНОГО ВИХОДУ

Система безперешкодного виходу допомагає пасажирам залишатися в безпеці при виході з автомобіля, активуючи світлове попередження на дверях, якщо виявлено небезпеку, що наближається, наприклад автомобілі або велосипедистів, що проїжджають повз.

СТВОРИТИ ВЛАСНИЙ

Скористайтеся кофігуратором, щоб створити автомобіль відповідно до ваших потреб

Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER

Незрівнянна вишуканість і розкіш.
Range Rover Sport

RANGE ROVER SPORT

Інтуїтивний. Дивовижний. Безкомпромісний.
Range Rover Velar

RANGE ROVER VELAR

Авангардний Range Rover.
Range Rover Evoque

RANGE ROVER EVOQUE

Час заявити про себе.
Discovery

DISCOVERY

Найфункціональніший семимісний позашляховик.
DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Універсальний компактний позашляховик.
DEFENDER

DEFENDER

Здатний на великі звершення.
Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER

Незрівнянна вишуканість і розкіш.
Range Rover Sport

RANGE ROVER SPORT

Інтуїтивний. Дивовижний. Безкомпромісний.
Range Rover Velar

RANGE ROVER VELAR

Авангардний Range Rover.
Range Rover Evoque

RANGE ROVER EVOQUE

Час заявити про себе.
Discovery

DISCOVERY

Найфункціональніший семимісний позашляховик.
DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Універсальний компактний позашляховик.
DEFENDER

DEFENDER

Здатний на великі звершення.

1Важливо: Автомобілі на ринках, де застосовується GSR II та/або NCAP, перемикатимуться у режим High при кожному циклі запалювання. На ринках, де не застосовуються GSR II та/або NCAP, обраний режим допомоги водію залишається в пам'яті автомобіля та не змінюється під час циклу запалювання. Незалежно від ринку, налаштування, вибрані водієм у режимі Custom, запам'ятаються автомобілем. GSRII (Загальні правила безпеки II) – це закон про безпеку, який набув чинності для нових моделей у 2022 році й буде застосовуватися для моделей, вже представлених на ринку, у 2024 році.
2Система моніторингу сліпих зон може допомогти запобігти зіткненням. Якщо ваш автомобіль виявить інший транспортний засіб у вашій сліпій зоні, коли ви починаєте перебудовуватися, додаткова корекція керма спонукатиме вас направити автомобіль у безпечному напрямку, щоб уникнути потенційного зіткнення.
3Доступно лише з Pivi Pro  

Для отримання додаткової інформації завантажте та використовуйте програму iGuide.
Завантажте iGuide для Apple.
Завантажте iGuide для Android.  

Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися залежно від специфікації автомобіля (моделі та трансмісії) та ринку, або для їхнього встановлення може знадобитися встановлення інших функцій. Зверніться до місцевого дилера для отримання додаткової інформації або налаштуйте свій автомобіль онлайн.  

Використання функцій автомобіля водієм дозволяється лише у випадках, коли це безпечно. Водії повинні завжди зберігати повний контроль над автомобілем.