Створений без компромісів

Харизматичний Range Rover Evoque демонструє приклад для наслідування

CRAFTED WITHOUT COMPROMISE

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ХАРАКТЕР

Evoque несе в собі ДНК дизайну Range Rover з його плаваючим дахом, безперервною поясною лінією та новою елегантною тривимірною решіткою радіатора. Нові піксельні світлодіодні фари забезпечують чітку, виразну світлову графіку.
CRAFTED WITHOUT COMPROMISE

ЗАСПОКІЙЛИВА АТМОСФЕРА

Затишний, лаконічний салон Range Rover Evoque має НОВИЙ дизайн центральної консолі, на якій розміщено новий тактильний важіль перемикання передач, плаваючий 11,4-дюймовий вигнутий скляний сенсорний екран і покращені місця для зберігання речей.

PIVI PRO НАСТУПНОГО ПОКОЛІННЯ

Наша відзначена нагородами інформаційно-розважальна система Pivi Pro1 містить усі елементи управління на новому плаваючому 11,4-дюймовому центральному сенсорному екрані з вигнутого скла. Зручність налаштування функцій гучності, клімату та регулювання сидінь завжди під рукою.

ДОПОМОГИ ВОДІЯ

Виберіть функції з асортименту, які спрощують керування автомобілем та роблять процес паркування ще простішим. Різноманітні інноваційні технології, доступні для покращення кожної поїздки.
ДОПОМОГИ ВОДІЯ
ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

Система Pivi Pro 1 гармонійно поєднується із функцією бездротового оновлення програмного забезпечення Software Over The Air , 4постійно вдосконалюючи технології вашого Range Rover Evoque. Навігаційна система What3words використовує унікальну адресу з трьох слів для визначення точної геолокації.
БЕЗПЕРЕБІЙНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

БЕЗПЕРЕБІЙНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Ваші пристрої завжди будуть заряджені завдяки портам USB-C, щоб Ви та Ваші пасажири могли насолоджуватися подорожжю, залишаючись на зв'язку, а бездротова зарядка мінімізує безлад у салоні.
<!--td {border: 1px solid #cccccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->ЗРУЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗПЕКИ

ЗРУЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗПЕКИ

Завдяки функції доступу без ключа, що входить у стандартну комплектацію для Dynamic SE, Dynamic HSE та Autobiography, при наближенні до автомобіля дверні ручки автоматично висуваються, а двері розблоковуються. У випадку втрати зв'язку з брелоком, двері зачиняться автоматично.

СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ В САЛОНІ CABIN AIR PURIFICATION PLUS

Система очищення повітря в салоні Range Rover Evoque Cabin Air Purification Plus має найдосконаліші технології якості повітря в салоні у своєму класі,5 сприяє гарному самопочуттю та покращує концентрацію водія на дорозі, відстежуючи та контролюючи рівень CO22 за допомогою системи фільтрації PM2,5 і 2 керування рівнем CO2

ПРОДУКТИВНІСТЬ

WLTP ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЗАПАС ХОДУ (ДО)

61KM††
Прогнозований запас ходу в реальних умовах руху — до 48 км.

ВИКИДИ2 СО2 (ВІД)

33G/KM††
У режимі EV — нульові викиди.

ЧАС ЗАРЯДКИ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ (ВІД)

30ХВ
Швидке заряджання від джерела постійного струму до 80% лише за 30 хвилин.

ЧАС ЗАРЯДКИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ (ВІД)

2ГОДИН 12 ХВ.
До 100% заряду при використанні домашнього зарядного пристрою від джерела змінного струму потужністю 7 кВт.

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД

Гібридний автомобіль Range Rover Evoque (PHEV) пропонує найкраще з усіх світів, завдяки гібридній технології, яка поєднує електродвигун потужністю 80 кВт і бензиновий двигун Ingenium. Здійснюйте короткі щоденні подорожі лише в режимі електромобіля 6 завдяки запасу ходу на електротязі до 62 км.**.
ЕЛЕКТРИЧНИЙ ГІБРИД

Максимальна швидкість

230KM/H*

Максимальна потужність

249PS (184кВт)
У режимі EV — нульові викиди.

0-100 км/год

7,6секунди
0-100 км/год за 7,6 секунди

ВИКИДИ2 СО2 (ВІД)

182G/KM±
WLTP Комбінований.

бензиновий ГІБРИДНІ ДВИГУНИ

Наші м'які гібридні двигуни ефективні та потужні. Вони збирають, зберігають та використовують енергію, яка зазвичай втрачається під час гальмування.
бензиновий ГІБРИДНІ ДВИГУНИ

Максимальна швидкість

213KM/H

Максимальна потужність

204PS (150kW)

0-100 км/год

8,5секунди
0-100 км/год за 8,5 секунди

ВИКИДИ2 СО2 (ВІД)

166G/KM††
WLTP Комбінований.

ДИЗЕЛЬ ГІБРИДНІ ДВИГУНИ

Наші м'які гібридні двигуни ефективні та потужні. Вони збирають, зберігають та використовують енергію, яка зазвичай втрачається під час гальмування.
ДИЗЕЛЬ ГІБРИДНІ ДВИГУНИ

МОЖЛИВОСТІ НА ВСІХ ТИПАХ ПОВЕРХОНЬ

АДАПТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ
ОПТИМАЛЬНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ

ОПЦІЇ

УНІКАЛЬНІСТЬ

Вишукана зручність доповнюється низкою підібраних пакетів опцій та аксесуарів, які покращують ваше повсякденне життя.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

МОДЕЛІ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ

МОДЕЛІ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ

Переглянути весь модельний ряд і характеристики.
ОГЛЯД

ОГЛЯД

Випробуйте Range Rover Evoque.

**Ознайомтеся з параметрами WLTP.


Наведені значення обчислені на основі офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС. Лише для порівняння. Показники в реальних умовах можуть відрізнятися.2Об’єм викидів CO2, витрата пального, споживання енергії та запас ходу можуть варіюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, оснащення коліс, встановлені аксесуари, фактичний маршрут та стан акумулятора. Цифри щодо запасу ходу ґрунтуються на даних серійних автомобілів на стандартизованих маршрутах.

Час заряджання залежить від багатьох факторів, включаючи, але не обмежуючись, вік, стан, температуру та наявний заряд акумулятора; обладнання, що використовується, і тривалість заряду.

1Доступність функцій та опцій Pivi та InControl, а також послуг сторонніх постачальників залежить від ринку. Інформацію про наявність та повні умови для вашої країни уточнюйте у офіційного дилера Land Rover. Деякі функції передбачають наявність передплати, яку потрібно продовжити після закінчення початкового рекомендованого офіційним дилером терміну. Повсюдне покриття мобільної мережі не гарантується. Інформація про технологію InControl та зображення, що ілюструють її, у тому числі оформлення екрана та послідовності дій, можуть бути змінені залежно від версії програмного забезпечення, оновлень та інших системних/візуальних налаштувань, пов'язаних з вибором різних опцій.

2 Зображення транслюється не в режимі реального часу. Для забезпечення безпеки необхідно стежити за навколишнім середовищем.

4Лише для сумісних смартфонів. Доступність залежить від сигналу мобільної мережі, що його забезпечує ваш оператор та облікового запису клієнта. Потрібний мобільний зв'язок або Wi-Fi з'єднання. Функція Software Over The Air залежить від згоди водія, підключення до мережі та доступності на ринку.

5При вимірюванні у порівнянні із закритим класом конкурентів, дійсний на 03.03.23.

6Середня відстань щоденної поїздки (48 км), розрахована з використанням даних InControl з 30 світових ринків для автомобілів Range Rover Evoque між 2019 і 2022 роками. Припускається, що акумулятор повністю заряджений.