НОВИЙ RANGE ROVER SV

ДОСКОНАЛЕ ВТІЛЕННЯ РОЗКОШІ ТА УНІКАЛЬНОСТІ RANGE ROVER
ДОСТУПНИЙ ІЗ СІЧНЯ 2022 РОКУ.
Range Rover SV пропонує широкий вибір опцій, високу майстерність виконання та відчутні вдосконалення для тих, хто хоче відрізнятися по-справжньому. Розкіш, яку можна не лише побачити, але й відчути на дотик.

НОВИЙ RANGE ROVER SV

Вдосконалений. Розкішний. Ексклюзивний. Найвиразніший серед усіх Range Rover.

РОЗКІШ RANGE ROVER

Насолоджуйтесь зовнішнім виглядом, що вражає уяву завдяки ексклюзивній решітці радіатора та бамперу з двоколірним написом Range Rover. Почувайтеся комфортно в сидіннях з напіванілінової шкіри. Торкніться розкішних керамічних елементів керування оформлених у кольорі Gloss White. Кожна подорож має значення.

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ SV

Створення вашого Range Rover SV — це особливий досвід. SV створюється з використанням унікальних матеріалів: керамічної обробки в кольорі Gloss White з рельєфним мозаїчним малюнком або контрастним декоративним покриттям Natural Dark Linear Wenge з мозаїчними металевими вставками.

ІДЕАЛЬНИЙ ЗВ'ЯЗОК

Легко підключайте ваш смартфон до інтуїтивно зрозумілої системи Pivi Pro, яка стане особливо корисною під час подорожі як для пасажирів, так і для водія. Пасажири, які подорожують на задніх сидіннях, отримують доступ до всієї необхідної інформації та розваг завдяки двом 13,1-дюймовим сенсорним екранам, ексклюзивним для автомобілів SV.

SV SIGNATURE SUITE

Чотирьохмісна опція SV Signature Suite забезпечує максимальне задоволення від подорожі для пасажирів моделей з подовженою колісною базою, поєднуючи зручність та підвищений комфорт.

СТВОРЕНА ГАРМОНІЯ

Оздоблена шкірою Windsor або матеріалом UltrafabricTM*, задня консоль на всю довжину салону доповнена декоративним покриттям та вбудованою підсвіткою. Пасажири на задніх сидіннях мають змогу індивідуально обирати комфорт та розваги, використовуючи налаштування на сенсорному екрані окремого пульта керування.

ГОЛОВНЕ — ЦЕ ЗРУЧНІСТЬ

SV Signature Suite акцентує особливу увагу на комфорті Range Rover. Підставки для чашок та освітлені дверцята холодильника в консолі мають електропривід. Ними зручно керувати, використовуючи пульт керування для пасажирів задніх сидінь. Спеціально розроблений підрозділом SV скляний посуд Dartington crystal додає вишуканості.

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПРОСТІР

Розкладний столик з електроприводом управляється за допомогою пульта керування для пасажирів задніх сидінь, обладнаний формованою підтримкою руки та ексклюзивним функціональним освітленням. Простір на центральній консолі під столиком оптимально пристосований для безпечного зберігання й обладнаний інтегрованими зонами для розміщення речей.

SV INTREPID

Динаміка. Характер, притаманний винищувачу Стелс.

АКЦЕНТИ ТА ДЕТАЛІ

Деталі інтер’єру цієї версії включають ексклюзивне декоративне покриття2, оздоблення та керамічні елементи керування кольору Satin Black. Металеве покриття Anthracite та зовнішні акценти кольору Graphite Atlas привертають до автомобіля ще більше здивованих поглядів.

ДОДАТКОВА ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Динамічність версії SV Intrepid особливо яскраво підкреслюється за допомогою чорного контрастного даху, червоних гальмівних супортів та 23-дюймових колісних дисків Style 1077 зі вставками Narvik Black Gloss та оздобленням Dark Tinted Lacquer.

БЕЗ ВИКОРИСТАННЯ ШКІРИ

Екологічний матеріал Ultrafabrics TM , доступний для версії SV Intrepid, виготовляється без використання шкіри. М'який, еластичний і міцний матеріал має унікальну перфоровану обробку прямокутної форми.

SV SERENITY

Справжня розкіш із витонченими акцентами, що підкреслюють ексклюзивність автомобіля.

АКЦЕНТИ ТА ДЕТАЛІ

Кожен міліметр версії SV Serenity орієнтований на розкіш. Сяючі деталі екстер’єру кольору Corinthian Bronze та ексклюзивне двоколірне оформлення інтер’єру підкреслюють вражаючі характеристики автомобіля.

ДОДАТКОВА ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Зовнішній вигляд версії SV Serenity може стати ще виразнішим за допомогою контрастного даху кольору Corinthian Bronze та опціональних 23-дюймових колісних дисків Style 1077 сірого кольору зі вставками кольору Corinthian Bronze Satin.

ДЕКОРАТИВНА МОЗАІКА

Асортимент вишуканих нових покриттів та оздоблень з декоративними та металевими вставками у вигляді мозаїки демонструє ретельну увагу до деталей. Завершує інтер’єр мозаїчна вишивка на сидіннях.

ДВИГУНИ НОВОГО RANGE ROVER SV

ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ (PHEV)

Range Rover SV доступний з новим гібридним силовим агрегатом зі збільшеним запасом ходу**. Поєднуючи 3,0-літровий 6-циліндровий бензиновий двигун Ingenium та електромотор 105 кВт, силовий агрегат забезпечує загальну потужність 510 к. с.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦЕНТР РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

ЦЕНТР РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Унікальні автомобілі Land Rover.
НОВИЙ RANGE ROVER

НОВИЙ RANGE ROVER

Переглянути весь модельний ряд Range Rover.

*Залежить від вибору кольорів.
*
*Доступний із січня 2022 року.