VELAR
D200 AWD AUTOMATIC MHEV
VELAR

VELAR

D200 AWD AUTOMATIC MHEV

ПРОДУКТИВНІСТЬ
Максимальна швидкість км/год 210
Прискорення (сек) 0-100 км/год 8.2
ВИТРАТА ПАЛЬНОГО
СИЛОВИЙ АГРЕГАТ
МАСА
БУКСИРУВАННЯ
ТРАНСПОРТУВАННЯ НА ДАХУ
ГАБАРИТИ
ВИСОТА САЛОНУ НАД СИДІННЯМИ
ПРОСТІР ДЛЯ НІГ
ОБСЯГ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ
ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ - СТАНДАРТ
ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ -ПОЗАШЛЯХОВА ГЕОМЕТРІЯ
ДІАМЕТР РОЗВОРОТУ
ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ

ОБЕРІТЬ ВАШ RANGE ROVER VELAR

Вибирайте з трьох моделей та п’яти пакетів специфікацій, кожен з них пропонує унікальну персоналізацію та додаткові функції.

View WLTP figures.

WLTP — це нові офіційні випробування ЄС, що використовуються для розрахунку стандартизованого споживання пального та даних об’єму викидів CO2 для пасажирських автомобілів. Вони вимірюють витрату пального та енергії, пробіг без дозаправлення та викиди. Випробування розроблені так, щоб забезпечити цифри, наближені до реальних характеристик руху в усьому світі. Автомобілі тестуються з опційним обладнанням, за більш вибагливою процедурою випробування та із суворішим режимом руху. Цифри наведені у вигляді діапазону в рамках заходів випробування WLTP. Найнижчі показники стосуються найбільш економічного / найлегшого набору опцій. Найвищі показники стосуються найменш економічних / найважчих варіантів. За правилами WLTP при різниці СО2 <5 г між найнижчими та найвищими показниками, оголошується лише найвище значення.

‡‡При поєднанні з електричним двигуном.
△Включаючи водія вагою 75 кг, всі рідини та 90% пального.
▲Включає всі залиті рідини та 90% пального.
✧Сухий обсяг: вимірюється у твердих блоках (200 x 50 x 100мм) та показує обсяг практичного простору в автомобілі. Обсяг вимірюється до оздоблення стелі салону. Конфігурація і загальний обсяг багажного відділення залежать від комплектації автомобіля (версії і силового агрегату) і ринку збуту.

✦Мокрий обясяг - галузевий стандарт, якій визначається як обсяг рідини, необхідної для повного заповнення багажного простору. Обсяг вимірюється до оздоблення стелі салону. Конфігурація і загальний обсяг багажного відділення залежать від комплектації автомобіля (версії і силового агрегату) і ринку збуту.
⬨За наявності електронної пневматичної підвіски.

Вказана вага автомобіля в стандартній комплектації. Опціональне обладнання збільшує вагу автомобіля.