DEFENDER 130

ПРОСТІР ДЛЯ СПІЛЬНОГО ПРИГОДИ

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРА

Миттєво пізнаваний силует удосконалений завдяки неймовірно продуманому дизайну. Defender 130 поєднує в собі форму та функціональність для досягнення ефектного вигляду.

ВЕЛИЧНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Його неможливо не помітити завдяки вражаючій довжині 5358 мм від носа автомобіля до запасного колеса. Широка конструкція автомобіля привертає увагу як на дорогах, так і на бездоріжжі. Defender 130 - це ідеальне поєднання простору та можливостей.

ВІДЧУВАННЯ ПРОСТОРУ

Зсувний панорамний дах наповнює перші два ряди сидінь природним світлом, а додатковий скляний дах, унікальний для Defender 130, гарантує, що пасажири третього ряду зможуть отримати такі ж незабутні враження від поїздки на Defender, як і в інших частинах автомобіля.

ЕЛЕМЕНТИ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

Від рішучого вигляду до лаконічних та витончених ліній кузова Defender 130 – спокійна впевненість відчувається у всьому. Пофарбована в колір кузова кришка запасного колеса доповнює привабливий та цілеспрямований дизайн.

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРА

Новий Defender 130 з повнорозмірними сидіннями третього ряду пропонує найкращий у своєму класі простір для восьми пасажирів. Унікальні деталі інтер'єру роблять дизайн ще досконалішим.

ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ

ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ

Неймовірно просторий салон Defender 130 є продуманим інтер'єром преміум-класу з додатковими елементами дизайну, такими як оздоблення Noble Chrome і дерев'яні панелі.
11,4-ДЮЙМОВИЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН

11,4-ДЮЙМОВИЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН

Автомобіль оснащений 11,4-дюймовим сенсорним екраном. Широкий вигнутий екран із термополірованого скла зі збільшеною яскравістю відображає ще більше даних про ваш маршрут під час роботи навігаційної системи.
РОЗКІШНА ШКІРА

РОЗКІШНА ШКІРА

Доступні різні варіанти оздоблення салону, у тому числі перфорованою шкірою Windsor кольору Vintage Tan та Light Oyster, яка виводить інтер'єр Defender 130 на новий рівень.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Не важливо, де і з ким ви подорожуєте – отримаєте максимум вражень від своєї пригоди.

ЗРУЧНІСТЬ ТРЕТЬОГО РЯДУ СИДІНЬ

Незалежно від того, де в Defender 130 ви сидите, ви не помітите компромісів щодо комфорту. Пасажири на сидіннях третього ряду можуть насолоджуватися простором для ніг та шириною подушок (дані показники є найкращими у класі), тримачами для склянок, підлокітниками та роз'ємами для заряджання USB-C.
СТАНДАРТНЕ ОБЛАДНАННЯ

СТАНДАРТНЕ ОБЛАДНАННЯ

У стандартну комплектацію Defender 130 входять різні елементи оздоблення інтер'єру, які допоможуть вам під час поїздки: 11,4-дюймовий сенсорний екран, центральна консоль, комплект килимків та розкішне багажне відділення з килимовим покриттям.
ЧОТИРИЗОННИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

ЧОТИРИЗОННИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ

Тризонний клімат-контроль забезпечує обігрів та охолодження всіх трьох зон, у той час як чотиризонний клімат-контроль забезпечує незалежне управління для всіх трьох рядів сидінь.
ПРАКТИЧНЕ БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

ПРАКТИЧНЕ БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Навіть при використанні трьох рядів сидінь у Defender 130 залишається місце для багажу. Для перевезення додаткового спорядження складіть третій ряд сидінь та використовуйте вражаюче багажне відділення об'ємом 1232 літрів*.

ПАКЕТИ ОПЦІЙ

Наш асортимент пакетів опцій оздоблення кузова дозволить надати вашому Defender ще більш неповторний вигляд.

ПАКЕТИ ЕКСТЕР'ЄРУ

ПАКЕТИ ОПЦІЙ ОЗДОБЛЕННЯ КУЗОВА Defender 130 легко персоналізувати. Серед доступних опцій - чотири пакети опцій оздоблення кузова:

- Пакет опцій Black
- Пакет опцій Bright
– Розширений пакет опцій Black
– Розширений пакет опцій Bright

Створіть свій ідеальний Defender 130 за допомогою конфігуратора.
КОНФІГУРАТОР

ПАКЕТИ АКСЕСУАРІВ

Безмежні можливості. Дозвольте собі більше, вибравши один із чотирьох доступних пакетів опцій.

ПАКЕТ ОПЦІЙ EXPLORER

ПАКЕТ ОПЦІЙ EXPLORER

Не зупиняйтеся на досягнутому. Доповніть свій Defender пакетом функцій Explorer. Киньте виклик стереотипам і вирушайте підкорювати незвідане.
ПАКЕТ ОПЦІЙ ADVENTURE

ПАКЕТ ОПЦІЙ ADVENTURE

Опановуйте нові маршрути із задоволенням. Пакет опцій Adventure дозволить обладнати ваш Defender усім необхідним, щоб вирушити в дорогу найскладнішими маршрутами.
ПАКЕТ ОПЦІЙ COUNTRY

ПАКЕТ ОПЦІЙ COUNTRY

Долайте найважчі перешкоди. Пакет опцій Country включає все необхідне, що дозволить вашому Defender приборкувати стихії, і зробить кожну подорож незабутньою.
ПАКЕТ ОПЦІЙ URBAN

ПАКЕТ ОПЦІЙ URBAN

Підкорюйте бетонні джунглі. Пакет опцій Urban підкреслить привабливий дизайн, надійність та впевненість Defender – ваш автомобіль виділятиметься у міському потоці транспорту.

ЯК ОБРАТИ?

Надайте відповіді на три питання, щоб визначити, яка комплектація Defender і який пакет аксесуарів підходять для вас.
ПОЧАТИ
КОМПЛЕКТАЦІЇ LAND ROVER DEFENDER

КОМПЛЕКТАЦІЇ LAND ROVER DEFENDER

Ознайомтеся з усіма доступними комплектаціями.
ХАРАКТЕРИСТИКИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Цифри та факти.
ГАЛЕРЕЯ

ГАЛЕРЕЯ

Працюючи над нашими автомобілями, ми приділяємо деталям найпильнішу увагу.

*Wet: Об'єм, виміряний шляхом моделювання вантажного простору, заповненого рідиною. У комплект входить відсік під підлогою (без домкрата та інструментів).