LAND ROVER DEFENDER

ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

ПАКЕТИ ОПЦІЙ ОЗДОБЛЕННЯ ЕКСТЕР'ЄРУ

Наш асортимент пакетів опцій оздоблення екстер'єру дозволить надати вашому Defender ще більш неповторний вигляд.

ПАКЕТ ОПЦІЙ BRIGHT

Додайте вашому Defender передню та задню захисні пластини з оздобленням Noble Chrome та решітку радіатора та бейджі з оздобленням Ceres Silver.
ПАКЕТ ОПЦІЙ BRIGHT
РОЗШИРЕНИЙ ПАКЕТ ОПЦІЙ BRIGHT
ПАКЕТ ОПЦІЙ BLACK
РОЗШИРЕНИЙ ПАКЕТ ОПЦІЙ BLACK

ВАРІАНТИ ОЗДОБЛЕННЯ ЕКСТЕР'ЄРУ

Створіть свій Defender.

12 ПРЕКРАСНИХ ВАРІАНТІВ

Пропонується палітра з 12 кольорів*, серед яких створені на згадку про стародавні суперконтиненти відтінки Pangea Green та Gondwana Stone. Інші доступні кольори: Sedona Red, Lantau Bronze, Fuji White, Hakuba Silver, Eiger Grey, Santorini Black, Tasman Blue, Yulong White, Silicon Silver та Carpathian Grey.

* Показано не всі варіанти. Залежить від комплектації.

ВАРІАНТИ ДАХУ

ВАРІАНТИ ДАХУ

Якою буде ваша подорож? Оберіть фіксований, складний тканинний або зсувний панорамний дах.
ВАРІАНТИ КОЛІСНИХ ДИСКІВ

ВАРІАНТИ КОЛІСНИХ ДИСКІВ

На вибір доступні 15 варіантів колісних дисків чотирьох розмірів: 18, 19, 20 та 22 дюйми. Включно з 18-дюймовими сталевими колісними дисками з глянсовим оздобленням White для руху на будь-яких поверхнях.

ПАКЕТИ АКСЕСУАРІВ

Безмежні можливості. Дозвольте собі більше.

ПАКЕТИ ОПЦІЙ

ПАКЕТИ ОПЦІЙ

Поліпшіть ходові характеристики Defender, обравши один із чотирьох пакетів аксесуарів, оптимізованих під ваш стиль життя і створених для того, щоб зробити ваші пригоди ще більш захоплюючими.

ДОПОМОГА І БЕЗПЕКА

Ми створили цілий арсенал систем допомоги під час керування та паркування, щоб ваші поїздки були не тільки приємними, а й безпечними.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Defender включає ряд функцій допомоги водієві, які забезпечують ще більшу безпеку і зручність при керуванні автомобілем. Вони доступні у пакетах допомоги при сліпих зонах, пакеті допомоги водію та 3D-камері об'ємного звучання.

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Дозвольте собі більше. Ви можете повністю адаптувати Defender відповідно до вашого стилю життя.

КУЗОВИ

Удосконаліть можливості, витривалість та зовнішній вигляд вашого Defender. Аксесуари для екстер'єру включають фіксовані бічні підніжки та чорну матову наклейку на капот.
КУЗОВИ
ТРАНСПОРТУВАННЯ
БУКСИРУВАННЯ
КОМПЛЕКТИ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН

КОЛЕКЦІЯ LIFESTYLE

Наша колекція «За межею буденного» включає спеціалізований одяг і спорядження. У кожному предметі яскраво відображено характер Defender.
КОМПЛЕКТАЦІЇ LAND ROVER DEFENDER

КОМПЛЕКТАЦІЇ LAND ROVER DEFENDER

Ознайомтеся з усіма доступними комплектаціями.
ОГЛЯД КОМПЛЕКТАЦІЙ
ХАРАКТЕРИСТИКИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Цифри та факти.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ХАРАКТЕРИСТИКИ
ПАКЕТИ АКСЕСУАРІВ

ПАКЕТИ АКСЕСУАРІВ

Оберіть один із чотирьох пакетів.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПАКЕТИ АКСЕСУАРІВ
ГАЛЕРЕЯ

ГАЛЕРЕЯ

Працюючи над нашими автомобілями, ми приділяємо деталям найпильнішу увагу.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЛЕРЕЮ

** При установці на автомобілі 110 та 130 з позашляховими шинами. Недоступний для комплектацій Defender V8. Для автомобілів Defender V8 недоступне динамічне навантаження на дах.

Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися залежно від комплектації автомобіля (модифікації та силового агрегату). Для ряду функцій потрібне встановлення додаткових компонентів. Для отримання додаткової інформації зверніться до офіційного дилера або скористайтесь онлайн-конфігуратором.

Дотримуйтесь правил безпеки під час використання встановлених в автомобілі систем. Водій повинен безперервно зберігати повний контроль над автомобілем.

Деякі функції вимагають використання відповідної SIM-картки з відповідним тарифом. Після закінчення рекомендованого офіційним дилером терміну буде потрібно продовжити передплату.

Наведені характеристики товарів, включаючи зображення, представлені виключно для ознайомлення та можуть відрізнятися від реальних, представлених на ринку України. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтесь до офіційних дилерів.