DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

УНІВЕРСАЛЬНИЙ КОМПАКТНИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК. ВІДТЕПЕР ТАКОЖ ДОСТУПНИЙ ЯК ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ ІЗ ПІДЗАРЯДКОЮ ВІД ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЛЕРЕЮ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ

Discovery Sport – це смілива інтерпретація ДНК Discovery.

Натисніть для переходу

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Салон Discovery Sport надзвичайно універсальний, щоб відповідати потребам вашого життя.

МАТЕРІАЛИ ПРЕМІУМ ЯКОСТІ

МАТЕРІАЛИ ПРЕМІУМ ЯКОСТІ

Ми пропонуємо широкий вибір кольорів і матеріалів для оздоблення сидінь на будь-який смак, включаючи деталі оздоблення без використання шкіри. П’ять варіантів оформлення дозволять вам зробити інтер’єр вашого Discovery Sport ще більш індивідуальним.
ЗРУЧНІ СИДІННЯ

ЗРУЧНІ СИДІННЯ

Стильні сидіння Discovery Sport дозволяють почуватися зручно під час подорожі, а завдяки додатковим функціям зсуву та регулювання нахилу спинки сидінь другого ряду максимально відповідатимуть вашим потребам. Відкрийте для себе варіанти оздоблення шкірою DuoLeather, Windsor або тканиною Luxtec із замшею та насолоджуйтесь увагою до деталей.
РОЗУМНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОСТОРУ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

РОЗУМНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОСТОРУ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

Покупки, багаж чи спортивне обладнання для всієї команди - автомобіль із найбільшим у своєму класі простором багажного відділення з легкістю перевезе все найнеобхідніше для вашої родини. Розумна організація простору в салоні дозволяє зберігати будь-які дрібні предмети, які ви берете із собою.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Салон з посадочною формулою сидінь 5+2, універсальний за своєю концепцією, був розроблений, щоб відповідати викликам активного способу життя.
ТЕХНОЛОГІЇ

ТЕХНОЛОГІЇ

Швидко знаходьте все необхідне, не гублячись у меню системи. Інформаційно-розважальна система Discovery Sport Pivi Pro1 має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сенсорного екрану для більш ефективної взаємодії та задоволення.
ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Високі функціональні можливості Discovery Sport означають, що він зможе із легкістю відповідати найсуворішим вимогам. Завдяки вражаючому буксируванню та легкій їзді по бездоріжжю, Discovery Sport впорається із будь-якими складнощами.

ОБЕРІТЬ СВОЮ МОДЕЛЬ

Відкрийте для себе універсальне поєднання дизайну, продуктивності та технологій.

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Відчуйте вражаючу розкіш вашої наступної сімейної пригоди разом із цією комплектацією справжнього Discovery Sport.
DISCOVERY SPORT S

DISCOVERY SPORT S

18-дюймові колеса Style 5075 додають зовнішньої спортивної привабливості, а інтер’єр Discovery Sport S із оздобленням м'якою шкірою DuoLeather доповнений системою Pivi Pro1 і пакетом опцій Online із тарифним планом 2.
DISCOVERY SPORT SE

DISCOVERY SPORT SE

Від світлодіодних фар преміум-класу з фірмовими денними ходовими вогнями до аудіосистеми MeridianTM, системи контролю сліпих зон і адаптивного круїз-контролю - Discovery Sport SE пропонує оптимізовані враження від водіння.​
DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC S

DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC S

Спортивна інтерпретація Discovery Sport R-Dynamic S оснащена вишуканими та стильними 18-дюймовими колесами Style 5074, інтер'єром зі шкіри DuoLeather та покращеними можливостями підключенням завдяки системі Pivi Pro1 та пакету опцій Online із тарифним планом2< /sup>.
DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC SE

DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC SE

Ще більше індивідуальності. Discovery Sport R-Dynamic SE може похвалитися унікальними деталями екстер’єру та інтер’єру, аудіосистемою MeridianTM і пакетом функції системи контролю сліпих зон.
DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC HSE

DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC HSE

На додаток до стандартних функцій комплектації Discovery Sport R‑Dynamic, HSE включає 20-дюймові диски Style 5089 з оздобленням Diamond Turned і контрастним покриттям Gloss Dark Grey і універсальні сидіння з обшивкою шкірою Windsor, електроприводним регулюванням за 14 параметрами і функцією пам’яті налаштувань водія.
СЕРІЯ URBAN EDITION

СЕРІЯ URBAN EDITION

Серія Discovery Sport Urban Edition заснована на динамічному дизайні. Доступний у п’яти кольорах із 18-дюймовими колісними дисками Style 5075 та покриттям Shadow Aluminium.

ДОСТУПНИЙ З ТЕХНОЛОГІЄЮ ГІБРИДНОГО ДВИГУНА З ЗАРЯДКОЮ ВІД ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ.

Ідеальний для міських умов та сімейних пригод, гібридний Discovery Sport забезпечує рух повністю від акумулятора, без викидів, і може заряджатися від швидкого зарядного пристрою DC Rapid Charging

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

Оптимальне поєднання маневреності та функціональних можливостей
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ
МОДЕЛІ DISCOVERY SPORT

МОДЕЛІ DISCOVERY SPORT

Переглянути весь модельний ряд.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО МОДЕЛІ
ХАРАКТЕРИСТИКИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Переглянути факти та цифри.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

Персоналізуйте свій Discovery Sport.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

††Переглянути показники WLTP.

Наведені значення обчислені на основі офіційних випробувань виробника відповідно до законодавства ЄС для автомобіля з повністю зарядженим акумулятором. Лише для порівняння. Показники в реальних умовах можуть відрізнятися. Об’єм викидів CO2, витрата пального, споживання енергії та запас ходу можуть варіюватися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, оснащення коліс, встановлені аксесуари, фактичний маршрут та стан акумулятора. Цифри щодо запасу ходу ґрунтуються на даних серійних автомобілів на стандартизованих маршрутах.

1Система Connected Navigation потребуватиме продовження послуг підписки по завершенні початкового терміну, наданого вашим роздрібним продавцем Land Rover.
2Можуть бути застосовними правила чесного використання. Включає підписку на 1 рік, яку можна продовжити після початкового терміну, рекомендованого вашим дилером Land Rover.

Meridian — це зареєстрована торгова марка компанії Meridian Audio Ltd. Trifield та трьохпольовий пристрій є торговою маркою компанії Trifield Productions Ltd.