ВИКИДИ CO2, г/км
ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА, змішаний цикл л/100 км
УПЕВНЕНО ДОСЛІДЖУЙТЕ НОВІ ТЕРИТОРІЇ

Discovery завжди почувається у своїй стихії, де б ви не подорожували – у місті чи за його межами у вихідні, наповнені пригодами.

ЩЕ ЕФЕКТНІШИЙ ТА РІШУЧІШИЙ ДИЗАЙН

У поєднанні з легендарним профілем і цілеспрямованою поставою вражаюча деталізація Discovery додає автомобілеві сучаснішого та виразнішого вигляду.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ ДЛЯ СЕМИ ДОРОСЛИХ

Завдяки розташуванню заднього ряду сидінь Discovery дещо вище передніх кожен пасажир має можливість насолодитися відмінною оглядовістю. А цілий асортимент інформаційно-розважальних систем і технологій гарантує задоволення, розслабленість і комфорт.

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ПРИГОД

Discovery поєднує все, що вам може знадобитися в автомобілі – здатність влаштувати сім пасажирів, включаючи водія, та їх багаж, а також буксирувати вантаж масою до 3500 кг.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

НЕЙМОВІРНІ МОЖЛИВОСТІ

Лише натисненням перемикача система реагування на рельєф місцевості Terrain Response® змінює налаштування двигуна, трансмісії, акселератора та тягового зусилля, забезпечуючи оптимальну керованість. Де б ви не подорожували – асфальтованими шляхами, по траві, гравію або снігу, бруду та коліях, піску або камінню, автомобіль віртуозно здолає будь-які випробування.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

ЗРУЧНЕ БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Куди б ви не збиралися – у недовгу поїдку на вихідні або унікальну подорож, що запам‘ятовується на все життя, двостулкові двері багажного відділення та пневматична підвіска з налаштуванням по висоті полегшить завантаження автомобіля. Відкрийте нижню секцію, щоб уникнути необхідності високо піднімати багаж і полегшити розвантаження.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

УДОСКОНАЛЕНА ДИНАМІКА ВОДІННЯ

Подорож з завантажених міських вулиць на природу має приносити справжнє задоволення. Саме тому Discovery пропонує вдосконалені технології, що допомагають водієві відчувати повне єднання з дорогою та забезпечують задоволення від водіння й відмінну керованість. Наразі сама подорож приноситиме таке ж задоволення, що й перебування у місці призначення.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ЦІЛЕЙ

У залежності від ваших життєвих потреб і вибору конфігурації сидінь просторий салон Discovery можна налаштовувати для вирішення фактично будь-яких завдань, адже ви можете обрати версії з другим і третім рядом сидінь, що складаються незалежно один від одного.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

БУКСИРУВАННЯ ВАНТАЖУ ТАКОЇ Ж МАСИ, ЩО Й САМ АВТОМОБІЛЬ

Деякі подорожі потребують додаткового обладнання. Здатність Discovery буксирувати вагу до 3500 кг підтримується системою стабілізації причепа, що гарантує злагодженість руху автомобіля та вантажу. Додаткові технології допомагають приєднувати причеп, спрямовуючи ваші маневри.

/

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

СМІЛИВИЙ ДИЗАЙН

Решітка радіатора, дзеркала та бампер додають ефектності виразній зовнішності Discovery, а характерний дизайн фар підкреслює сучасний вигляд автомобіля.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ

Завдяки легендарній високій посадці, характерній для автомобілів Land Rover, водій отримує неперевершений огляд дороги попереду та кращу оглядовість на поворотах. Це допомагає раніше помітити небезпеку та полегшує паркування. Всі засоби управління знаходяться під рукою, що сприяє зменшенню навантаження та втомленості.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

Чи везете ви дитину до школи, чи долаєте найсуворіше бездоріжжя – злагоджена робота вдосконалених технологій безпеки Discovery дозволяє незмінно підтримувати ідеальне тягове зусилля та стійкість. У разі необхідності ви отримаєте підтримку від системи допомоги при екстреному гальмуванні та впевненість завдяки переднім і боковим подушкам безпеки, а також надувним шторкам безпеки.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

ТЮНИНГ-ПАКЕТ У ЧОРНОМУ СТИЛІ BLACK DESIGN PACK

Додайте штрих ефектності вашому Discovery за допомогою тюнинг-пакету Black Design Pack. Починаючи від заслінок решітки радіатора і закінчуючи напрямними на даху, виразність основних деталей автомобіля підкреслено для створення вражаючого сучасного вигляду.

/

СТИСЛИЙ ОГЛЯД ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

ПАЛИВНА ЕКОНОМІЧНІСТЬ (У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ)

7,8л/100 км

З 3,0-літровим дизельним двигуном TDV6 з функцією автоматичної зупинки та запуску (у змішаному циклі).

ВАНТАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

2558літрів

Зі складеними задніми сидіннями. Куди б ви не збиралися – у недовгу поїдку на вихідні або унікальну подорож, що запам‘ятовується на все життя, Discovery пропонує величезний простір.

БУКСИРУВАННЯ

3500кг

Вражаючим буксирувальним характеристикам Discovery сприяє додаткова система стабілізації причепу, що забезпечує злагоджений рух автомобіля та вантажу.

ДОРОЖНІЙ ПРОСВІТ

310мм

Висота пневматичної підвіски в умовах бездоріжжя та функцією підйому вручну.

ОПЦІЇ І АКСЕСУАРИ

Не всі продемонстровані пристрої доступні для кожної моделі Discovery

САЛОН

Цілий ряд варіантів оздоблення та спеціальних деталей допоможе вам створити індивідуальний простір в автомобілі.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Обирайте кольори та додаткове обладнання на власний смак з нашого широкого асортименту.

ТЮНИНГ-ПАКЕТИ

Лінійка додаткового обладнання для ще більшої персоналізації.

ТЕХНОЛОГІЇ ТА БЕЗПЕКА

Комплект інтуїтивних технологій до ваших послуг.

РОЗВАГА

Упевнено досліджуючи нові території, не забувайте про розваги.

АКСЕСУАРИ

Оберіть обладнання, що дозволить отримувати максимум кожного дня.

ДІЗНАЙТЕСЯ ЯК ПЕРСОНАЛІЗУВАТИ ВАШЕ АВТО

Обирайте додаткове обладнання для вашого унікального автомобіля під час купівлі, та додавайте аксесуари Land Rover у будь-який час, у відповідності до вашого стилю життя та потреб.

BACK

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

ОБЕРІТЬ ВАШУ МОДЕЛЬ

DISCOVERY

Дізнайтеся про нові пропозиції щодо придбання Discovery у кредит

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070