НОВИЙ DEFENDER OCTA

МАЙСТЕР ЕКСТРЕМАЛЬНОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ
Досконалий Defender скоро побачить цей світ.

ПОТУЖНИЙ НА ВИГЛЯД, ПОТУЖНИЙ В СЕРЕДИНІ

Defender OCTA Передні фари
Найшвидший і найпотужніший Defender з м'яким гібридним двигуном V8 потужністю 635 к. с. і пневматичною підвіскою 6D Dynamics, для відмінної роботи на будь-якій поверхні та в будь-яких умовах.

МОДЕЛЬНИЙ РЯД АВТОМОБІЛІВ DEFENDER

Повірте в неможливе. Перегляньте повний модельний ряд і характеристики автомобілів Defender.
Defender 90 110 130 Представлені під час запуску

Функції Pivi та InControl, опції, послуги третіх сторін та їх доступність залежать від ринку - зверніться до свого дилера Land Rover, щоб дізнатися про їх доступність на місцевому ринку та повні умови. Підключення до мобільної мережі не гарантується в усіх регіонах.


Інформація та зображення, що відображаються у зв'язку з технологією InControl, включаючи екрани або послідовності, можуть бути предметом оновлення програмного забезпечення, контролю версій та інших системних/візуальних змін залежно від обраних опцій.


Водії повинні використовувати вбудовані в автомобіль функції лише тоді, коли це не порушує безпеку. Водій має забезпечити постійний контроль над автомобілем.


Бездоріжжя на приватній/виділеній землі з повним дозволом.


Водіння в умовах бездоріжжя потребує відповідного рівня підготовки та наявності досвіду. Існує ризик травмування або пошкодження автомобіля. Не виконуйте керування за умов, до яких ви не підготовлені.


Завжди перевіряйте маршрут, поверхню, опорну площину та виїзд, перш ніж заїжджати на зледенілу поверхню


Для оновлень потрібна передача даних.