DEFENDER

РОЗШИРЕНА ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ


НАДАЙТЕ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ
ПАКЕТИ АКСЕСУАРІВ

ПАКЕТИ АКСЕСУАРІВ

Куди б ви не збиралися вирушити в подорож, міцність і витривалість вашого Defender, можна додатково підвищити за допомогою пакетів аксесуарів. Доступні варіанти для будь-яких умов довкілля.
ЯКИЙ ПАКЕТ АКСЕСУАРІВ ОБРАТИ?

ЯКИЙ ПАКЕТ АКСЕСУАРІВ ОБРАТИ?

Що вам більше до вподоби: освоювати невідомі території чи підкорювати бетонні джунглі? Дайте відповідь на три питання, щоб визначити, який пакет аксесуарів ідеально підходить саме для вас.
ОПЦІЇ

ОПЦІЇ

Доповніть образ Defender різними опціями, які підкреслять вашу індивідуальність. На вибір пропонуються різні кольори кузова, асортимент колісних дисків та три варіанти даху.
АКСЕСУАРИ

АКСЕСУАРИ

Наша колекція «За межею буденного» включає спецодяг і спорядження. У кожному предметі яскраво відображений характер Defender.
DEFENDER 130

DEFENDER 130

Простір для спільної пригоди.
КОМПЛЕКТАЦІЇ DEFENDER

КОМПЛЕКТАЦІЇ DEFENDER

Ознайомтеся з усіма доступними комплектаціями.
ХАРАКТЕРИСТИКИ

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Цифри та факти.
ГАЛЕРЕЯ

ГАЛЕРЕЯ

Працюючи над нашими автомобілями, ми приділяємо деталям найпильнішу увагу.

Додаткові функції та їх доступність можуть відрізнятися залежно від специфікацій автомобіля (типу кузова, комплектації та силового агрегату). Для ряду функцій потрібне встановлення додаткових компонентів. Для отримання додаткової інформації зверніться до офіційного дилера або скористайтесь онлайн-конфігуратором.
Дотримуйтесь правил безпеки під час використання встановлених в автомобілі систем. Водій повинен безперервно зберігати повний контроль над автомобілем.
Деякі функції вимагають використання відповідної SIM-картки з відповідним тарифом. Після закінчення терміну, рекомендованого офіційним дилером, передплату необхідно буде продовжити.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення. За більш детальною інформацією про товари, їх ціни та наявність звертайтесь до офіційних дилерів Land Rover. Рекламна інформація та зображення не є публічною офертою.