10 ВЕРЕСНЯ О 10:50 – СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА НОВОГО DEFENDER У ФРАНКФУРТІ


  • Презентація нового Defender відбудеться у вівторок, 10 вересня, о 10:50 за київським часом.

  • Вперше автомобіль буде представлено на міжнародному автомобільному салоні у Франкфурті, Німеччина.

  • Слідкувати за трансляцією у режимі реального часу можливо за посиланням на офіційному YouTube каналі Land Rover або на Facebook сторінці


У вівторок, 10 вересня о 10:50 за київським часом на Франкфуртському автосалоні відбудеться світова презентація нового Defender.

У своїй першій експедиції новий Defender пройшов шлях через випробування витривалості у віддаленій Долині замків у Чаринському каньйоні на кордоні Казахстану та Китаю. Висота стін каньйонів сягає 300 метрів. Усю розкіш та потужні можливості моделі глядачі побачать завтра на міжнародному автосалоні у Франкфурті.

Слідкувати за трансляцією можливо у режимі реального часу за посиланням на офіційному YouTube каналі Land Rover або на Facebook сторінці. Прийом попередніх замовлень на новинку в Україні очікується у жовтні 2019 року.

«Завтра на світовому дебюті розкриються усі таємниці. Всі нарешті дізнаються, якими будуть нові стилістичні та інженерні рішення, а також переконаються у неперевершеній потужності та витривалості Defender. Запрошуємо на власні очі побачити, як буде відбуватися світова прем’єра оновленої моделі», – зазначив бренд директор Jaguar Land Rover в Україні Андрій Ханін.