LAND ROVER REBORN

АВТОМОБІЛІ LAND ROVER SERIES I ПОВЕРНУЛИ КОЛИШНЮ СЛАВУ. СТАНЬТЕ ВЛАСНИКОМ ЧАСТИНИ ІСТОРІЇ

SERIES I, ІІ РОЗДІЛ

Із першого дня наші автомобілі допомогали скласти карту світу, відкриваючи території, про які ніхто не знав раніше. Land Rover Reborn дає вам можливість стати власником одного із наших оригінальних дослідників - уповні відновленого Land Rover Серії I.


Ми робимо усе можливе і неможливе, аби відновити оригінальну модель Series I, ретельно підібрану з усього світу для її автентичності. Виробник надає на кожну класичну модель 12-місячну гарантію - разом із історією довжиною у життя.

ВІЧНО МОЛОДИЙ: ІСТОРІЯ "НУЛЬОВОГО АТОМОБІЛЯ"

Після яскравого життя у Квінсленді, наш виставковий автомобіль, відомий як "Нульовий автомобіль", повернувся додому в Соліхалл. Провівши більшу частину свого життя, займаючись землеробством на гектарах землі, він, зрозуміло, став несправним. Але дух автомобіля Series I ніколи не заіржавіє. Ми повернули первісну славу "Нульового автомобіля", використовуючи всі оригінальні методики та процеси, аби забезпечити продовження історії автомобілів Land Rover Series I - ця історія лише почалася.

Land Rover Reborn надає нашим клієнтам можливість стати власником частини автомобільної історії - повністю відновленим автомобілем Land Rover Series І .

TIM HANNIG
ДИРЕКТОР JAGUAR LAND ROVER CLASSIC

ДО ТА ПІСЛЯ

РЕКЛАМА REBORN

Ми забезпечили нове життя не просто оригінальним автомобілям Series I.
ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ

СТАНЬТЕ ВЛАСНИКОМ ЧАСТИНИ ІСТОРІЇ

Якщо ви маєте бажання написати наступний розділ автомобіля Series І Reborn, зв’яжіться з нами, і наші спеціалісти будуть раді вам допомогти. Або напишіть нам, і ми передзвонимо вам у зручний для вас час.