ДО ВИХОДУ НОВОЇ МОДЕЛІ DEFENDER LAND ROVER ТА ZENITH СТВОРИЛИ ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ГОДИННИК ‘DEFY 21 EDITION’

 • Два преміум бренди спільно створили четвертий ексклюзивний хронометр від Zenith та Land Rover
 • Годинник Defy 21 Land Rover Edition присвячений новому автомобілю Defender – легенді, створеній для XXI століття
 • Подібно новому Defender, лімітована серія хронометрів є переосмисленням минулого з позиції прогресивного сьогодення
 • Defy 21 Land Rover Edition – це лімітована серія з 250 годинників, яка цього року з’явиться одночасно з новим автомобілем Defender
  Zenith у співпраці з Land Rover створив спеціальну серію хронометрів, щоб відзначити появу перевтіленого автомобіля Defender – ікони автомобільної індустрії XXI століття.
  Подібно до легендарного кросовера, який надихнув на створення хронометрів, Defy 21 Land Rover Edition – це сучасні, надійні та привабливі годинники. Випуск лімітованої серії з 250 екземплярів запланували до виходу одночасно з появою нового автомобіля Defender.
  Співпраця між Land Rover та відомим швейцарським виробником годинників Zenith тривала 4 роки, фінальним результатом став випуск преміального годинника Defy 21 Land Rover Edition.
  Креативний директор Land Rover, професор та офіцер Ордену Британської Імперії Джері МакГоверн, зазначив: «Ми хотіли, щоб результатом наступного етапу співпраці з компанією Zenith став хронометр, який втілить сутність нового автомобіля Defender: сучасність, довговічність та надзвичайну привабливість. На мою думку, це найкращий годинник, створений разом із Zenith, – адже його витончені деталі точно передають характер нового автомобіля».
  Defy 21 Land Rover Edition – це повністю оновлений представник XXI століття з виразним і лаконічним дизайном. Привабливі та сучасні годинники мають спеціальний титановий корпус із мікроструменевою обробкою, який поглинає світло під будь-яким кутом та вигідно підкреслює обрамлення корпусу.
  Генеральний директор Zenith Жюльєн Торнар підкреслив: «Подібно годиннику El Primero та його численним варіаціям протягом багатьох років, Defender підкорює нову еру своїм сміливим та виразним характером. Хронограф Defy 21 Land Rover Edition від Zenith є переосмисленням минулого з позиції прогресивного сьогодення. Він відрізняється довговічністю, точністю, комфортністю та сміливим дизайном».
  Циферблат та корпус годинника Defy 21 Land Rover Edition мають м’який матовий сірий колір та виглядають як одне ціле. Це одна з відмінностей від стандартної версії годинника Defy 21 із відкритим циферблатом-скелетоном. Помаранчеві та білі маркери зі спеціальною формою стрілок роблять дисплей чітким та контрастним. Уперше в годинниках Defy 21 індикатор запасу ходу для хронографа з точністю вимірювання до 1/100 секунди має вигляд додаткового витягнутого вікна, а не стрілки.
  Через зворотний бік оздобленого гравіюванням корпусу можна роздивитися годинниковий механізм El Primero 21 з лічильником 1/100 секунди. Він має оригінальний ротор у вигляді мініатюрного колеса автомобіля Land Rover з 5 спицями. Завдяки різним комплектаціям автомобіль Defender із легкістю пристосовується до різноманітних потреб водія. Аналогічно і годинник Defy 21 Land Rover Edition, із декількома ремінцями на вибір: «Advеnture» з текстурованої гуми та «Country» – сірий гумовий ремінець із тканинним оздобленням та помаранчевим швом.
  Результатами попередньої співпраці компаній Zenith та Land Rover стали годинники El Primero Range Rover, Chronomaster El Primero Range Rover Velar та Defy Classic Evoque.

DEFY EL PRIMERO 21 DEFENDER EDITION
Номер: 97.9000.9004/01.R787УНІКАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ ВИРОБУ
Другий хронограф з точністю до 1/100 секунди
Ексклюзивна динамічна особливість у вигляді стрілки хронографа, що здійснює один оберт за секунду
1 анкерний спуск годинника (36 000 напівколивань на годину – 5 Гц)
1 анкерний спуск хронографа (360 000 напівколивань на годину – 50 Гц)
Хронометр із сертифікатом TIME LAB
Лімітована серія з 250 екземплярів

МЕХАНІЗМ
El Primero 9004 автоматичний підзавод
Калібр: 14¼``` (Діаметр: 32.80 мм)
Товщина: 7.9 мм
Кількість деталей: 293
Камені: 53
Частота: 36 000 напівколивань на годину (5 Гц)
Запас ходу: приблизно 50 годин
Оригінальний ротор з коловим візерунком

ФУНКЦІЇ
Другий хронограф з лічильником 1/100 секунди
Покажчик запасу ходу хронографа на позначці «12 годин
Центральні годинна і хвилинна стрілки
Мала секундна стрілка на позначці «9 годин
Центральна секундна стрілка
30-хвилинний лічильник на позначці «3 години
60-секундний лічильник на позначці «6 годин

КОРПУС, ЦИФЕРБЛАТ ТА СТРІЛКИ
Спеціальний матовий корпус із титану з мікроструменевою обробкою
Діаметр: 44 мм.
Діаметр циферблату: 35,5 мм
Товщина корпусу: 14,50 мм
Скло: опукле сапфірове з двостороннім покриттям антивідблиску
Зворотний бік корпусу: прозоре сапфірове скло
Водонепроникність: 10 атм.
Циферблат: особливий матовий циферблат з оригінальним індикатором запасу ходу
Маркери годин: фацетовані з родієвим напиленням і покриттям Super-LumiNova®SLN C3.
Стрілки: оригінальні антрацитові стрілки, фацетовані з люмінесцентним покриттям Super-LumiNova®SLN C3

РЕМІНЕЦЬ ТА ЗАСТІБКА
Браслет: сірий гумовий ремінець «Adventure». Постачається разом із додатковим ремінцем «Country» з тканинним оздобленням
Застібка: подвійна застібка з титану, яка розкладається.