ЕКСПЕДИЦІЯ 001 НОВОГО DEFENDER: ПОДОРОЖ ВІД ЦЕНТРУ ЗЕМЛІ ДО ФРАНКФУРТСЬКОГО АВТОСАЛОНУ, ДЕ ВІДБУДЕТЬСЯ СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА МОДЕЛІ

Новий Defender відправляється у свою першу експедицію з віддаленої Долини замків, яка знаходиться на кордоні Казахстану та Китаю.

- Міжнародний дебют: Прем’єра нового Defender відбудеться на Міжнародному автомобільному салоні у Франкфурті 10 вересня об 11:00 за київським часом.

- Перший погляд: У своїй першій експедиції новий Defender долатиме шлях, який лежить через віддалену Долину замків, що знаходиться у Казахстані, на шляху до Франкфурту, Німеччина.

- Пряма трансляція: Дивіться прем’єрний показ нового Defender з 10:50 за київським часом на сторінках Land Rover у YouTube і Facebook.

- Початок прийму замовлень: Прийом попередніх замовлень на новинку в Україні очікується у жовтні 2019 року.

- Defender у дії: Подорож нового Defender до місця дебюту можна подивитися тут: https://youtu.be/B6LCgT7zDDM

Land Rover покаже новий Defender ще до його світової прем’єри, яка відбудеться на Міжнародному автомобільному салоні у Франкфурті 10 вересня.

Місцем демонстрації широких можливостей та витривалості нового кросовера Land Rover стала віддалена частина Долини замків у Чаринському каньйоні Казахстану, де висота стін каньйонів сягає 300 м.

За сім десятирічь прогресивних інновацій автомобілі бренду Land Rover зайняли особливе місце у серцях дослідників, працівників гуманітарних організацій та шанувальників пригод по всьому світі. Загартований у найсуворіших природних умовах, новий Defender продовжує цю родинну рису кросоверів.

Новий Defender доповнює модельний ряд автомобілів Land Rover, отримавши не лише розкіш і вишуканість, притаманні родині Range Rover, а ще й високу функціональність і універсальність лінійки моделей Discovery.

Підвищені можливості та удосконалені технології високої прохідності нового Defender дають нове визначення пригодам у ХХІ столітті. Але в той самий час новий автомобіль залишився вірним інноваційному духу, який залишається відмінною ознакою Land Rover вже 71 рік.

Початок трансляції о 10:50 за київським часом.

- Подорож нового Defender до Франкфурту: https://youtu.be/B6LCgT7zDDM

- 10 вересня дивіться міжнародну прем’єру нового Defender на каналах Land Rover у Facebook YouTube з 10:50 за київським часом.

Підписуйтесь на новини про Defender за посиланням: https://lrdx-ua.staging.raffine.eu/keep-me-informed