МАКСИМАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ ЗА БЕЗПЕКУ ДЛЯ DISCOVERY SPORT ВІД EURO NCAP


 • Discovery Sport завоював максимальні п’ять зірок після останніх тестів безпеки від Європейської Програми оцінки нових автомобілів (Euro NCAP)


 • Позашляховик отримав 85 % у категорії безпеки (Safety Assist) завдяки інноваційним системам допомоги водію

 • Авто доступне з ефективними бензиновими і дизельними двигунами, а також як плагінгібрид, що долає 60 км на електротязі**

 • Кожна модель Range Rover, Discovery та Defender відзначена п’ятизірковим рейтингом із безпеки Euro NCAP

  Європейська програма оцінки безпеки автомобілів (Euro NCAP) вкотре відзначила Discovery Sport п’ятизірковим рейтингом із безпеки. Чергова відзнака доповнює низку попередніх нагород Land Rover: усі доступні на ринку моделі Range Rover, Discovery та Defender отримали максимальні п’ять зірок у відповідних оцінках Euro NCAP.

  Свої перші п’ять зірок Discovery Sport отримав у 2014 році – одразу, як тільки був презентований на ринку. Повторних, ще суворіших випробувань, універсальний сімейний позашляховик зазнав цього року. Discovery Sport отримав найвищі оцінки згідно із жорсткими протоколами безпеки Euro NCAP, вкотре підтвердивши статус одного із найбезпечніших транспортних засобів.

  Під час тестування Discovery Sport відзначили високими результатами: 89 % у категорії захисту дітей у салоні авто, 71% стосовно захисту вразливих учасників дорожнього руху та 85 % за роботу систем безпеки (Safety Assist). У категорії захисту дорослих позашляховику віддали 84 %.

  В отриманні визнання Euro NCAP Discovery Sport долучається до таких моделей як Discovery, Defender, Range Rover Evoque, Range Rover Velar, Range Rover Sport і Range Rover. Саме завдяки багаторічному досвіду роботи із системами активної та пасивної безпеки позашляховики постійно отримують високі оцінки престижної Європейської Програми.

  Томас Мюллер, виконавчий директор Jaguar Land Rover із розробки продуктів, зауважив, що компанія прагне проєктувати та виготовляти найбезпечніші на ринку автомобілі. «Цифрові інновації та впровадження прогресивних систем допомоги водію (ADAS) дозволяють встановлювати найвищі стандарти безпеки, зберігаючи бажаний рівень універсальності і можливостей родини Discovery», – каже Мюллер.

  У 2014 році Discovery Sport очолив лінійку компактних SUV. Презентований із прогресивною подушкою безпеки для пішоходів та автономним екстренним гальмуванням (Autonomous Emergency Braking – AEB) від Land Rover, позашляховик встановив нові стандарти безпеки. Відтоді, за допомогою нової радіолокаційної технології та оновлених алгоритмів для розширення її можливостей, AEB було вдосконалено. Оновлення отримали і підголівники та ремені безпеки у другому ряді. Автомобіль також доповнили функцією гальмування для запобігання повторним зіткненням Multi Collision Braking.

  Інноваційні технології, зокрема стандартні для всіх моделей вбудовані голосові команди, надають власникові можливість керувати налаштуваннями та функціями авто інтуїтивно, зрозумілими голосовими командами. А це – безпека під час руху, адже знімати руки з керма чи відводити погляд від дороги немає потреби.

  Модельний ряд Discovery Sport оснащено низкою інноваційних систем допомоги водію (Advanced Driver Assistance Systems – ADAS), а саме: автономним екстренним гальмуванням (Autonomous Emergency Braking – AEB), контролем смуги руху (Lane Keep Assist), екстренною системою контролю смуги руху (Emergency Lane Keep Assist), системою 3Dкамер кругового огляду та ClearSight Ground View, а також адаптивним круїз-контролем і системою допомоги при керуванні. А це – максимальна підтримка та захист власника під час руху.

  Потужний і універсальний Discovery Sport із конфігурацією сидінь 5+2 доступний із плагінгібридним двигуном P300e. Автомобіль долає 60 км на електротязі, об’єм викидів CO2 – 34 г/км *. У стандартній комплектації позашляховик оснащений зарядним пристроєм від електромережі: це 80% заряду батареї лише за 30 хвилин.

* Зазначені дані є результатом офіційних тестів виробника відповідно до законодавства ЄС за Всесвітнім циклом узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах. Лише для порівняння. Реальні цифри у різних країнах можуть різнитися. Показники об’єму викидів CO2 та споживання пального можуть відрізнятися залежно від таких факторів, як стиль водіння, умови навколишнього середовища, навантаження, особливості оснащення коліс та встановлені аксесуари.

** Тестували Discovery Sport 23 модельного року із ДВЗ (не плагін-гібрид). Рейтинг поширюється на виготовлені з листопада 2022 року автомобілі. Для отримання п’ятизіркового рейтингу Euro NCAP плагін-гібридний позашляховик має пройти додаткове тестування.

Термін дії рейтингів Euro NCAP – 6 років. Протягом цього часу Euro NCAP проводить послідовні перевірки, постійно підтверджуючи актуальність результатів.


Про Land Rover

З 1948 року Land Rover виробляє оригінальні позашляховики 4x4. Весь модельний ряд демонструє надзвичайно широкі можливості. Defender, Discovery, Discovery Sport, Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar та Range Rover Evoque – кожна з моделей є визначальною для світових секторів позашляховиків, адже 80% модельного ряду експортується до більше ніж 100 країн.

Про Віннер

Група компаній Віннер понад 30 років проводить успішну діяльність в Україні, є офіційним імпортером всесвітньо відомих автомобільних брендів Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Наша дилерська мережа пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 60-ти
дилерських центрах та сервіс партнерах в Україні. Крім автомобільної дистрибуції і роздрібної торгівлі Віннер здійснює лізингову діяльність, а також будує й обслуговує комерційну нерухомість. Група компаній Віннер націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua