JAGUAR LAND ROVER ЗАКЛИКАЄ СВОЇХ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ОБ’ЄДНАТИСЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ ЕКОЛОГІЇ


 • Jaguar Land Rover зобов’язується зменшити викиди парникових газів у всьому ланцюзі виробництва до 2030 року, що схвалено ініціативою Science Based Targets (SBTi)
 • Мета компанії до 2039 року – нульові викиди вуглецю у ланцюгах логістики, продуктах та виробничих операціях
 • Jaguar Land Rover пропонує всім постачальникам об’єднати зусилля для досягнення цілей сталого розвитку

  Jaguar Land Rover пропонує своїй глобальній мережі постачальників взяти на себе зобов’язання щодо досягнення цілей сталого розвитку. Такі цілі схвалені ініціативою Science Based Targets (SBTi), яка показує компаніям та фінансовим інституціям, наскільки швидко та в яких об’ємах потрібно зменшити викиди парникових газів для запобігання вкрай негативного впливу на навколишнє середовище. У заклику до постачальників Jaguar Land Rover вказує на головну мету: зменшити викиди парникових газів до 2030 року. А також – досягнути нульових викидів вуглецю у ланцюгах логістики, продуктах та виробничих операціях до 2039 року.

  Нульові викиди вуглецю у всьому ланцюзі виробництва – новий етап позитивного впливу на довкілля, суспільство та планету. У Jaguar Land Rover переконані, що досягнути цього можна лише тісно співпрацюючи з постачальниками, які поділяють мету та бачення компанії. Тому Jaguar Land Rover звертається до своєї глобальної мережі постачальників першого рівня – це продукти, послуги та логістика – спільно узгодити свої цілі до 2030 року, зберігаючи однакову мету.

  Jaguar Land Rover пропонує постачальникам першого рівня встановити свій шлях декарбонізації, прозоро звітувати та демонструвати прогресивні результати. А це – розкриття звітів щодо викидів вуглецю та співпраця із їхнім власним ланцюгом логістики. Що, у свою чергу, забезпечить скорочення викидів вуглецю. Цю пропозицію Jaguar Land Rover висунула мережі постачальників, що нараховує понад 5 000 компаній у всьому світі.

  У своїй стратегії Reimagine Jaguar Land Rover проходить шлях глибокої трансформації: розробляє сучасні розкішні автомобілі, переслідуючи головний принцип екологічного виробництва. А це – декарбонізація ланцюга виробництва, прийняття принципів економіки замкненого циклу та електрифікація всього модельного ряду вже до кінця десятиліття.

  Барбара Бергмайєр, виконавчий директор із промислових операцій Jaguar Land Rover, підкреслила: «Рушійна сила промислової стратегії Jaguar Land Rover – виконання зобов’язань щодо цілей сталого розвитку, схвалених SBTi, та досягнення нульових викидів вуглекислого газу в усьому ланцюзі постачань до 2039 року. Досягнути цих амбітних цілей можна лише об’єднавши зусилля. Тому ми запрошуємо постачальників приєднатися до нас у цій складній, але захоплюючій подорожі: зміцнюючи взаємовідносини, щоб усі сторони зуміли досягнути важливих кількісно вимірюваних результатів».

  Вільгельм Стегер, генеральний директор групи ZKW, постачальника преміальних систем освітлення Jaguar Land Rover, зазначив, що ZKW здійснить подорож до стійкого майбутнього разом з Jaguar Land Rover. «Ми прагнемо захистити навколишнє середовище та зменшити негативний вплив. Тому беремо на себе відповідальність та приєднуємося до ініціативи Science Based Targets (SBTi). ZKW зобов’язується зробити свої виробничі майданчики вуглецево-нейтральними вже до кінця 2025 року», – сказав Вільгельм Стегер.

  Зверненння до постачальників із пропозицією об’єднати зусилля для досягнення цілей сталого розвитку – рішучий крок Jaguar Land Rover, що демонструє прагнення брендів стати вуглецево-нейтральними у всьому ланцюзі постачань.

Про Science Based Targets

Ініціатива SBTi – результат співпраці між організацією розкриття вуглецю CDP , Глобальним договором ООН , Інститутом світових ресурсів (WRI) і  Всесвітнім фондом природи (WWF) щодо встановлення науково обґрунтованих кліматичних цілей.

Ініціатива спонукає компанії до амбітних кліматичних дії в приватному секторі, дозволяючи організаціям встановлювати науково обґрунтовані цілі скорочення викидів.

Про Jaguar Land Rover та Science Based Targets

Jaguar Land Rover зобов’язується скоротити викиди парникових газів у своїй діяльності на 46% вже до 2030 року. Крім того, компанія скоротить середні викиди від транспортних засобів на 54% не лише у ланцюзі виробництва, а й на 60% протягом всього життєвого циклу авто.

Цілі, схвалені ініціативою Science Based Targets (SBTi), підтверджують прагнення компанії зменшити викиди на 1,5°C відповідно до Паризької угоди. Зобов’язання Jaguar Land Rover демонструють бажання досягнути найамбітнішої мети, поставленої у Парижі.

Про Jaguar Land Rover

Jaguar Land Rover – найбільший виробник автомобілів у Великій Британії, в основі якого є два автомобільні бренди: Land Rover, світовий виробник повнопривідних преміум автомобілів, і Jaguar – один з найвідоміших у світі брендів спортивних автомобілів і авто преміум класу. У 2021-2022 роках продажі компанії склали 371 381 автомобілів у 123 країнах. Компанія продовжує розробляти новітні дизельні та бензинові двигуни, водночас пропонуючи електрифіковані транспортні засоби як частину модельного ряду із повністю електричними, плагін-гібридними та м’якими гібридними автомобілями. Всі нові моделі автомобілів Jaguar та Land Rover запропоновані з опціями електрифікації, що розширює можливості вибору для клієнтів.

Jaguar Land Rover переосмислює майбутнє сучасної розкоші за її визначенням у своїх брендах. Головним пунктом стратегії Reimagine є електрифікація Land Rover та Jaguar із двома чіткими, впізнаваними індивідуальностями. Кожна серійна модель Jaguar і Land Rover буде доступна у повністю електричній версії до 2030 року. Це — початок трансформації компанії у суто безвуглецевий бізнес у всьому ланцюзі постачань, серед продуктів та виробничих операцій до 2039 року.

Як дочірня компанія Tata Motors із 2008 року, Jaguar Land Rover має повний доступ до світових гравців у сфері технологій та сталого розвитку в межах Tata Group.

Про Віннер

Група компаній Віннер понад 29 років проводить успішну діяльність в Україні, є офіційним імпортером всесвітньо відомих автомобільних брендів Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Наша дилерська мережа пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 60-ти дилерських центрах та сервіс партнерах в Україні. Крім автомобільної дистрибуції і роздрібної торгівлі Віннер здійснює лізингову діяльність, а також будує й обслуговує комерційну нерухомість. Група компаній Віннер націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua