JAGUAR LAND ROVER РОЗШИРЮЄ КОРДОНИ ТЕХНОЛОГІЙ: БЕЗДРОТОВЕ ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ


- Націленість Jaguar Land Rover на досягнення технологічного лідерства дозволяє отримати інноваційне програмне забезпечення всім новим клієнтам бренду.

- Функція оновлення програмного забезпечення бездротовим шляхом (SOTA) відтепер стає стандартом на всіх моделях автомобілейJaguar і Land Rover, що в майбутньому дозволить оновлювати інформаційно-розважальну систему без відвідування дилерського центру.

- Існуючим клієнтам Jaguar та Land Rover у всьому світі безкоштовно пропонується можливість оновлення програмного забезпечення бездротовим шляхом (SOTA) та найновіші оновлення інформаційно-розважальних систем TouchPro / TouchProDuo для сумісних моделей.

- Покращення доступні для моделей автомобілів із вбудованою інформаційно-розважальною системою TouchPro і TouchProDuo починаючи з 2016 року модельного року, в тому числі автомобілів Jaguar XE, Jaguar XF, Jaguar XJ, Jaguar E-PACE, Jaguar F-PACE, Jaguar I-PACE та Jaguar F-TYPE; Discovery та Discovery Sport; Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar та Range Rover Evoque.

Частиною нашої тривалої трансформації у сфері сумісності із бездротовими сервісами є стандартне встановлення системи оновлення програмного забезпечення бездротовим шляхом (SOTA) на кожній новій моделі автомобілів Jaguar та Land Rover. Це дозволить всім нашим клієнтам отримувати майбутні оновлення програмного забезпечення до своїх автомобілів без необхідності відвідувати автодилерський центр – в тому числі найновіші оновлення інформаційно-розважальних систем Touch Pro і Touch Pro Duo.

Jaguar Land Rover також пропонує можливість оновлення програмного забезпечення бездротовим шляхом (SOTA) та оновлення інформаційно-розважальних систем Touch Pro і Touch Pro Duoмайже півмільйона існуючих клієнтів по всьому світу. Ці додаткові оновлення сумісні з більшістю моделей, випущених починаючи з 2016 року.

Головний інженер JaguarLandRoverНікРоджерс сказав: «Розробка та впровадження найновітніших технологій для наших клієнтів – це наша пристрасть. Спираючись на можливості під’єднання нашої нової моделі Defender, ми зробили нашу новаторську систему бездротового оновлення програмного забезпечення для інформаційно-розважальних систем стандартом для всіх наших автомобілей».

«Звісно ми хочемо, аби наші існуючі клієнти також скористалися перевагами найновіших функцій бездротового підключення. Саме тому ми пропонуємо їм безкоштовне оновлення, завдяки якому ця можливість стане доступною також на їхніх автомобілях, як і найостанніші оновлення інформаційно-розважальних систем TouchPro і TouchProDuо. Наше бачення у Jaguar Land Rover – це створення такого досвіду, який люди полюблять на все життя. У центрі усього, що ми робимо, є наші клієнти. Ця програма – лише один із способів розповісти про наше покликання».

Після оновлення клієнти зможуть користуватися перевагами всіх подальших оновлень програмного забезпечення інформаційно-розважальної системи без необхідності відвідувати свого автомобільного дилера. Замість цього клієнти зможуть швидко та легко самостійно завантажити нове програмне забезпечення за допомогою Wi-Fi.

Покупці автомобілів 2019-2020 модельного року вже матимуть функціонал SOTA, вбудований в їхню інформаційно-розважальну систему.