JAGUAR LAND ROVER ТА BMW GROUP ОГОЛОШУЮТЬ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО


- Компанії Jaguar Land Rover та BMW об’єднують сили з метою розробки наступного покоління систем елекрифікації.

- Результатом співробітництва компаній стане розвиток технологій електрифікації, який є наступним кроком до автономного, поєднаного, електричного, загальнодоступного майбутнього.

- Спільні інвестиції у розробки, дослідження, проектування і закупки сприятимуть економії в період зростаючого попиту покупців до електромобілів.

5 червня компанії Jaguar Land Rover та BMW Group підтвердили свій намір поєднати зусилля з метою розробки наступного покоління електричних силових установок (ЕСУ), які стануть важливим кроком у розвитку технологій електрифікації. Вони є основною рушійною силою переходу автомобільної індустрії до автономного, поєднаного, електричного, загальнодоступного майбутнього.

Чималі знання обох компаній та їх експертиза в електрифікації стануть основою стратегічного співробітництва. Компанія Jaguar Land Rover продемонструвала свої видатні технічні можливості, випустивши на ринок перший у світі електричний кросовер Jaguar I-PACE, який отримав нагороду «Автомобіль Року 2019», а також моделі з плагін-гібридним двигуном. В свою чергу компанія BMW Group використовуватиме свій багаторічний досвід розробки та виробництва декількох поколінь електричних силових установок, починаючи із запуску BMW i3 у 2013 році.

Виконавчий директор з продукту Jaguar Land Rover Нік Роджерс заявив: «Перехід до автономного, поєднаного, електричного, загальнодоступного майбутнього стане важливою зміною для автомобільної індустрії цього покоління. Темп змін та інтерес покупців до електромобілів набирають обертів, тому нам необхідно поєднувати зусилля всередині індустрії для того, щоб розвивати технології, які наближають майбутнє. Ми довели, що можемо створювати першокласні електромобілі, але зараз нам потрібно масштабувати технологію, на основі якої розроблятимуться наступні покоління продуктів Jaguar і Land Rover. Після розмови з представниками BMW Group стало зрозуміло, що вимоги обох компаній до наступного покоління електричних силових установок співпадають. Тому це стане фундаментом нашого взаємовигідного співробітництва».

Угода про співробітництво дозволить обом компаніям скористатися перевагами, які надаватимуть спільні дослідження, розробки і планування виробництва, а також ефект економії за рахунок масштабування виробництва та спільних закупок в рамках одного ланцюга постачання.

Команда експертів Jaguar Land Rover та BMW Group працюватиме над розробкою електричних силових установок, які матимуть спеціальні функції, потрібні для продуктових лінійок кожної з компаній.

Кожен із партнерів розроблятиме ЕСУ на власному виробництві. У січні цього року базою для розробок ЕСУ компанії Jaguar Land Rover був затверджений центр виробництва двигунів на заводі у Вулвергемптоні. Завод, на якому працює 1600 робітників, стане центром виробництва силових установок, як бензинових і дизельних двигунів Ingenium, так і електричних двигунів. Нещодавно було оголошено, що разом із центром виробництва двигунів працюватиме центр збірки акумуляторів у місті Гемс Гол, недалеко від Бірмінгема. Разом вони постачатимуть електричні силові установки на всі автомобільні заводи компанії Jaguar Land Rover у світі.