JAGUAR LAND ROVER ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ КОНЦЕПТУАЛЬНОГО ДИЛЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ В ХАРКОВІ


  • Новий концептуальний дилерський центр Jaguar Land Rover Харків розпочинає роботу.

  • Дилерський центр збудовано відповідно до міжнародних стандартів «арочного» дизайну приміщень.

  • Це вже п’ятий концептуальний дилерський центр Jaguar Land Rover в Україні.


28 жовтня 2019 року в Харкові відкрив двері концептуальний дилерський центр Jaguar Land Rover Харків. Подібно до інших концептуальних дилерських центрів Jaguar Land Rover, будівля в Харкові збудована відповідно до глобальних стандартів британського «арочного» дизайну приміщень.

Починаючи з 2016 року Jaguar Land Rover створює мережу нових концептуальних дилерських центрів по всій Україні. Jaguar Land Rover Харків також є двобрендовим салоном та поєднує обидва всесвітньо відомі британські бренди: Jaguar та Land Rover.

Новий концептуальний центр у Харкові займає площу в 2752 м2. Для комфорту клієнтів на території Jaguar Land Rover Харків облаштовано сучасний сервіс на 8 підйомників, простору зручну парковку та окрему складську зону. Кожен клієнт Jaguar Land Rover Харків зможе зручно дістатися дилерського центру, залишити авто під наглядом на стоянці та скористатися можливістю техобслуговування свого автомобілю. Професіонали Jaguar Land Rover Харків, які проходять регулярне навчання на базі офіційного імпортера, оглянуть авто та потурбуються про те, щоб клієнти і надалі могли безпечно та із задоволенням керувати власним авто.

У салоні площею 540 м2 клієнти центру зможуть оглянути 5 моделей Jaguar та 5 моделей Land Rover. Найновіші розробки світового автовиробника будуть майже у самому серці Харкова за адресою вул. Шевченка, 157. Перші ж хвилини перебування у новому дилерському центрі стануть незабутніми, адже на гостей очікує комфортна зона для відпочинку, баріста-бар, оточення британського дизайну та професійна турбота.

Особливістю обслуговування концептуальних центрів Jaguar Land Rover є те, що автомобілі передаються на сервіс у зоні drive-in – спеціально обладнаному критому приміщенні, що значно вирізняє салон британських брендів від інших. Також, у приміщенні облаштовано зону персоналізації авто, де кожен клієнт бренду може створити свій власний автомобіль відповідно до побажань та смаків завдяки широкій лінійці кольорів кузова, зразків оздоблення салону та декоративних вставок.