LAND ROVER ТА JAGUAR ПЕРЕДАЛИ 160 АВТОМОБІЛІВ ДЛЯ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС КОРОНАВІРУСУ


  • Для підтримки організацій із реагування на надзвичайні ситуації Jaguar та Land Rover передали у користування більше 160 транспортних засобів

    -
  • 57 автомобілів разом із 27 новими Defender надано Британському Товариству Червоного Хреста для доставки ліків та продуктів незахищеним верствам населення

  • 65 авто підтримують роботу товариств Червоного Хреста в Австралії, Іспанії, Південній Африці та Франції, більше транспортних засобів надійде найближчим часом

  • Захисне обладнання безоплатно передається Національній службі охорони здоров'я Англії та лікарням для захисту медперсоналу


Jaguar та Land Rover передали понад 160 транспортних засобів у всьому світі для підтримки організацій із реагування на надзвичайні ситуації під час кризи, спровокованої поширенням COVID-19.

Усього 57 транспортних засобів разом із 27 новими Defender надано Британському Товариству Червоного Хреста для доставки ліків та продуктів харчування вразливим верствам населення у всій Великобританії. Адже через соціальне дистанціювання саме люди похилого віку найбільше потребують допомоги.

Команди Jaguar та Land Rover в Іспанії, Франції, Південній Африці та Австралії надали транспортні засоби для користування місцевим товариствам Червоного Хреста, інші регіони наразі пропонують допомогу своїм місцевим командам.

Забезпечення автомобілями реалізується завдяки паркам транспортних засобів, які наразі доступні через відтермінування багатьох запланованих заходів.

Jaguar Land Rover тісно співпрацює з Урядом Великобританії. Компанія вже запропонувала науково-дослідні знання та інженерну експертизу, цифрові розробки та розробки з дизайну, друк 3D-моделей та прототипів, комп'ютерне навчання, штучний інтелект та підтримку із базами даних.

Захисне обладнання, зокрема спеціальні захисні окуляри, повсякчас передається до Національної служби охорони здоров'я, Королівської лікарні Болтона, лікарні Св. Джеймса в Лідсі та дитячої лікарні Бірмінгема.

Директор із клієнтського досвіду Jaguar Land Rover Фінбар МакФол наголосив, що пріоритетом для компанії залишається здоров’я та безпека працівників, клієнтів та їхніх сімей. Водночас Jaguar і Land Rover зроблять усе для підтримки людей, які потребують цього. «Наше партнерство з Червоним Хрестом триває 65 років, і ми будемо працювати пліч-о-пліч, аби зробити все можливе в цій надзвичайній ситуації. Ми також допоможемо тим, хто знаходиться ближче до свого дому в наших місцевих громадах. Під час глобальної пандемії ми всі відіграємо роль у допомозі слабозахищеним людям», — розповів Фінбар МакФол.

Саймон Льюїс, керівник відділу кризового реагування Британського Товариства Червоного Хреста, підкреслив світову потребу у спільних зусиллях людства. Його команда у Великобританії внаслідок реагування на коронавірус заглиблюється у серце громад і доставляє харчові набори та ліки тим, хто не може вийти з дому. «Ми переповнені милосердям, виявленим усією країною. Його демонструє не лише зростаюча кількість волонтерів, але і наші давні партнери. Завдяки значній підтримці Land Rover наші команди екстреного реагування у Великобританії зможуть допомогти ще більшій кількості людей з ізольованих громад», — поділився Саймон Льюїс.

Land Rover та Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця працюють разом вже понад 65 років, допомагаючи громадам готуватися та реагувати на надзвичайні ситуації. Це відбувається завдяки проектам, спрямованим на підготовку до катастроф у всьому світі. Такі ініціативи є життєво необхідними у періоди, подібними до глобальної пандемії сьогодні.

Завдяки партнерству з Британським Червоним Хрестом, Land Rover долучився до фінансування зусиль з ліквідації надзвичайних ситуацій через Альянс допомоги у стихійних лихах. Він підтримує програми з протистояння громад стихійному лиху у Великобританії та всьому світі. Фінансова допомога надається негайно, коли катастрофа розпочинається, і ситуація з коронавірусом — не виключення. Британський Червоний Хрест уже передав 200 000 фунтів стерлінгів на підтримку азіатських країн, які значно постраждали від пандемії.

Jaguar та Land Rover також підтримують британські місцеві міжвідомчі органи із надзвичайних ситуацій (Local Resilience Forums), надаючи авто Національній службі охорони здоров'я та командам оперативного реагування, які протистоять поширенню і наслідкам коронавірусу.