НАЦІОНАЛЬНЕ ЗМАГАННЯ «ТЕХНІЧНИЙ СПЕЦІАЛІСТ JAGUAR LAND ROVER 2019 РОКУ»

12-13 липня 2019 року, на базі офіційного імпортера Jaguar Land Rover компанії Віннер Імпортс Україна, пройшло національне змагання серед технічних спеціалістів офіційних дилерських центрів Jaguar Land Rover. Переможець отримає нагоду представляти Україну на світовому фіналі у Великобританії.

У змаганні прийняло участь 6 фіналістів, які отримали по 6 завдань та 6 годин на їх виконання. Спеціалісти мали виконати пошук несправностей в автомобілях Jaguar та Land Rover, збір електричних схем, ремонт електричного модуля високовольтної батареї на повністю електричному Jaguar I-PACE, а також пройти перевірку теоретичних знань.

Другий рік поспіль кращим технічним спеціалістом Jaguar Land Rover в Україні стає Олексій Калашников із дилерського центру Jaguar Land Rover Дніпро. Минулого року на фіналі міжнародного змагання Олексій посів 2-ге місце серед технічних спеціалістів Land Rover. Сподіваємось цього року він покращить свій результат!

Друге місце посів Артем Петренко, Jaguar Land Rover Харків, а третє – Ігор Терещенко, Jaguar Land Rover Київ Аеропорт.

Офіційний імпортер автомобілів Jaguar Land Rover компанія Віннер Імпортс Україна дбає про рівень якості послуг і, відповідно, інвестує значні кошти у навчання та розвиток технічних спеціалістів дилерської мережі. Навчання відбувається не лише в Україні у освітньому центрі Віннер Коледж, але й закордоном.

Віннер пишається досягненнями наших технічних спеціалістів.