НОВІ RANGE ROVER ТА RANGE ROVER SPORT ОТРИМАЛИ П’ЯТЬ ЗІРОКУ РЕЙТИНГУ БЕЗПЕКИ EURO NCAP


 • • Максимальна 5-зіркова оцінка безпеки для нових Range Rover та Range Rover Sport від Європейської Програми оцінки нових автомобілів (Euro NCAP)

 • • Range Rover отримав 87 % у категорії захисту дітей в авто, а Range Rover Sport – 85 % у категорії захисту дорослих

 • • Обом моделям віддали 82 % у категорії безпеки (Safety Assist), кожна пропонує інноваційні системи допомоги водію ADAS

 • • Range Rover і Range Rover Sport доступні із більшим запасом ходу на електротязі, для ще комфортніших подорожей


Нові Range Rover і Range Rover Sport досягли максимального 5-зіркового рейтингу під час останніх тестів безпеки, проведених Європейською Програмою оцінки нових автомобілів (Euro NCAP). Розкішні позашляховики втілюють понад 50 років досвіду безпеки у прохідності найскладніших територій і маршрутів.

Нові моделі презентовані останніми у модельному ряді Range Rover, і саме вони отримали найвищі оцінки згідно із жорсткими протоколами безпеки Euro NCAP. Протоколи запровадили ще у 2009 році, для Range Rover цей шлях почався з 2011 року із Range Rover Evoque. Range Rover та Range Rover Sport розроблені на основі нової гнучкої модульної поздовжньої архітектури, в основі якої використовуються різні метали. Вона гарантує міцну основу для найсучасніших технологій допомоги водієві, які гармонійно працюють для чутливого керування. Новий Range Rover, що доступний у чотири-, п’яти- та семимісній конфігурації, на 50 % жорсткіший за свого попередника, а Range Rover Sport посилений у жорсткості на 35 %.

Новий Range Rover отримав 87 % у категорії захисту дітей у салоні авто і 72 % стосовно вразливих учасників дорожнього руху. Водночас Range Rover Sport віддали 85 % у категорії захисту дорослих осіб у салоні. Обидва позашляховики отримали 82 % за допомогу із безпекою (Safety Assist).

Томас Мюллер, виконавчий директор Jaguar Land Rover із розробки продуктів, визнав високі результати Euro NCAP прямим свідченням наполегливої роботи та багаторічного досвіду. Його реалізовано у проєктуванні та виробництві авто, які поєднують безпеку, потужні можливості та розкіш останніх п'яти десятиліть, – і навіть більше. «Наша міцна архітектура кузова MLA-Flex зі змішаних металів забезпечує надійну основу для багатьох найсучасніших систем активної безпеки, таких як автономне екстрене гальмування. Вони працюють разом, у гармонії, для захисту пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Ці Range Rover є технологічним тріумфом», – каже Томас Мюллер.

Нові Range Rover і Range Rover Sport оснащені низкою інноваційних систем допомоги водію (Advanced Driver Assistance Systems – ADAS). Вони підтримують водія у керуванні та посилюють захист пасажирів. Серед таких систем:


 • • Автономне екстрене гальмування (Autonomous Emergency Braking – AEB) – за допомогою радарів і камер, спрямованих вперед, допомагає ідентифікувати транспортні засоби, пішоходів і велосипедистів попереду. Також визначає зустрічні авто чи велосипедистів на сусідній смузі, коли позашляховик повертає ліворуч або праворуч. AEB визначить неминучі ризики та застосує гальма, щоб мінімізувати тяжкість удару або уникнути його.

 • • Контроль смуги руху (Lane Keep Assist) – контролює розмітку смуги, щоб виявити мимовільний виїзд із неї. Якщо автомобіль збирається перетнути межу смуги руху, додаткове зусилля створюється на кермі, щоб протистояти перетину смуги.

 • • Екстрена система контролю смуги руху (Emergency Lane Keep Assist) – надає керму коригувальні рухи, визначивши значне наближення авто до краю дороги. Також сприяє руху до сусідньої смуги, виявивши зустрічні транспортні засоби.

 • • Системи 3D-камер кругового огляду та ClearSight Ground View – це огляд у режимі
  3D на 360° навколо транспортного засобу. Це можливість одночасного відображення декількох оглядів на сенсорному дисплеї під час маневрування, і надання власнику детальної інформації про ситуацію довкола. З ClearSight Ground View власник на центральному сенсорному дисплеї бачить приховану область безпосередньо перед капотом і навіть під ним.

 • • Система реагування на стан водія (Driver Condition Response) – зупиняє автомобіль і вмикає аварійну світлову сигналізацію, якщо водій не реагує на низку аудіовізуальних підказок.

 • • Моніторинг заднього зіткнення із допоміжною системою захисту пасажирів (Rear Collision Monitor with Occupant Protection Assist) – використовує передні та задні кутові радари, для виявлення ризиків зіткнення в радіусі 70 м. Попереджає пасажирів, подаючи звукове попередження та готуючи салон до можливого удару. За потреби, аварійні вогні будуть ввімкнені. У салоні натягуються ремені безпеки, підголівники переміщаються вперед, сидіння нахиляються, а вікна і панорамний дах зачиняються.

 • • Превентивна зміна налаштувань підвіски (Pre-emptive suspension) – підвіска автоматично перемикається в динамічний режим, коли система попередження про лобове зіткнення виявляє такий ризик. Вона допомагає водію маневрувати для ухилення і забезпечує найбільш спритну реакцію.

 • • Адаптивний круїз-контроль і система допомоги при керуванні – адаптивний круїзконтроль підтримує встановлену швидкість авто. Швидкість автоматично знижується, якщо на смузі попереду виявлено повільніший транспортний засіб. Система допомоги під час керування допомагає власнику утримувати автомобіль у центрі смуги руху, злегка коригуючи кермо.

 • • Система допомоги при паркуванні (Park Assist) – визначає вільні паркувальні місця та маневрує транспортним засобом у паралельні та перпендикулярні місця. Park Assist контролює автомобіль під час маневру за допомогою керування, прискорення, вибору передач і гальмування.


І Range Rover, і Range Rover Sport доступні з Cabin Air Purification Pro2 – інноваційною системою для покращення якості повітря у салоні. Фільтрація PM2.5 і технологія Nanoe™-X допомагають знизити рівень запаху та кількість бактерій і алергенів, і також покращують самопочуття водія та пасажирів. На кращу пильність водія впливає саме його самопочуття – тому система контролює рівень кисню у салоні, автоматично 3 вводячи свіже повітря ззовні. Високі концентрації CO₂ сприяють сонливості, тому система завчасно сприяє оптимальній пильності особи за кермом.

Сучасна розкіш, потужність та виняткова безпека – основні характеристики, притаманні Range Rover і Range Rover Sport. Новий Range Rover презентували у жовтні 2021 року, а новий Range Rover Sport – цього року навесні. Наразі позашляховики завоювали визнання Euro NCAP, вкотре підтвердивши статус безпечних автомобілів на дорозі.

1Вбудовані функції автомобіля варто використовувати лише тоді, коли це безпечно. Водії повинні переконатися, що постійно контролюють транспортний засіб. Amazon Alexa Voice AI доступний лише на окремих ринках. Amazon, Alexa та всі пов’язані логотипи є товарними знаками Amazon.com, Inc. або її філій. Деякі функції Alexa залежать від технології розумного будинку. Для використання Amazon Alexa потрібен обліковий запис Amazon.

2Дослідження Texcell, 2020, проведене для Panasonic. Результати надані Panasonic.

Про Land Rover

З 1948 року Land Rover виробляє оригінальні позашляховики 4x4. Весь модельний ряд демонструє надзвичайно широкі можливості. Defender, Discovery, Discovery Sport, Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar та Range Rover Evoque – кожна з моделей є визначальною для світових секторів позашляховиків, адже 80% модельного ряду експортується до більше ніж 100 країн.

Про Віннер

Група компаній Віннер понад 30 років проводить успішну діяльність в Україні, є офіційним імпортером всесвітньо відомих автомобільних брендів Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Наша дилерська мережа пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 60-ти дилерських центрах та сервіс партнерах в Україні. Крім автомобільної дистрибуції і роздрібної торгівлі Віннер здійснює лізингову діяльність, а також будує й обслуговує комерційну нерухомість. Група компаній Віннер націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua