В УКРАЇНІ З’ЯВИЛИСЯ НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ JAGUAR ТА LAND ROVER

Восени 2020-го року в Україні з’явилися нові технології, які спростять життя власників авто, підтримають у нештатній ситуації та розважать у дорозі. Автомобілі Jaguar та Land Rover отримали нові функції контролю, низку інформаційно-розважальних функцій та віддаленого керування під назвою InControl*. Вони реалізовані через засоби віддаленого підключення, фактично через мережу мобільного зв’язку.

Мінімалізм: нові функції реалізовані через мобільний застосунок та кнопки у салоні авто


 • Віддалене керування

  Через мобільний застосунок можна отримати будь-які дані про авто: його геолокацію, інформацію про несправності, рівень пального у баку, перевірити, чи зачинені всі двері. Не виходячи з будинку, відтепер легко відімкнути і замкнути двері авто — це корисно, коли власник дозволяє члену родини потрапити у салон і забрати забуту річ. А кліматичні налаштування для попереднього обігріву чи охолодження температури салону дозволяють розміститися у комфортному салоні, коли надворі особливо холодно чи спекотно. Зазвичай, часу на запуск авто та прогрів двигуна завжди бракує.

 • Віддалене підключення та інформаційно-розважальні функції

  Окрема точка доступу Wi-Fi всередині авто полегшує зв’язок із зовнішнім світом. А за допомогою функцій мультимедіа можна відстежувати прогноз погоди, оновлення авіарейсів, переглядати нові відео та слухати музичні треки – наприклад, через застосунок Spotify.

 • Екстрений виклик SOS

  У салоні на верхній панелі розміщена кнопка, яка одним дотиком викликає оператора. Залежно від потреби, може приїхати поліція, швидка медична допомога чи інші служби. Це зручно, адже не потрібен час на пошук потрібного номера у телефонній книзі. У випадку екстреної ситуації на дорозі функція SOS активується автоматично, після спрацювання подушок безпеки.

 • Оптимізована служба технічної допомоги в дорозі

  Якщо автомобіль неочікувано потребує сервісного втручання просто під час подорожі – окремою кнопкою можна викликати оператора. Під його координацією приїдуть технічні спеціалісти з евакуатором та вирішать проблему. До служби координати місцезнаходження авто потрапляють автоматично, тож власнику залишається лише спокійно зачекати.

 • Відстеження викраденого автомобіля

  Власник отримує автоматичне повідомлення у смартфоні, коли: від авто від’єднано акумуляторну батарею, активувалася сигналізація, або ж транспортний засіб несанкціоновано переміщено. Водночас можна налаштувати таку функцію, як перебування авто на паромі – це означатиме, що авто рухатиметься, але власника не турбуватимуть.

  Відстеження корисне, коли авто залишили на паркувальному майданчику, і воно раптово зникло. Через мобільний додаток власник повідомляє оператора, а той отримує дані про геолокацію і з дозволу проінформує правоохоронні органи.

  Оновлення 2021 року допоможуть власникам Jaguar і Land Rover почуватися ще більш захищеними у своїх автомобілях, що зробить подорожі приємнішими та безтурботними. Нові технології – це не лише комфорт, але у багатьох випадках – і порятунок життя, яке є найбільшою цінністю для компанії Jaguar Land Rover.

*В Україні нові технології наразі доступні для Range Rover, Range Rover Sport, Defender 21MY та Discovery 2MY про строки доступності для інших моделей буде повідомлено додатково
Переосмислення майбутнього сучасної розкоші
Jaguar Land Rover переосмислює майбутнє сучасної розкоші за її визначенням у своїх брендах. Головним пунктом стратегії Reimagine є електрифікація Land Rover та Jaguar із двома чіткими, впізнаваними індивідуальностями. Кожна серійна модель Jaguar і Land Rover буде доступна у повністю електричній версії до 2030 року. Це — початок трансформації компанії у суто безвуглецевий бізнес у всьому ланцюзі постачань, серед продуктів та виробничих операцій до 2039 року. Як дочірня компанія Tata Motors із 2008 року, Jaguar Land Rover має повний доступ до світових гравців у сфері технологій та сталого розвитку в межах Tata Group.
Про офіційного імпортера
«Віннер Імпортс Україна Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 27 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua